Soutěž o biografii Tima Cooka

V této sekci pro Vás připravujeme nejrůznější soutěže a jiné zábavné aktivity

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, Streeter, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Zamčeno
dandas
Příspěvky: 41
Registrován: 16 zář 2013 10:23
Kontaktovat uživatele:

Soutěž o biografii Tima Cooka

Příspěvek od dandas » 10 bře 2020 08:47

V březnu vychází v České republice knížka o životě současného CEO Applu Tima Cooka. Knihu napsal novinář Leander Kahney, který stojí i za biografií Jonyho Iva. My vám nyní nabízíme 3 výtisky jeho nové knížky.
tim-cook_obalka.jpg
Jak můžete knížku získat? Po celý měsíc budeme sledovat vaší aktivitu na MacForum. Budeme sledovat to, jak jste aktivní a kolika lidem pomůžete. V příštím měsíci pak vybereme tři z vás, kteří získají knihu Tim Cook: Génius, který povznesl Apple na novou úroveň. Čím víc pomůžete rozšířit obsah na MacForum, tím větší šanci máte na vítězství.

Pamatujte si. Pište a pomáhejte. Buďte k sobě milý a uvítejte mezi námi nové členy. Snažte se jim pomoct. Potom vyhrajete. Budeme hodnotit smysluplnost odpovědí, váš přístup k ostatním členům a aktivitu.

Soutěž probíhá do 31. března 23:59 a vítěze budeme kontaktovat.

dandas
Příspěvky: 41
Registrován: 16 zář 2013 10:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž o biografii Tima Cooka

Příspěvek od dandas » 05 dub 2020 19:26

Rád bych poděkoval všem, kteří se snažili celý březen přispívat a pomáhat ostatním. Vybrat pouze tři z vás bylo velmi náročné.

Gratuluji našim třem vítězům, uživatelům SharkeeCZ, Jirka_S a lipon.

Vítěze jsme kontaktovali skrz soukromé zprávy zde na MacForum. Pokud jste nevyhráli, nemusíte zoufat, další soutěže budou následovat. Mezitím budeme rádi, když budete pokračovat pomáhat ostatním a šířit MacForum mezi ostatní  uživatele.

Zamčeno