Extrémně rychlé vybíjení AW4

Sekce věnovaná chytrým hodinkám AppleWatch a příslušenství pro ně.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Brozik

Odpovědět
Zenden
Příspěvky: 1
Registrován: 05 lis 2020 08:44

Extrémně rychlé vybíjení AW4

Příspěvek od Zenden » 05 lis 2020 08:49

Ahoj,
vlastním Apple Watch 4. generace a zhruba od poloviny září mám s problém s extrémně rychlým vybíjením. Hodinky mi padají cca o 10-15% za hodinu a vydrží tak pouze cca 7 hodin. Tato změna nepřišla postupně, ale ze dne na den. S hodinkami jsem aktivně sportoval, chodil plavat. Z toho důvodu předpokládám, že se do nich asi dostala voda. Kapacita baterie se mi v hodinkách ukazuje jako 93%. Existuje i jiná varianta, než že se do hodinek dostala voda?

Rád bych se proto zeptal, zda existuje možnost opravy (de facto 2 měsíce po zjištění problému) anebo mám smůlu a mám si koupit nové.

Diky

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Extrémně rychlé vybíjení AW4

Příspěvek od Mironet » 05 lis 2020 11:25

WatchOS 7 mi taky odrovnalo baterku u čtyřek, ale desetinkový update po dvou týdnech to spravil. Koukněte jestli máte aktualizovaný software na poslední verzi. Taky jsem četl, že detekce mytí rukou je více náročná na baterii, takže kdyžtak vypnout. Voda s tím nebude souviset. Buďto fungují nebo ne.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3633
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Extrémně rychlé vybíjení AW4

Příspěvek od rony » 05 lis 2020 16:08

mne dost zralo zapnute sledovanie hluku
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
-BIGI-
Příspěvky: 60
Registrován: 15 srp 2012 10:58

Re: Extrémně rychlé vybíjení AW4

Příspěvek od -BIGI- » 13 bře 2021 08:40

Moje zkusenost, Aktualizace iWatchOS 7.3 mi postupne žrala baterku i kdyz jsem hodinky vypnul (14 dní).
Vecer jsem je vypnul (zustatek 37%) rano je zapnul (0% ikona kabelu napajeni) a po hodine umrely uplně.
Odesla zakladi deska, hodinky jsou 5 mesicu po zaruce, tak do servisu Mirotel, jsou šikovní, za tri dni i s poštou opravene
a zatim jedou. Bohuzel oprava systemu 7.3.1 co Apple pak vydal nejde na AW4 nahrat!
Nejlepsi je ze Vam doporuci! urgentne aktualizovat na novejsi system a kdyz to s prominutim poserou, tak Vam pak jen nabidnou vymeny program na nove AW za 9 000,-😂

Uživatelský avatar
kecinzer
Příspěvky: 560
Registrován: 06 úno 2015 07:09
Bydliště: Děčín - perla severu

Re: Extrémně rychlé vybíjení AW4

Příspěvek od kecinzer » 17 bře 2021 00:12

Pokud je v hodinkách aktuální verze watchOS a stále baterka takhle padá, doporučil bych návštěvu autorizovaného servisu, nebo lépe Apple Store v Německu nebo Rakousku - i když v aktuální situaci to bude dost těžké.
Pokud takto rychle klesá baterka, tak bude něco v nepořádku.
Sám jsem měl už 3 AW (series 0, series 3 a series 6) a nikdy jsem s takto rychlým vybíjením neměl problém. Bohužel něco podobného zažila manželka u series 1 a nakonec se ukázalo že je v háji deska - bylo už po záruce, tak se nevyplatilo měnit.

Hodně štěstí.
 MacBook Air 13.6" M2 8/10 512GB 24GB RAM + Keychron M3 Mini 4K/MacMouseFix + Samsung U28R550
 iPhone 14 Pro Max 128GB +  Watch Ultra LTE
 iPad 2021 64GB
 HomePod Mini  AirPodsPro

Odpovědět