AW vs klasické hodiny

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Hajnejch » 23 bře 2017 06:37

Takový hodinky neznám. :D Určitě šlapou jak ze Švýcar.

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Honza.Mac » 23 bře 2017 07:12

OT: Tak vám pánové děkuji ...
Mám o čem přemýšlet a přepadají mne deprese, se svým Glockem vám nesahám ani po kotníky ...
edit : Kecám ... Na farmě máme Kraken pušku na tenisáky ... To už trošku těm vašim "plivátkům" na asfalťáky vyrovná, ne ?
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od rony » 23 bře 2017 10:50

Tak pani, kto z vas strielal z bojoveho vozidla pechoty a z RPG? :-)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od casey » 23 bře 2017 11:09

@albertan asfalt, samozřejmě :-) Zbraň si jenom půjčuji. Musel bych si rozšířit skupiny na zbrojáku. A to je taky jeden z důvodů, proč mám trvalé bydliště na druhém konci republiky - mám to daleko na PČR, takže nemůžu nakupovat a šetřím.

@Honza.Mac V klidu. S Glocky si vystačíme. V případě krize se vždycky k nějaké brokovnici prostřílíš :-)

@rony Z RPG jenom z předělávky na malorážku. Když se do toho dá svítící střelivo, je s tím taky sranda... I když samozřejmě ne tolik, co s originálem :-)

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od tlacenka » 23 bře 2017 13:15

@rony pani tlacenkova jezdila a ridila VT55, to se take pocita ?:)
a v doomu BFG9000 je muj tajny sen :)))

Uživatelský avatar
albertan
Příspěvky: 1857
Registrován: 30 črc 2012 15:08
Bydliště: Calgary, AB, Canada

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od albertan » 23 bře 2017 14:26

@albertan asfalt, samozřejmě :-) Zbraň si jenom půjčuji. Musel bych si rozšířit skupiny na zbrojáku. A to je taky jeden z důvodů, proč mám trvalé bydliště na druhém konci republiky - mám to daleko na PČR, takže nemůžu nakupovat a šetřím. @albertan asfalt, samozřejmě :-) Zbraň si jenom půjčuji. Musel bych si rozšířit skupiny na zbrojáku. A to je taky jeden z důvodů, proč mám trvalé bydliště na druhém konci republiky - mám to daleko na PČR, takže nemůžu nakupovat a šetřím.
Tady je na dlouhe neautomaticke zbrane - Non-Restricted (vetsina pusek a brokovnic) nutne 1-2 denni kurs a zkouska uzpusobena pro vek 12 let (od toho veku tu muzes se souhlasem rodicu mit zbran) - pak si muzes koupit cokoliv a neni zadna registrace ani limit. Strilet muzes vselku kdekoliv na soukromem pozemku (samozrejme ne ve meste) ci v prirode - Crown Land.
Pro pistole a revolvery je to skoleni prodlouzeno o cca 4-6 hodin, zkouska je slozitejsi (Restricted) a nemuzes je nosit - je tu zvlastni povoleni (Approval for Transport) od RCMP na prevoz na schvalene strelnice.
Pro lov - jednodenni kurs - bezpecnost, druhy zvere, prvni pomoc, manipulace se zastrelenou zveri. Pak su kupujes (ci jdes do slosovani) hunting tags pro jednotliva zvirata.
iPhone 6S 128GB Samsung Galaxy S7 Edge
Samsung Gear S3 Frontier
iPad Pro 10.5 512GB LTE
Apple TV 4 & 3
MB Pro Retina 15 i7 2.7 GHz 16GB 768GB 2012
MB Air 13 i7 1.7 GHz 8GB 512GB 2013
MS Surface Book i7 with Performance Base 16GB 512GB
2x MacMini

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od casey » 23 bře 2017 14:44

Tak to bych byl na účtu pořád v mínusu a ještě bych musel přistavět, abych to všechno měl kam dávat :-)

Uživatelský avatar
albertan
Příspěvky: 1857
Registrován: 30 črc 2012 15:08
Bydliště: Calgary, AB, Canada

