Time Machine - smazání všech předchozích záloh !

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Daho
Příspěvky: 62
Registrován: 31 črc 2012 21:22

Time Machine - smazání všech předchozích záloh !

Příspěvek od Daho » 01 srp 2012 18:30

Potřeboval bych se Vás zeptat na problém se zálohováním Time Machine..

Necelý rok používám k Macbooku Pro 2,16 Time Capsuli a zálohuju přez Time Machine.

Včera na mě vyskočila podivná hláška Time Machine ve smyslu: "aby zálohy byly bezchybné a správné, musí být provedena kompletní záloha a předchozí data budou smazána - zabere to několik hodin" Přitom mám na TC víc
jak 1,8 TB dat a aktuální velikost datv Macbooku je 85 GB.
Nebylo na výběr ! Možností "No" bych hlášku jen odsunul na zítra. Tak jsem dal "Yes" a všechny staré zálohy se smazaly !!!!! Data se zálohovaly kompletně znovu, jako bych koupil novou Time Capsuli. Takže jsem o všechny
staré zálohy přišel.. : ( Na časové ose před touto událostí nejsou opravdu žádné zálohy a vytvářejí se jen nové, jako tomu bylo dříve.

Dokážete mi vysvětlit, co se stalo a proč ?? Kdosi na fóru psal, že je to standardní, že si TM udělá jednou za čas takto pořádek. Ale že se smažou předchozí zálohy, když mám dostatek místa ?? Nějak to nedokážu pochopit a vysvětlit si to.

Uživatelský avatar
kemo
Příspěvky: 278
Registrován: 23 led 2012 18:43
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Time Machine - smazání všech předchozích záloh !

Příspěvek od kemo » 04 srp 2012 20:08

"Přitom mám na TC víc jak 1,8 TB dat a aktuální velikost datv Macbooku je 85 GB."

With a completely blank 2TB hard drive, if you do the math, you can expect it to read as 1862GBs, or approximately 1.8TBs.

TC byla cili plna a pro dalsi zalohu bylo potreba "udelat misto".
~ AKG k701 + Nuforce Icon HDP + NuForce USB
~ Proud Snow Leopard user!
~ http://tehkemo.com

Odpovědět