iTunes nedetekuje iPhone v DFU

Potřebujete pomoc či radu s iOS? Řešíte updaty, synchronizaci, spolupráci iCloud apod? Poradíme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, AdamVyborny, Macforum_Admin, pekros, Brozik, pueblaa, hynecheck

Odpovědět
zizkin
Příspěvky: 32
Registrován: 03 pro 2014 21:42

iTunes nedetekuje iPhone v DFU

Příspěvek od zizkin » 19 zář 2023 13:01

Ahoj přátelé,

prosím Vás, narazil jsem na problém a nedaří se mi jej vyřešit. Nestalo se to někomu už také?

Plánoval jsem čistou instalaci nového iOS 17.
iP 14 Pro Max, Ipsw soubor stažen, iTunes aktualizováno, ntb s Windows připraven.

Připojím iphone, ntb i iTunes telefon detekuje. Převedu iphone do DFU, Windows mi zařízení detekuje (apple dfu mode, Apple KIS), ale iTunes NE!
Připojeno přes originál usb-c -> lightning. Zkusil jsem i jiny céčkový port. Dále i jiný kabel (USB-A -> lightning).
Přeinstaloval jsem iTunes, ani prd.

Sedl jsem k jinému PC (nový), nainstaloval iTunes a vše potřebné... To samé! Stejný výsledek.
iTunes iPhone v DFU módu proste nevidí.

(Tento postup dělám každý rok, s iP X to šlo vždy bez problémů, letos premiéra s iP 14 Pro Max a problém)

Nakonec jsem to vzdal a iOS nahral klasickým pripojenim odemknuteho telefonu k iTunes a přes klávesu Shift dal "obnovit iPhone", vybral jsem stažený system a nahrálo se to. Proste jsem jen vynechal DFU mód.

Vrtá mi ale hlavou, proč iTunes iPhone nevidí v DFU a windows ano.
V běžném režimu jej iTunes detekuje.

Děkuji, pokud někdo řešil stejný problém.

Odpovědět