Mission Control na Catalina 10.15.5

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Mairine
Příspěvky: 1
Registrován: 01 čer 2020 09:42

Mission Control na Catalina 10.15.5

Příspěvek od Mairine » 01 čer 2020 09:45

Zdravím,
po aktualizaci na výše uvedený systém se mi změnila podoba funkce Mission Control - dříve vypadal klasicky (velká okna, na kterých bylo přímo vidět, co to je) a najednou jsou z toho de facto pidi ikony, na kterých nepoznám, co je otevřeno. Mám někde něco přenastavit? Mission Control se mi vždy spouštělo pomocí potažení tří prstů směrem nahoru, ale ta okna se prostě začala ztrácet, není tam vidět jejich přehled jako dřív. Hrozně mě to vše a nějak jsem nenašla nic, co bych měla udělat, můžete mi prosím poradit / pomoct?
Jak to vypadá je v přiložených obrázcích. Děkuji moc. :)

Markéta
Přílohy
Snímek obrazovky 2020-06-01 v 10.41.33.png
Snímek obrazovky 2020-06-01 v 10.38.50.png

Atrej
Příspěvky: 348
Registrován: 10 zář 2012 15:51
Bydliště: Ostrava - Zábřeh !!!

Re: Mission Control na Catalina 10.15.5

Příspěvek od Atrej » 12 čer 2020 13:55

Přesně stejný problém jsem řešil před pár dny, na vině bylo jedno okno, které se "roztáhlo" mimo monitor. Mission Control bere při změnšování v úvahu poměry velikostí oken a tak jedno velké okno způsobí, že ty ostatní se zobrazí moc malé. Možná to bude stejný případ.
aa

Odpovědět