Český servis (ne)kvalita

Vše co se týká záručních i pozáručních oprav Apple produktů.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, Streeter, emkei, RadimSvidrnoch, Macforum_Admin

Odpovědět
djgas1

Český servis (ne)kvalita

Příspěvek od djgas1 » 04 pro 2018 18:55

Zdravím,chci se zeptat zda má někdo zkušenosti s poškozením macbooku při záruční opravě?
Právě se mi vrátil z opravy můj Macbook Pro 15" 2016-byl na svolávací akci díky problémům s klávesnicí.
Po přezkoumání doma jsem našel na displayi vryp-jak od jehly nebo nějakého ostrého nástroje a dále na dvou místech nějaké částečky špíny-vypadá to jako kovové piliny mezi displayem a krytem.
Po kontaktu českého servisu si nejsou ničeho vědomi a že jim to můžu poslat na přezkoumání,ale to je mi víceméně jasné jak bude probíhat-my si nejsme ničeho vědomi a tak to přišlo.
Když jsem macbook do serv isu předával paní studovala zejména display cca 10min a nic se nenašlo,najednou ve zprávě technika bylo uvedeno otlaky od klávesnice-na display nic nevidím, nicméně poškození tam nebylo.
Jak teď postupovat, kontaktovat Apple podporu se stížností na jejich autorizovaný servis nebo zkusit jiný servis o vypracování posudku,příp.mohu rovnou kontaktovat soudního znalce...?
Takhle to nechci nechat,macbook byl dost drahý-já ho mám ještě v krytech aby neměl ani škrábnutí a teď tohle.
Iphone XS Max
Iphone 5S
Ipad Mini 1
MacbookPro 15" 2016
iMac 27" late 2013
Apple TV 3

Odpovědět