Mall.TV pro Apple TV

Vše co se týká Apple TV, aplikací pro Apple TV a jejího využití.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
marhycz
Příspěvky: 50
Registrován: 07 črc 2018 09:52

Mall.TV pro Apple TV

Příspěvek od marhycz » 11 dub 2019 19:56

Ahoj,
Po měsíci kódování ve volném čase vám představuji další tvOS aplikaci ve stylu "udělej si sám, než začnou brát poskytovatelé českého obsahu tuto platformu vážně a budu si moct oddechnout" :D Jedná se o neoficiálního klienta pro Mall.TV postaveného na Reactjs a tvdml frameworku.

Mall.TV pro tvOS zatím umí: 
  • Přehrávání obsahu, včetně živých streamů jako Slow.TV
  • Vyhledávání
  • Větší interaktivita oproti předchozím aplikacím (refresh aplikace při vrácení do aplikace, změna obsahu podle výběru kategorie pořadů)
Aktuální verzi považuji za vcelku hotovou. (verze 0.9) Zbývá implementovat jen 1-2 obrazovky a řazení dle nejnovější epizody, nebo chronologicky

Ukázka aplikace:

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek


Kde ji získám?
  • Naprosto stejným způsobem jako iVysílání nebo Prima Play. Mohu vás přidat buď do programu TestFlight pro beta testování
  • Tedy stáhnete si z AppStore TestFlight aplikaci a já vás přidám do beta testerů, když mi pošlete v PM vaše Apple ID.
  • Případně si aplikaci můžete přes XCode zkomplikovat sami z mé GitHub stránky. Aplikace obsahuje pouze loader, který stáhne javascript z GitHubu, takže je stále aktuální bez potřeby aktualizace na vaší straně (znovu kompilovat nové verze). Jednou ji zkompilujete na Apple TV a o víc se nestaráte. (dokud nevyprší váš certifikát)
  • Kód na hraní, případně pokud se chcete podílet na projektu je zde: https://github.com/MarhyCZ/malltv_tvOS/
Pokud se někomu mé open source projekty na GitHubu líbí, může mě zcela dobrovolně podpořit přes PayPal. Projekty budu ale ve volném čase zdokonalovat i bez toho :)
Obrázek

P.S: Dosavadní TestFlight testery automaticky dostanou pozvánku i do této aplikace.
Naposledy upravil(a) marhycz dne 20 dub 2019 22:12, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Gngngn
Příspěvky: 104
Registrován: 05 zář 2012 23:43

Re: Mall.TV pro tvOS

Příspěvek od Gngngn » 12 dub 2019 21:01

Skvělá práce jako vždy! Díky! Určitě vyzkouším!


Sent from my iPhone using Tapatalk

JiRas71
Příspěvky: 14
Registrován: 24 zář 2018 16:44

Re: Mall.TV pro tvOS

Příspěvek od JiRas71 » 12 dub 2019 23:41

Je to super, díky.

danvavra
Příspěvky: 1
Registrován: 17 dub 2019 17:41

Re: Mall.TV pro tvOS

Příspěvek od danvavra » 19 dub 2019 15:38

Mohu poprosit o přidání do TestFlight? Chtěl bych zkusit Ivysilani a Prima Play na apple id vavrakarelml@seznam.cz
Díky moc!!!!

Josef F.
Příspěvky: 193
Registrován: 04 zář 2014 13:01

Re: Mall.TV pro Apple TV

Příspěvek od Josef F. » 13 črc 2019 09:25

Zdravím, aplikace mi zmizela z testflight a ikona nereaguje. Nevíte, kde je chyba?
Díky.

Uživatelský avatar
marhycz
Příspěvky: 50
Registrován: 07 črc 2018 09:52

Re: Mall.TV pro Apple TV

Příspěvek od marhycz » 19 črc 2019 17:47

Ahoj,
Mall.TV vydal před měsícem svoji oficiální aplikaci na Apple TV, už je dostupná v App Store.
Což je skvělé a pak už pozbývá smysl abych udržoval tu svoji amatérskou splácaninu. :D

Pokud by byl zájem, a moje aplikace by měla něco navíc, tak ji zase uvolním. Ale aktuálně plánuji vždy ukončit vývoj, pokud se vydá oficiální verze. Čehož chci těmito aplikacemi docílit.

Mějte se

Josef F.
Příspěvky: 193
Registrován: 04 zář 2014 13:01

Re: Mall.TV pro Apple TV

Příspěvek od Josef F. » 19 črc 2019 18:04

Aha, netušil jsem, že už mají svou vlastní.
Jinak díky za skvělou práci.

Odpovědět