Automaticke potvrdzovanie akcii

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
grezom
Příspěvky: 3
Registrován: 26 lis 2019 08:50

Automaticke potvrdzovanie akcii

Příspěvek od grezom » 26 lis 2019 08:54

Spravil som si automatizaciu ukonov, ze ked pridem na urcite miesto, nech sa mi spusti wifi a ked ho opustim, tak nech sa mi vypne. Telefon tieto akcie ponukne do centra hlasenia a caka aby som ich potvrdil, co nie je spravne. Poradi niekto ako spravit aby tieto akcie nemuseli byt potvrdzovane? Dakujem.
Přílohy
IMG_1808.png
IMG_1806.png

last
Příspěvky: 21
Registrován: 26 led 2014 18:26

Re: Automaticke potvrdzovanie akcii

Příspěvek od last » 27 lis 2019 09:15

Každou akci - zkratku (po slovensky akcii :-) musíš vždy vyvolat buď slovní výzvou (v SIRI) anebo kliknutím na tuto zkratku. A ta se až v té chvíli spustí. Nebo to myslíš jinak?

grezom
Příspěvky: 3
Registrován: 26 lis 2019 08:50

Re: Automaticke potvrdzovanie akcii

Příspěvek od grezom » 28 lis 2019 13:35

Myslim to tak, ze ked mam vytvorenu automatizaciu, ze ked pridem domov nech sa mi automaticky stisi napriklad hlasitost na 20%, tak nech sa to urobi bez mojej interacie. Ak to mam spravit rucne, tak to mozem rovno nastavit hlasitost a nemusim to riesit cez automatizaciu.

last
Příspěvky: 21
Registrován: 26 led 2014 18:26

Re: Automaticke potvrdzovanie akcii

Příspěvek od last » 28 lis 2019 22:13

No, taky e to teprve učím používat a dnes jsem zjistil, že některé automatizace se pouští zřejmě samy - např. přednastavená automatizace ztišit zvuk a režim nerušit, když zjistí, že v kalendáři je nějaká událost. Takže to budu muset ještě prozkoumat, jak se to vlastně chová.

grezom
Příspěvky: 3
Registrován: 26 lis 2019 08:50

Re: Automaticke potvrdzovanie akcii

Příspěvek od grezom » 03 pro 2019 09:41

Bud to nie je funkcne alebo to nie je intuitivne, ked doteraz nikto na to neprisiel.

Odpovědět