iphone 3g a apps

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Tomas
Příspěvky: 88
Registrován: 31 črc 2012 17:11

iphone 3g a apps

Příspěvek od Tomas » 17 říj 2012 15:11

restorol som telefon, predtym som ho, samozrejme, zalohoval, ale v itunes mam najnovsie verzie aplikacii a tie mi po restore nenainstalovalo naspat do telefonu, pretoze ten jeho FW uz nie je podporovany najnovsimi updatmi applikacii, da sa to nejak obist?

Uživatelský avatar
hynecheck
Příspěvky: 148
Registrován: 15 črc 2012 20:44

Re: iphone 3g a apps

Příspěvek od hynecheck » 22 říj 2012 17:43

To chtělo zálohy souborů těch předchozích verzí aplikací z iTunes. To už se ti teď asi nepovede, pokud je nevyhrabeš z nějaké tvé zálohy PC/Macu... Ale třeba někdo o nečem jiném ještě ví :)

Uživatelský avatar
Tahoun
Příspěvky: 9
Registrován: 21 srp 2012 15:18
Bydliště: Turn-off city

Re: iphone 3g a apps

Příspěvek od Tahoun » 02 lis 2012 23:08

Stalo se mi něco podobného. Jen s tím rozdílem, že aplikace, které jsem na AppStore koupil se ze zálohy obnovili, ale ty Free ne (divné, ale je to tak). Nezbylo mi nic jiného, než udělat JB a shánět starší verze na uloz.to ... apod. Našel jsem tam vše, co jsem měl v 3G před obnovením. Jen se skypem byl problém. Na 3G mi bez problémů šlape jen verze 3.0.0. Takže Ti asi nezbyde nic jiného, než JB a někde to postahovat.

Odpovědět