AW ser.2 - mail a wi-fi watchOs5

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

Odpovědět
ric_smd
Příspěvky: 214
Registrován: 16 srp 2012 22:20

AW ser.2 - mail a wi-fi watchOs5

Příspěvek od ric_smd » 28 zář 2018 09:49

zdravím. od instalace 5ky mi nechodí při zamcenem iphonu upozornění na hodinky o příchozích emailech. nekdy ano, nekdy ne. na AW nic, odemknu iphone, tam 3 maily. jak mate nastaveny maily v app? zrcadlit iphone, nebo vlastní? nejak jsem to nepochopil. hodinky mam již 2 roky, do aktualizace to slo v pohode.
a další dotaz je ohledně wi-fi na AW. proc se připojuje kdy chce? vypnu wi-fi, za hodinu mrknu a je zapnuta. myslel jsem, ze wi-fi se připojí jen kdyz nebude v dosahu iphone, ale hodinky budou na známé wi-fi. dříve to byl znak cloudu-oblacek...rozsvítí se kdyz jsem byl z dosahu iphonu. nechápu to po teto aktualizaci.
Macbook 12” 2017
Apple Watch 4 grey
iPhone 11 pro
iPad mini 2019
kdysi iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, SE, 6S

Anndy
Příspěvky: 173
Registrován: 18 zář 2012 12:07

AW ser.2 - mail a wi-fi watchOs5

Příspěvek od Anndy » 30 zář 2018 09:01

Zrkadliť iPhone = že na AW máš rovnské notifikácie ako na iP. Rovnaké pravidlá - napr. upozornenie na každý mail.
Vlastné = že na AW si nastavíš vlastné notifikácie mailu. TJ napr iba jedna mailová schránka a osobne.

Ad wifi: mne sa pripojí na wifi ak je iP mimo dosah. Síce nie vždy ale takmer vždy :-)

ric_smd
Příspěvky: 214
Registrován: 16 srp 2012 22:20

Re: AW ser.2 - mail a wi-fi watchOs5

Příspěvek od ric_smd » 01 říj 2018 07:56

no právě že zrcadlení nefunguje. resp. funguje jen obcas, nekdy mail prijde, jindy zase odemknu iphone, tam 3 maily a na AW nic. a ten symbol wi-fi na hodinkách se zapíná kdy chce. vypnu ho a za hodinu vytahnu lištu a zase svítí zapnuto. nechápu. k wi-fi se připojuje automaticky, ale v hodonín řádku, kde se ukáže název sítě. ale nechápu tu ikonku wi-fi.
Macbook 12” 2017
Apple Watch 4 grey
iPhone 11 pro
iPad mini 2019
kdysi iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, SE, 6S

PK1
Příspěvky: 51
Registrován: 01 pro 2014 00:00

Re: AW ser.2 - mail a wi-fi watchOs5

Příspěvek od PK1 » 05 říj 2018 14:23

Ahoj, mne tiez po update na watch OS 5 prestali chodit notifikacie z mailu. Uz som vyskusal ponastavovat vsetko ale nepomohlo.

EDIT: tak som sa dozvedel na strankach apple.com , ze je to bug vo watchOS 5.

Nakoniec mi pomohlo: ist do nastaveni na iphone- zvuky- nový email - vibrovanie- nastavit nejake (predvolené je žiadne)
Potom na watch nastavit zrkadlit iphone.

Skuste to, komu to nechodi.

Odpovědět