CZ AirPods Pro + Apple Care z UK nebo US

Vše co se týká záručních i pozáručních oprav Apple produktů.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
toncek
Příspěvky: 129
Registrován: 30 črc 2012 11:19

CZ AirPods Pro + Apple Care z UK nebo US

Příspěvek od toncek » 03 pro 2020 07:53

Ahoj,

koupil jsem u nás AirPods Pro a přemýšlím, že bych si k nim pořídil AppleCare. Zkoušel to někdo online v UK a zaplatit Revolutem nebo případně v US přes https://www.usunlocked.com ?

Zkoušel jsem teď přes https://mysupport.apple.com/add-coverag ... d=PGF32003

jen ověřit sériové číslo a hned dostanu chybu This device is not eligible for additional coverage. Ale možná je potřeba postupovat jinak..US Apple ID mám, UK bych založil. Pokud se dá platit revolutem v UK, přijde mi to jednodušší než zřizovat tu virtuální kartu a adresu v US.

Dík za zkušenosti.

Uživatelský avatar
kecinzer
Příspěvky: 560
Registrován: 06 úno 2015 07:09
Bydliště: Děčín - perla severu

Re: CZ AirPods Pro + Apple Care z UK nebo US

Příspěvek od kecinzer » 19 úno 2021 13:45

Sice trochu pozdní odpověď, ale já si k AirPods Pro kupoval AC+ už před rokem po Vánocích. Šlo to úplně normálně na české Apple ID, jen jsem si vymyslel UK adresu a zaplatil kartou vydanou v UK (u mě Revolut).
 MacBook Air 13.6" M2 8/10 512GB 24GB RAM + Keychron M3 Mini 4K/MacMouseFix + Samsung U28R550
 iPhone 14 Pro Max 128GB +  Watch Ultra LTE
 iPad 2021 64GB
 HomePod Mini  AirPodsPro

toncek
Příspěvky: 129
Registrován: 30 črc 2012 11:19

Re: CZ AirPods Pro + Apple Care z UK nebo US

Příspěvek od toncek » 19 úno 2021 15:50

Bohužel Revolut po přesídlení do Litvy už nelze použít - karta se už "nehlásí" jako Britská. Aspoň to byl můj případ. Bylo to ještě trošku složitější. Ta chybová hláška výše nakonec znamenala, že už uplynula doba po kterou lze Apple Care zakoupit. Sluchátka ležely pomalu rok někde na skladě. Podařilo se to vyřešit manuálním zadáním dne nákupu, pak byl ovšem ten problém s kartou :-) Nakonec jsem našel dobrou duši, která byla ochotna mi AppleCare koupit v US na svou kartu, takže vyřešeno k plné spokojenosti :-)

Odpovědět