Ios mobil X a prohlizec ....vice v dotazu

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Pechy
Příspěvky: 1
Registrován: 11 črc 2019 20:31

Ios mobil X a prohlizec ....vice v dotazu

Příspěvek od Pechy » 11 črc 2019 20:39

Dobry den trapim se z jednou pitomou pracovni appkou od CETINU....mam telefon ios X a appka byla vyvinuta jen ajen pro android, apka ma i online verzi,ktera mi funguje v Xku v browseru PUFFIN...super, jenze puffin vyhlasil ze konci v cervenci letosniho roku...a ja se fakt nechci vracet na android ach jo....aplikace online je na adrese...vlastne obe tu jsou...https://www.cetin.cz/MWFM. ...potiz je v tom ze ty enspiglove z cetinu jsou bud mimo nebo nechteji poradit,jednou mi jeden rekl ze appka potrebuje neco v prostredi javy tak jsem nasel prave ten puffin....v pripade zajmu poskytnu hesla pro podrobnejsi zkoumani...potiz je v tom, ze jsem stahnul par desitek ruznych prohlizecu a bud to vubec nenacetl, nebo potom nerozkliknul dalsi roletky v menu....mam proste nejaky pocit, ze v androidu jede nejaka java co jabko neumi....kdyby nekdo chtel resit poskytnu vice podrobnosti a treba neco dobreho k piti jako motivaci :D

zatim moc diky za precteni..Dan Pechanek

Odpovědět