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od albertan » 23 bře 2017 15:13

Tak to bych byl na účtu pořád v mínusu a ještě bych musel přistavět, abych to všechno měl kam dávat :-)
:lol: :lol: :lol:
Tak pani, kto z vas strielal z bojoveho vozidla pechoty a z RPG? :-)
VU Libava - obsluha strelnic (1993-94) - nucena sluzba ... Strileli jsme vicemene ze vseho co se ve zbytku CSLA naslo ...
Naposledy upravil(a) albertan dne 23 bře 2017 15:15, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6S 128GB Samsung Galaxy S7 Edge
Samsung Gear S3 Frontier
iPad Pro 10.5 512GB LTE
Apple TV 4 & 3
MB Pro Retina 15 i7 2.7 GHz 16GB 768GB 2012
MB Air 13 i7 1.7 GHz 8GB 512GB 2013
MS Surface Book i7 with Performance Base 16GB 512GB
2x MacMini

applein
Příspěvky: 571
Registrován: 26 pro 2014 19:41

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od applein » 23 bře 2017 15:15

Myslíte si,že tato debata sem patří.Založte si vlákno o zbraních,prosím :cry:
iPhone 13-128GB
iPad Mini (2021) - 64GB
iPad Pro 12.9” 128GB (2020)
Apple TV 4K - 32GB (3x)
Apple Watch 7
Macbook Air M2
Macbook Pro M1

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od swenak » 23 bře 2017 17:39


Zabza
Příspěvky: 70
Registrován: 18 říj 2012 21:06

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Zabza » 24 bře 2017 12:43

Docela by mě zajímalo srovnání funkčnosti hodinek Apple vs Droid připojených k iPhonu.
S droid hodinkami nemám zkušenost, ale myslím že funkčnost propojení bude výrazně horší.
Očekávám že budou fungovat notifikace, zprávy, emaily atd., ale hodně toho bude chybět. Myslím, že až na výjimky nebudou programy pro iPhone přizpůsobené pro droid.
Proto bych se chtěl zeptat jak to je. Jak funguje droid + iPhone?
13" MBP 2016
iPhone SE 64GB
AW series 2
iPad Air
Mac Mini 2012

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od rony » 24 bře 2017 16:40

je to horsie. Samsung po vydani S3 nakoniec releasol appku pre iPhone, no podla popisu jedneho nestastnika, co to takto ma, ma to moc nepresvedcilo. Teda, jeho presvedcilo, ze S3 su okruhle :)

_AK_ by som mal neprekonatelny odpor (prekonat sa da vela) ku AW, tak trosku zvazujem TH s Android Wear ale to uz by som si radsej kupil nieco ine z ponuky TH.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Jirka_S » 24 bře 2017 17:01

Mohu-li se vyjádřit, zda AW vs klasické hodinky, tak u mne vítězí klasika. Staré dobré Tissoty se safírovým sklem, titan, mám je dobrých 10 let, baterie vydrží cca 2 roky, koupaly se snad už ve všech (teplých) oceánech :), při mytí rukou jsem s něma nesčetněkrát prásknul sklíčkem o baterii a stále jsou jako nové, ba navíc i přesné. Byť mám rád nové hračky, ke koupi AW jsem nenašel dosud nejmenší, ani jediný důvod. Možná i proto, že i na mobil si už musím brát brejle, tak to bych si s ovládáním displaye naběhl. But never say never, že. :)

rhinos
Příspěvky: 217
Registrován: 20 pro 2013 09:54

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od rhinos » 24 bře 2017 17:09

tak za me...jako ze jsem o tom uz nekolikrat uvazoval tak AW opravdu ne.
Potrpim si na klasiku a proste musi to vypadat jako hodinky a ne kostka minecraftu :D
O SG3 jsem uvazoval a libi se mi asi ze vsech nejvic.
Pokud ale pro nekoho je stezejni notifikace a privazbeni na Iphone tak to asi jeste neni ono...
Dokonce i v ramci Androidu je rozdil s jakym telefonem se to provozuje
Iphone12ProMax/AW6/Ipad mini2/Ipad Air2/Macbook Pro Retina 15"

