ML Up-to-Date Programme

Pokud si nevíte rady s operačním systémem MacOS X, jeho nastavením nebo aplikacemi týkajícími se právě práce s počítačem, tak zde můžete vznést svůj dotaz

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, yonah, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
iAdiB
Příspěvky: 10
Registrován: 30 črc 2012 16:23
Bydliště: Veselí nad Moravou

ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od iAdiB » 30 črc 2012 16:41

Dobrý den,

Rád bych se zeptal, zda někdo z Vás využil služby Up-to-Date Programme upgrade na ML. A jaké jste s ní měli zkušenosti.
Například já čekám na kód přibližně 89h od prvního pokusu. :lol: :roll:
Také by mě zajímal Váš názor na tento "problém", kdy společnost velikosti Apple dle mého názoru naprosto zkolabovala s touto službou.
iPhone 4S 16GB
MacBook Air 13" Mid 2011

ondrejsotek
Příspěvky: 23
Registrován: 30 črc 2012 13:44
Kontaktovat uživatele:

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od ondrejsotek » 30 črc 2012 16:45

Já jsem se do něj s novým MB Air registroval, ale přišel akorát e-mail s heslem na otevření souboru s redeem kódem, ale e-mail se souborem už nepřišel, tak jsem to vzdal a ML si koupil... E-mail s redeem kódem dodnes nedorazil.
http://www.appleblog.cz
MD366LL/A - MC349LL/A - MD231CZ/A CTO - MB404CZ/A - MC318LL/A

iAdiB
Příspěvky: 10
Registrován: 30 črc 2012 16:23
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od iAdiB » 30 črc 2012 16:54

ondrejsotek píše:Já jsem se do něj s novým MB Air registroval, ale přišel akorát e-mail s heslem na otevření souboru s redeem kódem, ale e-mail se souborem už nepřišel, tak jsem to vzdal a ML si koupil... E-mail s redeem kódem dodnes nedorazil.
No, já právě stále doufám. Zas tak šíleně už nečekám, už mě to nadšení opadlo po prvním dni, kdy nic nedošlo a přečetl jsem si na Macrumors fóru jaké jsou s tím problémy.
Ani by mi nevadilo tak moc zaplatit těch 15 euro, ale když mám tu možnost získat to zdarma, tak zkusím nejspíš zítra poslat žádost potřetí. A kdyby ani to nevyšlo, tak už to koupím.
iPhone 4S 16GB
MacBook Air 13" Mid 2011

modraska
Příspěvky: 7
Registrován: 30 črc 2012 16:26
Bydliště: Praha

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od modraska » 30 črc 2012 16:57

co jsem četl v diskusích tak jediné co se ví, je to, že to samé bylo i minulý rok s Lionem a že musíte být trpělivý. možná by nebylo na škodu napsat přímo apple přes support formulář. odpovědi se tam dočkáte většinou docela rychle.

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od casey » 30 črc 2012 17:48

Nevím, jestli je to tím, že jsem chtěl server, ale kód mi přišel obratem. Jakmile jsem vyplnil formuláře na webu, do minuty mi přišly maily s instrukcemi a kódem.

iAdiB
Příspěvky: 10
Registrován: 30 črc 2012 16:23
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od iAdiB » 30 črc 2012 17:52

casey píše:Nevím, jestli je to tím, že jsem chtěl server, ale kód mi přišel obratem. Jakmile jsem vyplnil formuláře na webu, do minuty mi přišly maily s instrukcemi a kódem.
No já zakoupil MBA přes APR, tak že by to bylo tím. No uvažuju že zkusím další pokus vyplnit...
iPhone 4S 16GB
MacBook Air 13" Mid 2011

Mythic
Příspěvky: 31
Registrován: 30 črc 2012 19:30

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od Mythic » 30 črc 2012 19:45

iAdiB píše:Dobrý den,

Rád bych se zeptal, zda někdo z Vás využil služby Up-to-Date Programme upgrade na ML. A jaké jste s ní měli zkušenosti.
Já sem čekal poprvé asi 10min, ale přišel mi chybný kód. Pak sem cca půl hodiny mluvil s telefonickou podporou, kde mě chtěli přepojovat do irska :D, ale nakonec to vyřešili a poslali nový kód. Ten přišel cca za 20hodin. Pak už vše proběhlo bez nejmenšího problému a dokonce jsem mohl takhle pořízenou verzi nainstalovat na všechny své Macy, což mě velmi potěšilo :).
Také by mě zajímal Váš názor na tento "problém", kdy společnost velikosti Apple dle mého názoru naprosto zkolabovala s touto službou.
Nepřipadá mi, že je to nějak výrazný selhání. Apple upozorňuje, že to může trvat až 96h a myslím, že to jde pochopit. Selhání by to podle mě bylo, kdyby tu slevu někomu neuznali. To, že jí neuznají za hodinu ale za 2dny je jen otázka netrpělivosti uživatelů. :) Například na aktualizaci na Liona jsem čekal asi týden (taky Up-to-date).
Macbook Air 13'' (mid-2012) | iMac 21.5'' (late-2010) | iPhone 4 | Twitter.

