Nefunkční Apple Watch

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 746
Registrován: 31 říj 2013 07:39
Bydliště: Zlín

Nefunkční Apple Watch

Příspěvek od Mailo » 15 čer 2015 06:33

Zdravím,
mám problém se svými hodinkami. Včera večer jsem je dal na nabíječku, baterka měla určitě ještě něco přes 50% (do rána by vydržela i bez nabíjení). Dnes ráno jsem je s nabíječky sundal ale bohužel nefungují. Při zmáčknutí tlačítka se na nich objeví toto:
IMG_2486.jpg
Bez nabíjení
Pokud je připojím na opět na nabíječku, zobrazí se toto:
IMG_2487.jpg
S nabíjením
Samozřejmě, že pro iPhone se tváří jako odpojená. Na reset pomocí stisku obou tlačítek nereaguji. Nevíte co s tím? Lze případně hodinky reklamovat u některého z českých APR v rámci jednoleté mezinárodní záruky, i když se u nás ještě neprodávají? V minulém týdnu jsem komunikoval s českými servisními středisky pro Apple, skrze downgrade WatchOS a všichni mi napsali, že servis nedělají, jelikož se u nás hodinky ještě neprodávají.
iOvce co ráda běhá a jezdí na kole. Momentálně blázen do HomeKitu :)

Uživatelský avatar
Schumi
Příspěvky: 1189
Registrován: 31 črc 2012 13:21
Bydliště: Příbor

Re: Nefunkční Apple Watch

Příspěvek od Schumi » 15 čer 2015 07:00

Kvůli reklamace, bych zkusil zavolat na infolinku Apple Store (je to tuším 800 700 527 ), tam by určitě měli poradit ...

Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 746
Registrován: 31 říj 2013 07:39
Bydliště: Zlín

Re: Nefunkční Apple Watch

Příspěvek od Mailo » 15 čer 2015 07:51

He he, tam jsem volal v pátek taky, k vůli tomu downgredu hodinek ... nu což, asi si dám repete :D Psal jsem už i známému do jedné APR prodejny tak uvidím.

Spíš by mě zajímalo co je to za stav, nikdy na netu jsem podobný problém nenašel :shock:
iOvce co ráda běhá a jezdí na kole. Momentálně blázen do HomeKitu :)

Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 746
Registrován: 31 říj 2013 07:39
Bydliště: Zlín

Re: Nefunkční Apple Watch

Příspěvek od Mailo » 15 čer 2015 09:04

Tak jsme právě mluvil s Apple podporou. Vůbec neví co s tím je - prej mohla odejít baterka.

Jinak informace pro všechny, mezinárodní záruka na Apple produkty se vztahuje pouze na výrobky v dané státě prodávané. Takže Apple Watch u nás prej nikde reklamovat nelze.

Apple podpora mi doporučila hodinky reklamovat v místě zakoupení. Nicméně na druhou stranu, údajně je vysoce pravděpodobné, že pokud mám hodinky tak krátkou domu, že mi je na místě vymění za nové ... no nevím no ... :(
iOvce co ráda běhá a jezdí na kole. Momentálně blázen do HomeKitu :)

franzkfk
Příspěvky: 23
Registrován: 28 srp 2013 12:42

Re: Nefunkční Apple Watch

Příspěvek od franzkfk » 15 čer 2015 11:38

Zkus MacRumors forum. Jestli neumis anglicky, tak to vecer muzu udelat za tebe.

Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 746
Registrován: 31 říj 2013 07:39
Bydliště: Zlín

Re: Nefunkční Apple Watch

Příspěvek od Mailo » 15 čer 2015 12:01

He he :lol: tak asi vím kde je problém. Mělo by se jednat o informaci o tom, že jsou hodinky úplně vybité (červený blesk). Což je nová funkce, kterou WatchOS 1 neměl a je až v betě 2.0. Proto o tom moc nikde není napsané, i když je smutné, že o tom nevěděli ani na Apple podpoře, měli k dispozici stejné fotky, nakonec mi poradil jeden uživatel instagramu 8-)

Hodinky nejde zapnout než se nabijí nad určitou kapacitu, v té době se zobrazuje ten stav s tím zeleným bleskem. Což je divné, jelikož v pátek se mi díky betě vybily rychle (úplně) a když jsem je dal na nabíječku, tak se chovaly stejně jako s WatchOS 1 - tzn. zobrazil se zelený čas a informace o tom že se nabíjí.

Nicméně, v pátek jsem si koupil noname nový držák na nabíječku a hodinky v něm trošku blbě drží, jak kdyby sjíždějí z té nabíječky. Je možné, že jsem hodinky na stojánek večer položil ne příliš přesně a trošku popojely níže a nabíjení se tak v noci nekonalo (ač tedy po přiložení na navíječku určitě signalizovaly to že se nabíjejí) ... no nevím no ... uvidím jak dorazím domů, vyzkouším a pokud bude vše ok, tak budu maximálně tak reklamovat ten stojánek :lol:

Pokud tomu tak je, tak chápu že Apple příslušenství cizích výrobců certifikuje, bo tohle by se asi stávat nemělo ...
IMG_2454.jpg
iOvce co ráda běhá a jezdí na kole. Momentálně blázen do HomeKitu :)

Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 746
Registrován: 31 říj 2013 07:39
Bydliště: Zlín

Re: Nefunkční Apple Watch

Příspěvek od Mailo » 15 čer 2015 17:50

Tak aktuálně :arrow: Hodinky fungují, jsem to kus vola :lol: Asi tak ... Mám dohromady doma asi 40 výrobků od Applu a rozhodí mě jedna vybitá baterie :lol:
iOvce co ráda běhá a jezdí na kole. Momentálně blázen do HomeKitu :)

John911
Příspěvky: 89
Registrován: 19 bře 2015 18:26

Re: Nefunkční Apple Watch

Příspěvek od John911 » 15 čer 2015 18:11

:D Alespoň že to má šťastnej konec. :D
iPad Pro 10.5
MacBook Pro 13' 2017
iPhone 11
Apple TV

stodynka
Příspěvky: 12
Registrován: 10 srp 2012 23:33
Bydliště: Brno

Re: Nefunkční Apple Watch

Příspěvek od stodynka » 30 pro 2018 17:34

Ahoj mám nyní stejný problém, jak se Ti podařilo ten problém vyřešit? Děkuji.

pajasXS
Příspěvky: 31
Registrován: 13 pro 2017 16:54
Bydliště: Slaný

Re: Nefunkční Apple Watch

Příspěvek od pajasXS » 30 pro 2018 21:55

No psal to tady. Měl je špatně připojené k nabíječe. 🙂
MacBook PRO 13'' (mid 2011, High Sierra, 2,3 GHz i5, 8 GB RAM, SSD Samsung 250GB)
iPhone 6S (iOS 12, 64GB)
Apple Watch 42mm Series 2

Odpovědět