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Honza.Mac » 24 bře 2017 17:47

Je zajímavé, že tu řešíme AW, SG3 a.j. ale pokud bych se rozhodoval tak jedíně modulární TAG Heuer. Nejen kvůli tomu že mám jejich Carrera Classic Blue ale tak nějak spojují jak klasiku tak chytré hodinky.
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od casey » 24 bře 2017 17:53

"Tag" to ale nevypadá vůbec špatně :-)

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Honza.Mac » 24 bře 2017 17:59

casey píše:"Tag" to ale nevypadá vůbec špatně :-)
Mě už ale doma druhý "botník" na hodinky neprojde ... Obrázek
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od rony » 24 bře 2017 19:39

Jirka_S píše:na mobil si už musím brát brejle, tak to bych si s ovládáním displaye naběhl. But never say never, že. :)
takisto brejle. ale funguje to dobre, AW funguju inak ako mobil -> vacsinou ti staci pohlad, takze ak vidis na klasicke rucickove, vidis aj na toto. S tym problem nie je. Samozrejme tak ako na mobile aj na AW ide pismo zvacsit. Nie su vsak na tej obrazovke ziadne natlacene rozhrania. Ziadne zmenseniny rozhrania z mobilu.


sranda je, kolki z vas povazuju S3 za viac hodinkove len kvoli kruhovej obrazovke. Pritom pri priamej konfrontacii je to poradie hodinkovej uslachtilosti podla mna taketo:

- klasicki spickovi vyrobcovia hodin
- Apple Watch
- S3

ten zvysok nespominam, vospolok som mal vsetky generacie smartwatch od Samsungu a tie vsetky vyzerali ako klasicke skarede pocitacove vyrobky. S3 sa snazi, no tu pocitacoidnost maju DALEKO vacsiu ako AW. To, ze nie su kruhove? No a, a je to ten "parameter", ktory robi vyrobky spickovych hodinarov hodinami. Nemyslim si :-)

V kruhovitosti je poradie nasledujuce:

- S3
- klasicki spickovi vyrobcovia
- AW

:-)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od SteveJSF » 24 bře 2017 23:44

Ja si myslim, ze ten kruh by se dal mozna prekousnout, ale porovnej si vzhled tech ciferniku - AW jich ma 3/4 nepouzitelnych a i to ostatni se neda s S3 srovnat. I kdyz je to samozrejme individualni.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od rony » 25 bře 2017 09:34

porovnaval som, samozrejme.

mne pride drviva vacsina zakladnych u S3 nepouzitelna prave z toho pocitu, ze je to fejk. snaha byt fejk. no a potom sa s doverou obratis na appstore s cifernikmi a po dvoch hodinach to vzdas, lebo ich autori chcu byt este viac fejk. no a prakticky pohlad, su beznadejne precpane, v realnom pouzivani neustale skumas, co kde je :) a co to ukazuje :)

cize, chaoem, ze aw ma pre mnohych aj pre mna, zdanlivo slaby vyber moznosti. no po dvoch rokoch zavidim len coferniky Hermes, ze ich nemam. inak nic.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od SteveJSF » 25 bře 2017 20:10

Skoda, ze si nemuzes vytvorit vlastni cifernik, vcetne rucicek. Podle me by to nemelo byt slozite a hodne lidi by to uvitalo. A jeste by se to rozsirilo i do dalsich znacek.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od rony » 25 bře 2017 20:46

skoda skoda. Priklad zo Samsungu z ich cifernikov dokazuje, ze ludia nevytvoria nic naozaj lepsie, praktickejsie a uzitocnejsie. Ale dokazuje to, ze vytvoria kvanta fejkovych obrazkov, ktore by boli mozno este skvele, keby boli aspon graficky vyborne :-)

to je len moje konstatovanie nad ponukou moznosti ake su po umozneni ludom tvorit a uverejnovat ostatnym :-)

isteze, bolo by fantasticke davat si pod ciferniky pozadia :-)
tiez by bolo skvele keby bolo VIACERO typov RUCICIEK, viacero fontov pre cislice. Mozno aj analogove ciferniky, ktore su podobne ako Hermes viacej do obdlznika. No nie su, nevyzera, ze taketo moznosti budu.

