iphone 4 - nefunkčí bluetooth

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brozik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2014 18:58
Kontaktovat uživatele:

iphone 4 - nefunkčí bluetooth

Příspěvek od Brozik » 03 zář 2014 19:58

Zdarec lidi,

mám takovou zajímavou otázku. Dnes večer jsem chtěl přítelkyni na jejím starém iPhonu 4 zprovoznit gadget na sledování zdraví spárovaný přes bluetooth, ale zjistil, že ji jaksi nefunguje bluetooth. Nebo spíše funguje, ale jakmile po zapnutí bluetooth v nastavení přejdu na plochu nebo do aplikace, ikona na horní liště zmizí a i přesto, že i spodní lišta ukazuje, že je zapnutý tak ve skutečnosti není, ikona naběhne opět jakmile vlezu do nastavení, ale když zase odejdu, opět stejný problém...a ten samozřejmě aplikace se chová, jako kdyby bluetooth nebylo zapnuté a chce ho zapnout...nesetkal se s tím někdo? nepomohlo ani vypnutí zapnutí telefonu....myslíte, že by mohlo jít o hardware chybu?

Dííky moc
Zakladatel a šéfredaktor iPure.cz. Apple Trainer v iLumio.cz

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: iphone 4 - nefunkčí bluetooth

Příspěvek od Kobra23 » 06 zář 2014 14:56

Udelal bych restore telefonu
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

Uživatelský avatar
Brozik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2014 18:58
Kontaktovat uživatele:

Re: iphone 4 - nefunkčí bluetooth

Příspěvek od Brozik » 07 zář 2014 14:39

Kobra23 píše:Udelal bych restore telefonu
OK, to jsme ještě nezkoušeli, je fakt, že jsem na to už taky pomýšlel, ale říkal jsem si zda to nemůže být chyba něčeho jiného...ale asi nic jinéh nepůjde...dííky
Zakladatel a šéfredaktor iPure.cz. Apple Trainer v iLumio.cz

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: iphone 4 - nefunkčí bluetooth

Příspěvek od Kobra23 » 08 zář 2014 18:33

Restore dela s iP zazraky :-)

Dostal se mi po 4 letech zpet muj iP4 z roku 2010. Koupil jsem ho zpet od jeho majitele (v poradi tretiho), ktery si stezoval ze od te doby co na nem ma iOS7, tak se s tim neda fungovat - on si koupil IP5S.
Udelal jsem kompletni restore a nahral nove ID dalsiho clena rodiny, kteremu telefon predavam. Po tydnu mel tento telefon tento puvodni majitel v ruce a nemohl verit, ze je to jeho puvodni mobil, jak to slapalo. A to uz byl tyden navykly na iP5S. Ja delam restore kazdeho pul roku. Uvolni se mi tim 4-6GB mista, coz je u 16GB verze dost pro pohodlne fungovani.
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

Odpovědět