Apple Certifikace

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
iOvecka
Příspěvky: 22
Registrován: 18 úno 2020 21:57

Apple Certifikace

Příspěvek od iOvecka » 22 lis 2020 14:56

Zdravím,

hned pro začátek doufám, že jsem vybral nejvhodnější sekci pro toto téma.

Před pěti dny jsem prostřednictvím Pearson Vue složil z domova zkoušku na ACSP (Apple Certified Support Professional). Stále mi však nepřišel email od Applu (výsledky ve svém ACRS již mám) a nejsem ani v registru profesionálů. Ohledně tohoto by mě ještě zajímalo, zda Apple stále zasílá papírové certifikáty? U několika zkoušek jsem se dočetl, že už tak prý z důvodu ochrany přírody nečiní.

Hlavní otázka však směřuje na další certifikace. Celý proces učení a zkoušek jsem si užil a chtěl bych získat i nějaké další certifikáty, než bude ACSP pro Big Sur. :D Které další zkoušky mohu jako běžný smrtelník složit? Ze zdrojů Applu jsem toho moc nepochopil, pokud jsem to však dobře pochopil, tak zkoušky jako Mac Integration Basics a další již neexistují a na zkoušky typu ACiT a ACMT potřebuji přístup do ATLASu, který může získat jen zaměstnanec autorizovaného servisu.

Budu rád za jakékoliv postřehy, zkušenosti a tipy na další certifikace.

Děkuji předem za Vaše odpovědi.

Odpovědět