Neznámý zámek aktivace iPhone6

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
Davidoff1802
Příspěvky: 1
Registrován: 25 led 2018 19:38

Neznámý zámek aktivace iPhone6

Příspěvek od Davidoff1802 » 25 led 2018 19:51

Dobrý den,

Potřebuji pomoct,vyměnil jsem přebývající telefon konkurenční značky na inzertním serveru
známem jako letgo.Vymenil jsem ho za iphone 6,ovšem který byl postižen tim ze nesel nastavit
protoze majitel neznal apple id od zámku aktivace v začáteční sekci aktivace iphone.I přes to jsem s ním
udělal tuto výměnu v doufání že se mi podaří se do telefonu dostat.Po pár chvilkach cteni na apple support
jsem se dozvedel jak na to tak jsem se tedy zeptal předchoziho majitele s kterym jsem vymenu udelal jak to
s tim zamkem je.Ten mi rekl ze to tez koupil od nejakeho chlapa ktery take neznal to apple id.To znamena ze
nyni je jiz min. z treti ruky(ale vypada jako novy).Bohuzel uzivatel s kterym jsem vymenu udelal si nepamatuje
jak se jmenoval ten clovek od ktereho iphone koupil,nema na nej zadny kontakt proste nic.Tim jsem se tedy
dostal do pasti protože se nemám šanci dozvedet úplně prvního majitele který ma ten mobil k svému apple id
přidružen a napsat mu jestli by byl tak hodný a pomocí iCloud.com by ten iphone ze sveho uctu smazal.Tim
by bylo vse ok ale bohuzel to tak neni.Prosim o radu co mam delat dal?Chtel bych se do nej konecne dostat.
Predem diky za radu. David.S

noelos
Příspěvky: 46
Registrován: 12 led 2015 16:18

Re: Neznámý zámek aktivace iPhone6

Příspěvek od noelos » 25 led 2018 20:03

Bez koupit nový, usetris čas a nervy. Tady je to game over.


Sent from my iPad using Tapatalk

Uživatelský avatar
pizuu
Příspěvky: 184
Registrován: 26 říj 2013 08:03

Re: Neznámý zámek aktivace iPhone6

Příspěvek od pizuu » 25 led 2018 20:19

..alebo ho opätovne “za niečo” vymeň.


iPhone
iPad 11 Pro

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Neznámý zámek aktivace iPhone6

Příspěvek od Mironet » 25 led 2018 20:54

Pokud nebylo u inzerátu uvedeno, že telefon je nepoužitelný, prodejce vás podvedl a musíte u něj žádat náhradu. Jinak pro vaši informaci, telefon je na 99% kradený.

nunasjiri
Příspěvky: 121
Registrován: 07 lis 2016 21:26

Re: Neznámý zámek aktivace iPhone6

Příspěvek od nunasjiri » 25 led 2018 22:00

Krasny pohadky ti nakukali, tak uz jsi poucen....


Sent from my iPhone using Tapatalk

mike-biker
Příspěvky: 396
Registrován: 09 lis 2014 12:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznámý zámek aktivace iPhone6

Příspěvek od mike-biker » 26 led 2018 00:16

Vrátit původnímu majiteli a žádat zpět peníze.
Mírná informace prodávajícímu o škodě převyšující 5.000 Kč a tedy nutnosti nahlásit celou věc PČR jako podezření z trestného činu podvodu by mohla prodávajícímu usnadnit rozhodnutí, zda peníze vrátit.
iPhone 13 Pro 256GB Graphite.
iPhone 13 Mini 128GB as reserve.

Marco.B
Příspěvky: 14
Registrován: 22 dub 2017 22:04

Re: Neznámý zámek aktivace iPhone6

Příspěvek od Marco.B » 27 led 2018 17:27

Ojebali ta vymenil si svoj dobry telefon za blokovany,pogratuluj si


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Neznámý zámek aktivace iPhone6

Příspěvek od Hajnejch » 27 led 2018 20:27

Pokud chcete udělat dobrý skutek tak pokud zmáčknete home buton objeví se stránka pro zadání kódu. Dole je, nebo může byt přístupná volba krizová situace, na to klikněte a zjistíte původního majitele, pak mu stačí jen zavolat a domluvit předání. Nebo odnést na policii a vrátit ho jako kradený pokud nepochodíte u prodávajícího. Příště možná budete kupovat u seriznějšího prodejce. Ale pro někoho platí. Je to marný, je to marný, je to marný. Iphonu za pár kaček se těžko odolává. :lol:

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Neznámý zámek aktivace iPhone6

Příspěvek od Jirka_S » 28 led 2018 09:18

Chcete se do něj dostat? Tedy kladívko, majzlík, dobrá je i flexa nebo štípačky.
Promiňte mou ironii, ale když si na tom láme zuby i FBI, tak mi váš dotaz připadá jen legrační. Vypadá to na hezké těžítko.

Odpovědět