AppleTV 4.gen

Vše co se týká Apple TV, aplikací pro Apple TV a jejího využití.

Moderátoři: MichalM.Mac, Macforum_Admin

Odpovědět
rony
Kontaktovat uživatele:

Re: AppleTV 4.gen

Příspěvek od rony » 25 led 2018 06:48

Vzdy a vsade. Lenze nikto z nas to nedokazeme, iba pouzivame, co je a tazko usudzovat, ci sa priestor a zlepsovanie tvojim zelanym smerom vobec uberie. Ak by tvorca Youtube chcel, prepinanie uctov ti tam zabuduje.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Macbook Air i7  iPhone 1 / 4 / 5S /6S plus  iPad Pro  Pencil  TV4  WATCH  AirPods

Mironet

Příspěvek od Mironet » 25 led 2018 10:21

Nechci přizpůsobení nějakým mým vysoce individuálním potřebám. Myslím, že hodně rodin sdílí ATV mezi více členy a na Youtube je dneska každej... Přijde mi to jen nelogické ze strany Googlu/Applu. Stejně tak u hudby, Apple tlačí rodinné člensví v Apple Music, ale na ATV se nedají snadno přepnout členové domácnosti? Nechápu.

Začal jsem to řešit, když jsem si včera četl o HomePodu a začal jej do budoucna zvažovat. Jestli na tom bude stejně, tedy zamknutý pro jednoho uživatele, tak to pro mě bude dost velké mínus. Ale stále doufám, že podle hlasu při "Hey Siri," bude schopen identifikovat víc lidí a hrát jejich hudbu.

rony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rony » 25 led 2018 10:29

Pozri, mozes argumentovat ako velmi vela ludi je a ako velmi by to pouzivali. A stale sa nic nestane. Ono nenapadli ta ako prveho, ani Google ani Apple zrejme neziju v blahej nevedomosti, ze taketo informacie existuju. Maju dokonca moznosti to urobit. Nestalo sa. Nie preto, ze by o tom nevedeli. Budeme teda hladat argumenty ako velmi by sa to pouzivalo?

Google mohol smahom do Youtube dat prepinanie identit. NEDAL. Mohol, urcite vie, ze taka funkcia sa da spravit. NESPRAVIL.
to iste Apple ak hovoris o prepinani profilov. Stopercente vedia, ze takato funkcia moze existovat. A neexistuje.

U Apple to aspon trosku chapem, ze ak je zakladom iOS, tak multiuser by bola hodne velka vec, ktora sa neda urobit, ze dnes zacnite a do konca mesiaca mate. Pri tom rozsahu dopadu by som tipoval, ze kym by skoncili, tak este vydaju dve tri generacie iOS. A to si fandim :-) Z toho pre teba vyplyva, ake informacie mas sledovat - ci sa to uz nahodou nedeje. Nic nenasvedcuje, ze ano...

Homepod informcie uz chodia. Minimalne je iste, ze DOKAZE rozoznat uzivatelov od seba. To je ale len potvrdena schopnost. Rozhodne som nikde necital nic take, ze "prehovoris a homepod sa prepne na profil daneho cloveka". Presnejsie si ani neviem teraz predstavit ako by tie profily ludi v Homepode mali vlasne vyzerat a co sa v nich teda ma rozlisovat. Homepod bude airplay reprak a bude mat siri vratane homekit hubu. Ten uz teraz vie, ze existuje viac ludi.
Naposledy upravil(a) rony dne 25 led 2018 10:35, celkem upraveno 1 x.
 Macbook Air i7  iPhone 1 / 4 / 5S /6S plus  iPad Pro  Pencil  TV4  WATCH  AirPods

casey
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od casey » 25 led 2018 10:30

Mironet píše:Nechci přizpůsobení nějakým mým vysoce individuálním potřebám. Myslím, že hodně rodin sdílí ATV mezi více členy a na Youtube je dneska každej... Přijde mi to jen nelogické ze strany Googlu/Applu. Stejně tak u hudby, Apple tlačí rodinné člensví v Apple Music, ale na ATV se nedají snadno přepnout členové domácnosti? Nechápu.
Já osobně bych to stejně nevyužil. Mám dvoufázové ověřování pro svůj Google účet a "nenapsatelné" heslo. Než bych to tam nějak nacvakal, tak vyroste strom.
Jednoduché přepnutí nechci, protože nepotřebuji, aby děti viděly do mého účtu. Případně, aby se z něj nekoukaly na blbosti a já bych pak v historii nenašel to, co opravdu hledám.

To je pro mě mnohem snazší pustit to na iPhone s výstupem do Apple TV. Takže za mě cajk :-)

rony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rony » 25 led 2018 10:37

casey: asi tak, pri viac uzivateloch je jednoduchsie ak pouziju Airplay. Presne si kapol na problem prepinania uctov... v case FaceID by mohol byt pomaly odstraneny ale aj tak to tak skoro nebude.

Mironet

Příspěvek od Mironet » 08 úno 2018 10:52

Vývojáři YouTube asi čtou tohle fórum. Dnes vyšla aktualizace aplikace, která obsahuje funkci přepínání uživatelských účtů.

Alexander

Příspěvek od Alexander » 15 říj 2018 18:06

Čau, přestalo fungovat připojení k internetu. V nastavení - síť, mi to ukazuje, že jsem připojen k síti, jak wifi, tak i LAN. Ale nefunguje youtube, HBO GO, Netflix, APP Store, prostě nic. Zkoušel jsem i jiný router, taky to nejede.

-BoarD-

Příspěvek od -BoarD- » 22 říj 2018 18:37

Ahoj, mám dotaz na majitele Apple TV, je možné v aplikaci “domácnost” nastavit automatizaci i u starších Apple TV nebo na to potřebuji 4. gen?
Děkuji

Koby

Příspěvek od Koby » 05 lis 2018 16:05

Ahoj, mohu mít dotaz, jak máte nastavený výstup z Apple TV do tv?

řeším trhání videí, tzv stuttering.

Standart se mi nastavil na 4k HDR 60hz, ale v tom se mi prostě videa trhají, dal jsem 50hz ale pořád to není uplně ono, navíc mám pocit, že je to video od videa z itunes jiný.

SharkeeCZ

Příspěvek od SharkeeCZ » 05 lis 2018 20:49

Tak ono bude asi záležet i na TV (to nastavení).
iPhone8/iPad mini2/iPAD2018/MBAearly2014/AW3Nike+42/aTV4/BeatsSolo3WL

Koby

Příspěvek od Koby » 06 lis 2018 15:02

mám tohle Samsung ue55nu7472 tam žádný nastavení co se frekvencí týče není... Ale po hodinách na google různě po světě je to tak, že drtivá většina filmů na itunes jsou z blue ray atd a tím pádem 24p, tudíž nastavení outputu je na 24hz a nic lepšího se z toho nedostane. Netflix, youtube atd běží v 50 nebo 60, případně násobcích jako 25 nebo 30. Smutný je, že i v iwant a istyle to maj nastavený špatně a vubec jim to nevadí, že jako demo pouštěj lidem pulldown 3:2 v 60hz.. :))

Ještě tohle je teda dost zmateční pro mě, viz. https://support.apple.com/cs-cz/HT208288

Odpovědět