Trosku na margo toho len konstatujem, ze je vlastne fajn, ak sa AW nehraju na fejk skutocnych hodin.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Zabza
Příspěvky: 70
Registrován: 18 říj 2012 21:06

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Zabza » 26 bře 2017 10:02

Od Apple to je jednoznačný záměr, že nepovolili lidovou tvořivost s ciferníky. Jejich ciferníky jednoduché, odpovídající designovému stylu Apple a možnostem technologií. Všelijaké ciferníky jako "pravé švýcary" s miliónem komplikací jsou skutečně komické (dle mého názoru) a nepřehledné. Zřejmě nechtěli, aby si lidé zaprasili hodinky fejkovými displeji omega a potencinální zákazníci měli pocit, že AW jsou ty srandovní napodobeniny. Ano, je to krutý diktát uzavřeného systému a milovník svobodného software se hnusem otřese.

Pokud jde o kulatý ciferník, tak obdélníkové hodinky jsou běžná věc, stačí se podívat na jakýkoli web nebo do většího hodinářství. Kulaté jsou ale jednoznačne oblíbenější.

Uvažovat o jakýchkoli smart watch jako náhradě klasických hodinek na základě kulatosti mi připadá totálně mimo. Smart watch maji smysl výhradně jako prodloužení telefonu. Švýcary jsou krásné, smart watches jsou praktické. Když mám iPhone je úplně mimo sáhnout po jiných hodinkách než AW, protože konektivita mezi AW a iPhone je dokonalá, konektivita s tizenem nebo androidem stojí za pendrek. Už vidím, jak se iOS vývojáři vrhají doplňovat do svých aplikací konektivitu na další platformy. Vybodnou se na to. Dal jsem si tu práci a chvili hledal návody, jak z iOS programu komunikovat s Tizenem. Nenašel jsem vůbec nic. Pravděpodobně kromě Samsungu se tím nikdo nezabývá.
13" MBP 2016
iPhone SE 64GB
AW series 2
iPad Air
Mac Mini 2012

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

AW vs klasické hodiny

Příspěvek od mberdych » 26 bře 2017 11:15

Je ovšem fér říct, že konektivita na jiné platformy (android watch / tizen) stojí za pendrek především kvůli omezením iOS pro 3rd party vývojáře. Co Apple udělá na svých watch nenechá udělat třetí stranu i kdyby chtěla.

Jen čekám, kdy Apple začne hledat cestu, jak omezit Spotify na své platformě, aby protlacil Apple Music. To bude den kdy se s Applem rozloucim.

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od casey » 26 bře 2017 11:56

O Spotify strach nemám. Zvlášť teď, když pustili do ApP Store konkurenční Alexu :-)

Zabza
Příspěvky: 70
Registrován: 18 říj 2012 21:06

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Zabza » 26 bře 2017 17:15

mberdych píše: Je ovšem fér říct, že konektivita na jiné platformy (android watch / tizen) stojí za pendrek především kvůli omezením iOS pro 3rd party vývojáře. Co Apple udělá na svých watch nenechá udělat třetí stranu i kdyby chtěla.
Jaká omezení myslíš?
Víš o nějakých iOS aplikacích, které Apple neschválil, protože podporují Tizen či Droid? Sem s nimi.

Ve skutečnosti jde o ekonomiku. Kupce SW pro iPhone + S3 spočteš na prstech jedné ruky a tak na takové aplikace vývojáři kašlou.

