Stránka 1 z 1

CZ AirPods Pro + Apple Care z UK nebo US

Napsal: 03 pro 2020 07:53
od toncek
Ahoj,

koupil jsem u nás AirPods Pro a přemýšlím, že bych si k nim pořídil AppleCare. Zkoušel to někdo online v UK a zaplatit Revolutem nebo případně v US přes https://www.usunlocked.com ?

Zkoušel jsem teď přes https://mysupport.apple.com/add-coverag ... d=PGF32003

jen ověřit sériové číslo a hned dostanu chybu This device is not eligible for additional coverage. Ale možná je potřeba postupovat jinak..US Apple ID mám, UK bych založil. Pokud se dá platit revolutem v UK, přijde mi to jednodušší než zřizovat tu virtuální kartu a adresu v US.

Dík za zkušenosti.

Re: CZ AirPods Pro + Apple Care z UK nebo US

Napsal: 19 úno 2021 13:45
od kecinzer
Sice trochu pozdní odpověď, ale já si k AirPods Pro kupoval AC+ už před rokem po Vánocích. Šlo to úplně normálně na české Apple ID, jen jsem si vymyslel UK adresu a zaplatil kartou vydanou v UK (u mě Revolut).

Re: CZ AirPods Pro + Apple Care z UK nebo US

Napsal: 19 úno 2021 15:50
od toncek
Bohužel Revolut po přesídlení do Litvy už nelze použít - karta se už "nehlásí" jako Britská. Aspoň to byl můj případ. Bylo to ještě trošku složitější. Ta chybová hláška výše nakonec znamenala, že už uplynula doba po kterou lze Apple Care zakoupit. Sluchátka ležely pomalu rok někde na skladě. Podařilo se to vyřešit manuálním zadáním dne nákupu, pak byl ovšem ten problém s kartou :-) Nakonec jsem našel dobrou duši, která byla ochotna mi AppleCare koupit v US na svou kartu, takže vyřešeno k plné spokojenosti :-)