iCloud nejde synchronizace panelu v safari

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
tomas.tomas
Příspěvky: 12
Registrován: 10 led 2019 16:21

iCloud nejde synchronizace panelu v safari

Příspěvek od tomas.tomas » 03 led 2021 20:30

Dobrý den,
nastal mi problém, že se mi přestaly synchronizovat otevřené panely na MACu a Iphone. Nevím jestli to je až po aktualizaci na Big Sur a nebo už dříve.

Záložky se synchronizují celkem okamžitě, ale otevřené panely z druhého zařízení nevidím.

- jak na MACu tak na iphone mám nejnovější software
- zkoušel jsem vypnout / zapnout synchronizace safari na icloudu dle návodu od applu
- zkoušel jsem se i na zařízeních odhlásit z icloudu

Neexistuje na synchornizaci těch panelů někde nějaké zatržítko že se to má také provádět?

Všiml jsem si, že v safari když se dá " + " (otevření nového okna) tak v pravo dole jsou čárky s kolečkama a když se na to klikne tak se dají editovat co se zobrazuje .. někde jsem na nějakém obrázku viděl, že tam někdo měl i něco se záložkami / panely z icloudu což já tam nemám.

Děkuji za info :-)

Uživatelský avatar
kecinzer
Příspěvky: 562
Registrován: 06 úno 2015 07:09
Bydliště: Děčín - perla severu

Re: iCloud nejde synchronizace panelu v safari

Příspěvek od kecinzer » 05 led 2021 14:39

Aktuálně je synchronizace otevřených panelů v Safari rozbitá. Na Macu se mi tam nezobrazuje vůbec nic ani z iPhonu, ani z iPadu. Na iPadu vidím ty z Macu, ale tak s 3 denním zpožděním.
Stěžovalo si na to už více lidí co jsem viděl. Asi nezbyde než počkat na opravu.
 MacBook Air 13.6" M2 8/10 512GB 24GB RAM + Keychron M3 Mini 4K/MacMouseFix + Samsung U28R550
 iPhone 14 Pro Max 128GB +  Watch Ultra LTE
 iPad 2021 64GB
 HomePod Mini  AirPodsPro

tomas.tomas
Příspěvky: 12
Registrován: 10 led 2019 16:21

Re: iCloud nejde synchronizace panelu v safari

Příspěvek od tomas.tomas » 16 led 2021 07:35

Tak už mi to asi dva dny funguje bez problému :) a to i bez jakychkoliv aktualizací apod .. pravděpodobně asi chyba někde na straně applu ..

Odpovědět