Stránka 1 z 1

ITS Brno

Napsal: 13 bře 2019 06:40
od bobishood
Dobrý den,

Chci všem doporučit tento servis. Momentálně řeším reklamaci iPhone XR. V pondělí v 8:30 jsem odezvdal telefon a druhý den v 15:00 jsem byl kontaktován, že došel nový kus a můžu si ho vyzvednout.

Reklamace - za 1 den, výměna za nový kus.

Nemám slov, profesionálové. Skvělý přístup, s ITS jsem řešil několik reklamací a vždy k naprosté spokojenosti zákazníka.

Píšu to sem proto, že mám celou řadu kolegů, co kupují telefony u operátorů a i já jsem si prošel reklamací v Britexu, kdy to byl horor..

Takže pro ty co jste z Brna a okolí, doporučuji.

Re: ITS Brno

Napsal: 16 bře 2019 08:06
od Atapol
Mám podobnou zkušenost. Sice jsem “vykrvácel” při placení výměny displaye ale přístup, rychlost, ochota a kvalita byla příkladná.

Re: ITS Brno

Napsal: 16 bře 2019 16:37
od chodec
Také potvrzuji dobré zkušenosti (od cca 2014 do dnes).

Re: ITS Brno

Napsal: 28 čer 2019 20:18
od bobishood
Znova skvělá zkušenost ! Macbook Pro - výměna klávesnice ( občas se lepily písmena atd) v pondělí jsem donesl, ve středu hotovo !


Fakt pecka..jsem rád, že dneska existuje solidní firma, kde si váží zákazníka !

Re: ITS Brno

Napsal: 01 črc 2019 09:06
od pavliczeck
Po domluvě a složení zálohy lze přijít s NTB na diagnostiku, následně odejít a po doručení dílu do servisu pak na počkání vyměnit. Chce se to nebát zeptat, byť to dnes rozhodně není běžné.

Re: ITS Brno

Napsal: 12 črc 2019 17:23
od chodec
Já tam dnes donesl iPad 6th gen na kontrolu vypínacího tlačítka. Tlačítko má měkký chod a jako by se v něm něco pokazilo (kdo zažil vadný power u iP5, tak to vypadá stejně). Sice funguje, ale když už jsme si toho všimli, řeším to hned, dokud to je v prvním roce záruky.
Jsem zvědav, jestli tam něco najdou. Tlačítko se přitom nepoužívá (máme smart cover), tak nevím, co se mohlo stát.

Doplnění: iPad byl po čtyřech pracovních dnech v rámci záruky vyměněn za "nový" (refurbished). ITS svým přístupem opět nezklamalo.