Jediný, kdo to bude dělat je Samsung (ten to dělat musí) a možná pár největších firem se SW pro sport trackery. Jinak nikdo.
13" MBP 2016
iPhone SE 64GB
AW series 2
iPad Air
Mac Mini 2012

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

AW vs klasické hodiny

Příspěvek od mberdych » 26 bře 2017 19:41

Jde o omezení API. Ne o omezení ve smyslu neschvalenych apps jako takových. Apple umožňuje si na watch nastavit detailně jednotlivé notifikace, ale třetí stranu k tomuhle nepustí. Kdesi jsem to četl v souvislosti s Garminem. To je jen příklad.

Podobně jako Apple systémové tlačí svoji Music app, ale Spotify se k těmto vlastnostem nedostane. Pro příklad. Když strčim iPhone do držáku co je připojen k USB v autě (dock connector mode), okamžitě se spustí Music app, nejde to vypnout, nejde nastavit jinou app. Když jsem se Music app vzdal a odinstaloval jí, tak Spotify nefunguje přes dock connector, ale jen Bluetooth, protože to nějakým způsobem vyžaduje přítomnost Music app. Je to detail, já vím, ale Apple prostě ne ke všemu pustí třetí stranu.

Jestli by to někdo využil nebo ne nevím, ale věřím, že třeba zrovna Garmin ano.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od rony » 26 bře 2017 19:55

on mal aj na mysli, kolko appiek vobec vymiena data s inymi hodinkami, na to nie su obmedzenia.

koniec koncov, to co popisujes je obojstranne :-) AW k sgs nepripojis :) urcite je to firemnou politikou vyrobcu, ze to nepovoli.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

AW vs klasické hodiny

Příspěvek od mberdych » 26 bře 2017 20:05

Na to nejsou omezení, ale možnosti výměny a co je přístupné omezené je. Měl jsem několik hodinek, zejména Garmin a ten rozdíl jak jdou nastavit na iPhonu je bohužel smutný. Android toho dovolí výrazně více.

Já se nepřu, jestli je lepší tohle či tamto. Moje reakce byla na to, že nejlepší je si k iPhonu vzít Apple Watch. Ano je, ale důvod nejsou líní programátoři (přinejmenším nejen to).

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od rony » 26 bře 2017 21:22

isteze to snad vsetci s apple zariadeniami vieme :-) ze napr. do niektorych casti OS vstup nie je. podla mna to vsak nie je zakerne opatrenie resp. je to riadene nielen zlymi umyslami. Koniec koncov ide o ekosystem.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od mberdych » 27 bře 2017 06:49

Já se nepřu, jenom bych to nesvadel na programátory.

Zabza
Příspěvky: 70
Registrován: 18 říj 2012 21:06

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Zabza » 27 bře 2017 11:10

Včera večer jsem hledal na webu SDK pro Tizen a iPhone.
A výsledek? Nic. Takové SDK neexistuje. Bez něj nebudou aplikace.
Za SDK pro Tizen je zodpovědný Apple?
13" MBP 2016
iPhone SE 64GB
AW series 2
iPad Air
Mac Mini 2012

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Honza.Mac » 27 bře 2017 11:16

https://developer.tizen.org/development/tools/download
Pokud chcete "studio" verzi tak tady :
https://developer.tizen.org/development ... o/download
Edit :
No a nebo appku pro iOS "zkonvertovat" pomocí Intel HTML5 app porter tool do prostředí Tizen apps ...
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Zabza
Příspěvky: 70
Registrován: 18 říj 2012 21:06

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Zabza » 27 bře 2017 13:02

Tohle SDK jsem našel. Jde o SDK na vývoj pro Tizen.
SDK, které by řešilo komunikaci iOS aplikace s hodinkami Tizen tam (podle mě) není.
13" MBP 2016
iPhone SE 64GB
AW series 2
iPad Air
Mac Mini 2012

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: AW vs klasické hodiny

Příspěvek od Honza.Mac » 27 bře 2017 13:12

Staci procist forum a urcite neco najdete. Narazil jsem tam letmo na diskuzi kde se uvadel "porter tool" ...
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Odpovědět