Outlook 365 duplikovani zprav pri presunu a potize s pripojenim

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
MAC_L
Příspěvky: 121
Registrován: 02 úno 2018 13:31

Outlook 365 duplikovani zprav pri presunu a potize s pripojenim

Příspěvek od MAC_L » 08 kvě 2020 17:28

Dobry vecer vsem,

uz nejakou dobu se trapim se 2ma problemy v outlooku, tak zkusim i zdejsi forum.

1) mam email pres IMAP a kdyz nove prijatou zpravu odznacim ze je "prectena" a hned na to ji presunu do jine podslozky v mejlu, tak se mi nasledne v te slozce zduplikuje. Kdyz ji presunu az cca 5 minut po odznaceni tak je to ok. Pritom treba v iphonu to clovek muze udelat najednou a vse je ok.

2) posledni dobou se mi stava, ze outlook z niceho nic prestane stahovat nove zpravy. Pritom u uctu sviti zelene kolecko ze je online ale nic nestahne. Musim bud vyp/zap outlook nebo vyp/zap offline rezim

MAC_L
Příspěvky: 121
Registrován: 02 úno 2018 13:31

Re: Outlook 365 duplikovani zprav pri presunu a potize s pripojenim

Příspěvek od MAC_L » 16 kvě 2020 07:03

Tak jsem to nakonec vyresil takto:

ad 2) uninstall office plus rucni smazani vseho v knihovne dle microsoft navodu a opetovna instalace a uz se outlook neodpojuje

ad 1) po oznaceni zpravy jako prectene je potreba bud s presunem chvili pockat nebo kliknout na "odeslat a prijmout" aby se zmena propsala ihned na server a pak je mozny okamzity presun zpravy aniz by doslo k duplikovani

Odpovědět