Pinlo Rubber Slice pro iPhone 5

Máte osobní zkušenost s Apple produktem nebo příslušenstvím a chcete se o ni podělit s ostatními? Napište svojí uživatelskou recenzi a publikujte ji zde

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Baklazaan
Příspěvky: 4
Registrován: 14 úno 2013 19:15

Pinlo Rubber Slice pro iPhone 5

Příspěvek od Baklazaan » 14 úno 2013 19:27

Od krytu pro iPhone jsem vyžadoval, aby byl hlavně tenký a umožňoval lepší držení, protože poslední model iPhonu je pro mne hodně kluzký. Je sice jasné, že čím tenčí bude obal, tak ochrana bude slabší, ale nechtěl jsem příliš zvětšovat objem již tak zvětšeného iPhonu

Proto mi padl do oka model od Pinlo.

Obrázek

Tento kryt skoro necítíte v ruce, váží 8 gramů a jeho tloušťka je (ovšem na webu Pinlo píší ). Cena krytu je 460 Kč. Na obalu slibují zlepšení příjmu signálu a odolný materiál. U obou mám docela pochybnosti.

Na telefon se zacvakne hodně natěsno a kdyby byl celý černý, skoro by nebyl na iPhonu ani poznat. Jeho lehce "rubber" povrch vytváří přiměřený odpor, proto je držení iPhonu mnohem jistější a z kapsy se vyndavá bez problému. Ve výřezech po stranách je přístup ke všem čudlikům.

Co se týká signálu, tak to bude jen takové to PR, ale odolný materiál bych přeci jenom od krytu očekával. Nevím jestli mám jen smůlu, ale po pár dnech v terénu se na krytu objevil škrábanec co vypadá, jako by se od krytu odloupl onen pogumovaný povrch. K podobnému odloupnutí došlo také na hraně pravého rohu, ale nedokázal jsem ho videtlně vyfotit. Poškození krytu jsem očekával, ale nikoliv po týdnu nošení.

----Celková výbava krytu obsahuje malý hadřík, ochrannou fólii na displej a zbytečnost na home button.

Závěr
Kryt od Rubber Slice splnil mé požadavky ohledně lepšího držení a pocitu bezpečí, ale příliš dlouho je nezvládl naplňovat. Nevadí mi, že se rychle poškrábal, ale jen doufám, že se časem nesloupe celý gumový povrch. Fólii jsem nezkoušel, jelikož jsem jí skandálně lepil špatnou stranou.

http://i.imgur.com/heRTZ.jpg -škrábanec

EDIT: Po reklamaci už další problém nebyl. Kryt již mám měsíc a nikterak se nepoškrábal.


Původní recenze zde: http://miphonecz.blogspot.cz/2012/12/re ... one-5.html

Odpovědět