Panty pro Macbook pro 13 Retina late 2012

Vše co se týká záručních i pozáručních oprav Apple produktů.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
skyppy2000
Příspěvky: 534
Registrován: 23 pro 2014 10:35
Bydliště: Cabo de Gata, Almería, Andalusia, Spain

Panty pro Macbook pro 13 Retina late 2012

Příspěvek od skyppy2000 » 27 srp 2018 12:47

Zdravím,

včera jsem se dal do opravy mého 13" Macbooku Pro retinna Late 2012. Tento laptop mi už dlouho ležel doma bez povšimnutí, ačkoli objednané díly jsem už na něho měl od března. Včera jsem ho konečně opravil. Vyměnil jsem baterii za novou a USB/HDMI/SD Card sběrnici.
Macbook teď funguje jako nový až na jednu věc, která mi trochu vadí - panty. Po těch letech intensivního používání se už asi opotřebovaly. Víko jde sice stále zvedat ztuha, ale už ne tak, jako když byl nový. Chci se zeptat, zda je ještě možné tyto panty někde koupit, případně zda to stačí pouze dotázhnout. Když se vyndá SSD jednotka, tak pod ní jsou 4 šroubky, které podle mě drží top case (ten co mění servisy když vám chcípne baterie). No a vzadu jsou šroubky, které (pokud se nemýlím) vedou právě k pantům. Je to tak? No a dají se panty sehnat pokud by dotažení nepomohlo? Našel jsem pouze ten černý kryt pantů, ale panty samotné jsem nenašel. Nebo jsou panty součástí kabelu od Displaye? Pokud ano, pak něco podobného se koupit dá. Nejprve bych to však rád zkusil utáhnout a až pak kupoval nový díl.

Děkuji za pomoc.
iMac 5K - 27'' (2020) - 3,6 GHz Intel Core i9 - 128 GB 2666 MHz DDR4 - Radeon Pro 5500 XT 8 GB - 4 TB SSD

Macbook Pro 16" - 2,3 GHz Intel Core i9 - 64 GB 2666 MHz DDR4 - AMD Radeon Pro 5500M 8 GB GDDR6 - 8 TB SSD

iPhone 13 Pro 256 Mountain Blue

Odpovědět