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od casey » 30 črc 2012 19:51

Tak jsem to chválou asi zakřiknul... Slepě jsem to odklikal s po instalaci jsem zjistil, že se mi serverová verze aktualizovala na desktopovou :x Takže to teď budu taky řešit v řádu desítek hodin.... A navíc to budu dělat zadarmo, protože tohle klientovi účtovat ani nemůžu, aby na Apple nezanevřel :D

iAdiB
Příspěvky: 10
Registrován: 30 črc 2012 16:23
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od iAdiB » 30 črc 2012 21:01

Mythic píše:
iAdiB píše:Dobrý den,

Rád bych se zeptal, zda někdo z Vás využil služby Up-to-Date Programme upgrade na ML. A jaké jste s ní měli zkušenosti.
Já sem čekal poprvé asi 10min, ale přišel mi chybný kód. Pak sem cca půl hodiny mluvil s telefonickou podporou, kde mě chtěli přepojovat do irska :D, ale nakonec to vyřešili a poslali nový kód. Ten přišel cca za 20hodin. Pak už vše proběhlo bez nejmenšího problému a dokonce jsem mohl takhle pořízenou verzi nainstalovat na všechny své Macy, což mě velmi potěšilo :).
Také by mě zajímal Váš názor na tento "problém", kdy společnost velikosti Apple dle mého názoru naprosto zkolabovala s touto službou.
Nepřipadá mi, že je to nějak výrazný selhání. Apple upozorňuje, že to může trvat až 96h a myslím, že to jde pochopit. Selhání by to podle mě bylo, kdyby tu slevu někomu neuznali. To, že jí neuznají za hodinu ale za 2dny je jen otázka netrpělivosti uživatelů. :) Například na aktualizaci na Liona jsem čekal asi týden (taky Up-to-date).
Jasně no, ale já čekám už skoro 4 dny a člověk ani neví, jak na tom je. Neříkám, aby mi psali, že se má žádost vyřizuje, to je jen další zdržení, ale prostě nechápu co na tom může tak neskutečně dlouho trvat. A upřímně mě tohle dost zklamalo. Hlavně že mi dneska poslali....OS X Mountain Lion je tady. Spolu s našimi dosud nejlepšími notebooky....což člověka víc nasere, protože tady vedle na MBA teda není :-))
iPhone 4S 16GB
MacBook Air 13" Mid 2011

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od MichalM.Mac » 30 črc 2012 22:22

Žádost odkliknuta večer, mail přišel ráno.

Paradoxně jsem dostal reedem kód dříve než kolega, který žádal den přede mnou -> Mají v tom bordel.

iAdiB
Příspěvky: 10
Registrován: 30 črc 2012 16:23
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od iAdiB » 30 črc 2012 22:31

MichalM.Mac píše:Žádost odkliknuta večer, mail přišel ráno.

Paradoxně jsem dostal reedem kód dříve než kolega, který žádal den přede mnou -> Mají v tom bordel.
nj :-/ já už poslal tři žádosti jednu 26.7. kolem 23:30 pak přibližně stejný čas 28.7. no a dnes kolem 18:00 :D a stejně nic :roll:
iPhone 4S 16GB
MacBook Air 13" Mid 2011

skarjuu
Příspěvky: 44
Registrován: 30 črc 2012 20:20

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od skarjuu » 31 črc 2012 06:57

Ahoj, včera jsem si koupil nový imac, cca v 18:00 jsem zažádal o kopii ML přes up-to-date a dnes ráno v 7:32 mi přišel jak kód, tak i následný e-mail s pdfkem s redeem kódem. V mém případě tedy podpora zafungovala opravdu rychle.
cMP x5680, 32GB RAM, Lycom DT-120 se Samsungem 970 EVO v Pcie 16x, GeForce RTX2060 a mám tam Windows a hraju na tom hry.
Macbook Pro M1.
iPad Air 3 ve zlatě.

iAdiB
Příspěvky: 10
Registrován: 30 črc 2012 16:23
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od iAdiB » 31 črc 2012 14:23

Tak dnes jsem se konečně po 4-5 dnech dočkal :-). Zrovna když nejsem doma a nemám to kde stáhnout. :lol: :lol:
iPhone 4S 16GB
MacBook Air 13" Mid 2011

Grommi1
Příspěvky: 200
Registrován: 30 črc 2012 11:34
Bydliště: Přerov

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od Grommi1 » 31 črc 2012 19:23

Mě došel reedem kód až 3. dne po žádosti. Ale vše vpořádku.
MBA 2020, iPhone 14 Pro, AW7

Uživatelský avatar
marekpiggy
Příspěvky: 229
Registrován: 31 črc 2012 20:51
Bydliště: Hradec Králové

Re: ML Up-to-Date Programme

Příspěvek od marekpiggy » 31 črc 2012 21:35

Mně přišly dokonce 2 emaily s ruznými redeem kódy, tak jsem jeden věnoval kamarádovi. No, mají v tom opravdu bordel. :)
Editor, korektor a redaktor magazínu Appliště.cz

Obrázek

Odpovědět