Spotify zabírá moc mista

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brozik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2014 18:58
Kontaktovat uživatele:

Spotify zabírá moc mista

Příspěvek od Brozik » 28 pro 2014 22:20

Zdravím,

nesetkal jste se někdo s tím, že by Vám Spotify zabíralo v iPhonu třeba 4 giga dat? I v případě ze jedinou skladbu nemáte v offline režimu. Jsem teď teda smazal a nainstaloval Spotify znovu a stejný problém, vidím jak data lezou nahoru s každou přehranou písničkou, takže tomu nějak nerozumím. Jinak dojizdim zkušební trial premium s plánuji si Spotify zaplatit, ale celkem by mě štvalo několikrát do měsíce aplikaci jen tak odinstalovat a znovu stáhnout.

Nevíte někdo, kde by mohla byt chyba? Proč to zabírá místo když nic nestahuji pouze poslouchám a dělám si playlisty, které nejsou nijak obsáhle.

Díky moc
Zakladatel a šéfredaktor iPure.cz. Apple Trainer v iLumio.cz

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Spotify zabírá moc mista

Příspěvek od mberdych » 28 pro 2014 22:43

Spotify ma cache, kam uklada hudbu co se streamuje. Kdyz das treba opakovani pisnicky, tak ji nestreamuje znovu, ale prehraje z cache. Na androidu jde jeji velikost tusim menit (ted si nejsem 100% jist, ale koukam, ze na iOS tahle volba nikde neni). Jak se to urcuje netusim.

Tomas1334cz
Příspěvky: 379
Registrován: 22 pro 2013 17:40

Re: Spotify zabírá moc mista

Příspěvek od Tomas1334cz » 28 pro 2014 22:46

Ano, je to tak a nejsem si jistý, že s tím lze něco dělat. Já to řeším tak, že prostě čas od času aplikaci smažu a opět nainstaluji. Je to "opruz", ale jinak to asi nepůjde ...

Uživatelský avatar
Brozik
Příspěvky: 91
Registrován: 03 bře 2014 18:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotify zabírá moc mista

Příspěvek od Brozik » 29 pro 2014 08:57

Aha...tak to pak jo. Je sice divné, že s tím fakt nejde nic dělat, ale asi mi tedy nezbyde nic jiného, než jednou za čas smazat a znovu nainstalovat. Moc děkuji za info ;)
Zakladatel a šéfredaktor iPure.cz. Apple Trainer v iLumio.cz

branok
Příspěvky: 52
Registrován: 30 črc 2012 14:34

Re: Spotify zabírá moc mista

Příspěvek od branok » 29 pro 2014 09:40

Napisat na support Spotify?

Odpovědět