Sloučení kontaktů z xchange serverů a uložení na icloud

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
tomas.budar
Příspěvky: 2
Registrován: 24 lis 2018 23:26
Bydliště: Brno

Sloučení kontaktů z xchange serverů a uložení na icloud

Příspěvek od tomas.budar » 25 lis 2018 08:50

Ahojte, prosim vas dokazete mi poradit nebo predat zkusenost s tim jak by slo sloucit veskere kontakty z xchange serveru co mam v iphone, ale nepropisuji se me do dalsich zarizeni ?

Ja mam iphone a pak dalsi dve zarizeni ipad mini a ipad pro. Dost dlouho jsem na iphone vsechny kontakty valil pres firemni xchange server. Z prace jsem pred pul rokem odesel, ale v iphonu jsem porad jako vychozi kontakty mel ten sluzebni xchange jako kontakty. Tam jsem si ukladal nove kontakty ale vzhledem k tomu ze ucet jiz byl firmou odpojen zustavaly kontakty pouze v mobilu a nepropisuji se do ipadůu. Prosim nevite jak je tedy mam z iphone dostat ty kontakty z xchange, sloucit s temi co mam na icloudu a pote to vse dat znovu na icloud do kontaktu aby se zacali propisovat vsude? Pote bych ten stary xchange ucet mohl predpokladam odpojit at mi to tam nestrasi a nebudu mit strach ze o kontakty prijdu. Dekuji

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1608
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Sloučení kontaktů z xchange serverů a uložení na icloud

Příspěvek od SharkeeCZ » 25 lis 2018 12:22

Já jsem dal exportovat kontakty do iCloudu a teď je mám tedy všude. Jde to udělat i exportemd do GOOGLE, což je výhoda v případě používání více platforem (Windows, Android apod), pak jsou kontakty úplně vždy a všude.
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

tomas.budar
Příspěvky: 2
Registrován: 24 lis 2018 23:26
Bydliště: Brno

Re: Sloučení kontaktů z xchange serverů a uložení na icloud

Příspěvek od tomas.budar » 25 lis 2018 15:58

A kde jsi to "Exportovat do iCloudu" dal ? To nějak nemohu najít. Díky

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1608
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Sloučení kontaktů z xchange serverů a uložení na icloud

Příspěvek od SharkeeCZ » 25 lis 2018 19:41

iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Odpovědět