Stránka 1 z 1

Nike+ Run Club

Napsal: 16 led 2018 11:30
od milosl
Ahoj,

prosím o radu. Včera jsem si pořídil své první Apple Watch (serie 3, verze od Nike) a tak nejak se s nimi teprve seznamuji a ucim se. Narazil jsem vsak na jednu malickost a nevim si rady... A to ze tam mam aplikaci od Nike čínsky (nebo co to je vubec za jazyk?). No a tak bych se rad zeptal, jak to zmenit, nebo co udelat aby to bylo alespon anglicky :)

Děkuji za rady.

Re: Nike+ Run Club

Napsal: 16 led 2018 13:07
od kesounam
Zkusil jste aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat, smazat v telefonu a znovu nainstalovat. Jinak aplikaci Nike + jsem používal asi půl roku a přáním neustále problémy jsem přestal používat. Na běh je dost jiných lepších aplikaci.

Re: Nike+ Run Club

Napsal: 16 led 2018 13:28
od milosl
kesounam píše:Zkusil jste aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat, smazat v telefonu a znovu nainstalovat. Jinak aplikaci Nike + jsem používal asi půl roku a přáním neustále problémy jsem přestal používat. Na běh je dost jiných lepších aplikaci.

Odinstalovat a nainstalovat jsem zkoušel pouze v hodinkách ale v telefonu ne, takže určitě vyzkouším i v telefonu. Jinak teprve objevuji a testuju, takze je i možné, že časem narzím i na lepší aplikaci. Jdu na to, děkuji!


Tak vyzkoušeno a pořád "čínsky?" :roll:

Re: Nike+ Run Club

Napsal: 16 led 2018 14:00
od milosl
A taky jsem si všiml, že aplikace Pokemon Go je v hodinkách taktéž "čínsky" :/

Re: Nike+ Run Club

Napsal: 16 led 2018 14:51
od kesounam
Jestli máte hodinky jen pár dní , tak bych je zkusil nastavit znovu jako nové
https://support.apple.com/cs-cz/HT204505

Re: Nike+ Run Club

Napsal: 16 led 2018 15:21
od adbernau
Zkusil bych se ještě podívat do nastavení telefonu, jaké jsou tam nainstalované jazyky - jedna appka i když byla v angličtině mi kdysi přidala do jazyků japonštinu a některé nově instalované aplikace se mi pak ukazovaly v japonštině. Výmaz jazyků a restart pak pomohl.

Re: Nike+ Run Club

Napsal: 16 led 2018 16:34
od milosl
Tak děkuji moc všem za rady, povedlo se!

Nejprve jsem kouknul do nastavení jazyků a zjistil jsem, že tam krom češtiny a angličtiny mam i čínštinu. Tu jsem tedy vymazal a zároveň přeinstaloval aplikace v hodinkách. To ale ovšem nepomohlo a tak jsem ještě provedl odstranění hodinek z iPhonu a znovuspárování a nastavil je jako nové hodinky bez obnovy ze zálohy. Po zapnutí už vše fungovalo jak jsem potřeboval, aplikace v angličtině! :)

Takže ještě jednou děkuji! ;)