Epson EH-TW5650 zkušenost

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, dandas, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, Macforum_Admin

Odpovědět
vrati
Příspěvky: 1
Registrován: 26 črc 2019 17:02

Epson EH-TW5650 zkušenost

Příspěvek od vrati » 26 črc 2019 17:10

Chci se podělit o zkušenosti s projektorem Epson EH-TW5650, pokud byste chtěli promítat z macu, mob apod.

Sháněli jsme model pro lepší zážitek z finále stanley cupu :), a na stručnou recenzi.

Osobně mě překvapilo, jak snadno šlo projektor nastavit, od uvedení do provozu, po různá nastavení - UX na jedničku.

Stejně tak pozicování a lichoběžníková korekce byla super. Obraz to nijak nedeformovalo a při umístění mu nemusíte přizpůsobovat místnost, což potěší hlavně v případech dočasného promítání. Na promítání pod úhlem jsou praktické i vysunovací nožičky, takže jej můžete položit třeba na menší stoleček a pořád mít obraz dostatečně vysoko.

Jedna z předností v této kategorii je konektivita. Miracast jsem nezkoušel, jinak VGA, HDMI i WiFi na pohodu. Jen škoda u promítání z telefonu, tam je video sekaný. I samotní zástupci Epsonu uvádí, že je to hlavně na promítání fotek, nicméně z pozice uživatele mi to přijde nedoladěný. Promítali jsme třeba pod venkovním sezení na zeď baráku. Postreamovat video z telefonu by mi přišlo přívětivější (na občasné či jednorázové řešení).

Ještě pro představu u obrazu, druhý je z místnosti s velkým oknem metr nalevo. Obraz, alespoň z mého pohledu tedy, celkem solidně koukatelný. No a první za tmy (vč. několika piv, takže jsem neřešil, že se fotka moc nepovedla :)). Mimochodem nastavit si můžete taky několik filtrů, třeba právě pro situaci s denním světlem (a byl to celkem rozdíl proti ostatním), kino etc.

Celkově toho nabízí docela dost, takže pokud projektor zvažujete, doporučuji na něj kouknout.
Přílohy
IMG_20190610_212543.jpg
IMG_20190610_183752.jpg

Odpovědět