Stránka 1 z 1

Po aktualizaci nejede HBO GO

Napsal: 21 kvě 2019 08:26
od Mironet
Už jsem docela bezradnej. Pořídil jsem babičce Apple TV (hlavně kvůli Hře o trůny). Po aktualizaci systému minulý týden aplikace HBO GO odmítá přehrávat obraz. Objeví se bílé Applí loadovací kolečko, vteřinu se točí, pak se zasekne, zmizí a dále už jen černo. Zvuk hraje, vidím ovládací prvky, můžu posouvat video, ale prostě nemám obraz. Nějaké nápady? Zkoušel jsem restart Apple TV, odhlásit/přihlásit do HBO GO, odinstalovat/nainstalovat aplikaci; nic. Taky jsem zkoušel různá rozlišení, frekvence, beze změny. Před aktualizací bylo všechno v pohodě, Infuse tam jede dál bez problémů. Doma dvě Apple TV, všude všechno v pohodě. Poradíte někdo možnou příčinu a řešení?

Re: Po aktualizaci nejede HBO GO

Napsal: 21 kvě 2019 08:43
od zizkin
Zajímavé
Mně to po aktualizaci jede v pohodě (model 4K), ale s HBO Go jsem měl již také problémy - nešlo mi registrovat zařízení (musim to dělat cca 2x do měsíce, jelikož mám účet přes operátora a ne přímo od HBO), přičemž nikdy s tim problém nebyl a pak jednoho dne to prostě už nefungovalo.

Vzhledem k tomu, že ostatní appky ti tedy chodí bez problémů (Infuse atd..), vypadá to tedy na chybu appky HBO Go (napadlo me totiž pro jistotu ještě tovární nastavení).
Ovšem po reinstalaci HBO GO by to mělo vše už jít.
Takže zkusis ještě promazat účet od zařízení, reinstalovat znovu a pote nově přihlásit.
Pokud nepomůže, nezbyde ti než se obrátit na HBO podporu, ale myslím, že ti vic neřeknou, protze s tím na jiných zařízení problém není (sám víš).
Ta TV u babi je stejne verze jako máš doma? Nebo to jsou starší modely?

Re: Po aktualizaci nejede HBO GO

Napsal: 21 kvě 2019 10:43
od Mironet
Všechno to jsou 4. generace bez 4K, HBO koupeno přímo ála Netflix, ne přes operátora. Prostě nechápu v čem by mohl být třeba jen teoreticky zádrhel... :? Zkusím asi při příští návštěvě ještě tovární nastavení, u Apple TV to nastavení nezabere dlouhou dobu. Ale jsem docela naštvanej. HBO koupený a stejně skončím u torrentů a musím jí to tam ládovat přes Infuse. :evil:

Re: Po aktualizaci nejede HBO GO

Napsal: 21 kvě 2019 12:05
od MichalJ
Zkuste jestli v HBO uctu jde odebrat ta Apple tv a pak ji sparovat znova. Bylo to tusim nekde pod registrovana zarizeni nebo takneco.

Re: Po aktualizaci nejede HBO GO

Napsal: 21 kvě 2019 12:55
od mberdych
Mě to vypadne každou chvíli (odmítne se přihlásit, vlastní účet, ne operátor) a musím odebrat apku a znovu přidat. Je to opruz a dost mě to irituje.

Re: Po aktualizaci nejede HBO GO

Napsal: 21 kvě 2019 13:01
od Mironet
Zkusím, ale vzhledem k tomu, že lze přehrávat a zvuk jede, jen nenaskočí obraz, bych řekl, že to není problém s autorizací.

Re: Po aktualizaci nejede HBO GO

Napsal: 21 kvě 2019 13:14
od MichalJ
Problem s pripojenim? Firewall? atd.

Re: Po aktualizaci nejede HBO GO

Napsal: 21 kvě 2019 13:26
od Mironet
Firewall na úrovni čeho? Jedině poskytovatele. Bavíme se o Apple TV a router od UPC je hned vedle televize. Před aktualizací tvOS vše fungovalo. Po aktualizaci data v jiných aplikacích jedou, i v HBO menu funguje, jen obraz při přehrávání ne.

Re: Po aktualizaci nejede HBO GO

Napsal: 21 kvě 2019 13:54
od mberdych
Reinstalace app?

Re: Po aktualizaci nejede HBO GO

Napsal: 21 kvě 2019 13:59
od Mironet
Mironet píše:
21 kvě 2019 08:26
Zkoušel jsem restart Apple TV, odhlásit/přihlásit do HBO GO, odinstalovat/nainstalovat aplikaci; nic.

Re: Po aktualizaci nejede HBO GO

Napsal: 07 črc 2019 09:31
od dotcomsk
HBO Go na Apple TV 4 generácie mi ide Naprosto normálne. Účet cez UPC. Predtým to chcelo, ak aom nezapol HBO GO týžden stále novú a novú aktiváciu Apple TV. Posledný mesiac už to funguje. Je fakt, že som niekoľkokrát komunikoval s UPC, ti tvrdili, že je to vec HBO. Teraz to normálne ide. Asi si skúšal nastavenie/účty/HBO GO. Inak všetky rady už tu boli, čo sa dalo urobiť. Ešte by som skúsil Apple TV na inej TV a inej sieti.