iStyle- neuznaná reklamce, co teď?

Vše co se týká záručních i pozáručních oprav Apple produktů.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
michaelabeze
Příspěvky: 30
Registrován: 05 kvě 2013 14:35

iStyle- neuznaná reklamce, co teď?

Příspěvek od michaelabeze » 14 lis 2019 08:58

Ahoj, v lednu 2019 jsem koupila iPhone XS u iStyle, od září jsem ho začala využívat jako Dual SIM a tím začaly mé problémy s telefonem. První reklamace byla ohledně nízké kvality hovorů, kdy bylo hrozně špatně slyšet druhou stranu. Reklamace uznána, dali mi ,,bezvadný" kus nebo jak to nazývají- prostě repas. Nové zařízení má stejně nekvalitní hovory + se přidaly další problémy- zvoní jak se mu chce (na telefonu vidím že mi někdo volá) ale telefon nevydává zvuk (bez ohledu na kterou to je sim), během hovoru na pár vteřin vypadne zvuk a pak je ten hovor zrychlený, hovory se samovolně ukončují, když někde na webu kliknu na číslo, volá vždycky z té druhé ne výchozí linky + občas blbne aprox. senzor- mám jen černou obrazovku, neraguje a nedokážu tak hovor ukončit. Všechny vady (mimo kvalitu hovorů) se nedějí vždy, ale třeba z 10 hovorů 3x nezazvoní...
Telefon přišel ze servisu s tím, že závada byla konzultována přimo s výrobcem, který neshledal žádné závady a telefon pracuje v rámci standardu. :?:

Je tedy tohle chování standardem telefonu za 35 000?? Řešili jste někdo z iStylem něco podobného, co teď, jít do jiného servisu, kde závady předvést přímo technikovi, začít řešit se soudním znalcem?

Díky za každou radu.

Michala

czhook
Příspěvky: 386
Registrován: 07 zář 2013 21:13

Re: iStyle- neuznaná reklamce, co teď?

Příspěvek od czhook » 14 lis 2019 09:47

Standard to samozřejmě není, mám Xs Max i 11 Pro Max a nic z toho nedělají. Víte, v jakém servisu iPhone byl?

Já mám dobré zkušenosti s Českým servisem, donesl bych telefon tam. Ideální bude, pokud si průběh vady natočíte na video a to pak technikům ukážete.
Macbook Air M1
iPhone 15 Pro Max
iPad Pro 11

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: iStyle- neuznaná reklamce, co teď?

Příspěvek od mberdych » 14 lis 2019 10:07

Ke kvalitě hovoru. Obecně mám feedback od lidí, že jak z XS co jsem měl před tím, tak s Maxe co mám teď, že kvalita je mizerná. On má i dost bídný příjem signálu. Pozná se to na místech, kde je signál na hraně. Když jsem přešel z X, byl jsem z toho hodně otrávený a dost se to řešilo na zahraničních fórech.

Nicméně, máte nějaký kryt a nebo sklo? Kryty mohou zakrývat mikrofony například a může to být tím.

michaelabeze
Příspěvky: 30
Registrován: 05 kvě 2013 14:35

Re: iStyle- neuznaná reklamce, co teď?

Příspěvek od michaelabeze » 14 lis 2019 10:11

Nevím v jakém to bylo servisu, v servisním protokolu je jen logo iStyle authorised service provider, jméno technika a jeho ID. Zkusím tedy jiný servis. Už jsem z toho fakt unavená, od září jen řeším že nedokážu spolehlivě telefonovat.

michaelabeze
Příspěvky: 30
Registrován: 05 kvě 2013 14:35

Re: iStyle- neuznaná reklamce, co teď?

Příspěvek od michaelabeze » 14 lis 2019 10:14

mberdych píše:
14 lis 2019 10:07
Ke kvalitě hovoru. Obecně mám feedback od lidí, že jak z XS co jsem měl před tím, tak s Maxe co mám teď, že kvalita je mizerná. On má i dost bídný příjem signálu. Pozná se to na místech, kde je signál na hraně. Když jsem přešel z X, byl jsem z toho hodně otrávený a dost se to řešilo na zahraničních fórech.

Nicméně, máte nějaký kryt a nebo sklo? Kryty mohou zakrývat mikrofony například a může to být tím.
Kryt i sklo mám, ale je to stejné jako bez nich (už jsem zkoušela). Stačí vytočit číslo a už to divně zvoní celé to rachtá. Když dám stejnou SIM do telefonu za 3000,- slyším naprosto normálně.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: iStyle- neuznaná reklamce, co teď?

Příspěvek od Jirka_S » 14 lis 2019 14:02

Český servis, na iStyle se vybodněte.
edit: v iStyle jsem byl před týdnem, čekal jsem na paní a tak jsem si šel osahat iP 11 Pro, a tamní prodavač mě dojal tím, jak neustále opakovaně vyslovoval "iksko". Upozornil jsem ho, že jako reprezentant firmy by měl akceptovat i názvy produktů, které prodává. Moc nechápal.

tatamuk
Příspěvky: 43
Registrován: 04 zář 2012 05:55

Re: iStyle- neuznaná reklamce, co teď?

Příspěvek od tatamuk » 14 lis 2019 18:03

iStyle z vlastní zkušenosti nedoporučuji, to chce odvahu dát si tam něco na opravu
Mám dobré zkušenosti z iWantu v OC Letňany, ale asi to bude individuální
iPod Shuffle, Apple TV, iPhone 11 Pro, iPad Pro 11, MacBook Pro 13, Homepod Mini

michaelabeze
Příspěvky: 30
Registrován: 05 kvě 2013 14:35

Re: iStyle- neuznaná reklamce, co teď?

Příspěvek od michaelabeze » 15 lis 2019 09:14

Zkusím jiný servis, snad už se to vyřeší. iStyle nikdy více. Díky

julie
Příspěvky: 1
Registrován: 11 pro 2019 15:47

Re: iStyle- neuznaná reklamce, co teď?

Příspěvek od julie » 11 pro 2019 16:04

iSTYLE Velmi spatna zkusenost ve vsech smerech. Neprofesionalita, neodbornost,NEOCHOTA, arogantni chovani zamestnancu, neporadek v internich zaznamech, dovolat se na firmu je problem.
Vraceni, reklamace nebo oprava, obecne velky problem a ztrata casu . Mam dobrou zkusenost s casopisem dTest. Pomuze resit problem se svymi pravniky.
iSTYLE NEDOPORUCUJI !!!

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1607
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: iStyle- neuznaná reklamce, co teď?

Příspěvek od SharkeeCZ » 11 pro 2019 18:48

Založit si účet, v prvním příspěvku poplivat nějakou firmu, bez určení co proč a jak, bez vyjádření druhé strany, to je bohužel na internetu obvyklé.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

smety264
Příspěvky: 11
Registrován: 30 lis 2012 14:58

Re: iStyle- neuznaná reklamce, co teď?

Příspěvek od smety264 » 08 úno 2020 15:22

kdyz to donesete do jineho servisu tak si tim moc nepomuzete, vsechny autorizovane servisy pouzivaji stejny schvalovaci proces(s applem), stejnou diagnostiku a refubrished telefony chodi taky ze stejneho mista ;) pomuzete si mozna kdyz telefon donesete primo do apple storu, tam to resi na miste a resite to primo s technikem, nicmene opravu vetsinou resi vymenou za refubrished telefon, ktery je uplne stejny jako v CR. akorat v AS to netrva den ale 1-2h.

Odpovědět