iPad mini

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Wamer
Příspěvky: 118
Registrován: 30 črc 2012 15:16
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

iPad mini

Příspěvek od Wamer » 24 říj 2012 16:01

Tak co na něj říkáte? Splnil vaše očekávání nebo naopak zklamal?

Já jsem doufal v retina displej a trochu nižší cenu ($299 WiFi 16GB), o české se radši ani bavit nebudu. Co se týče toho displeje, tak je to na druhou stranu pochopitelné - museli někde udělat kompromis aby udrželi výdrž baterie na 10 hodinách.

V porovnání s konkurencí si myslím, že má tablet od Apple velkou šanci ve své kategorii - tedy 6 - 8" v úhlopříčce. Pořád nám tedy schází to NFC, které Nexus 7 nabízí, ale to nevidím jako takový problém, obzvlášť u nás.
Zdeněk Topič - Stormio - vývoj kvalitních iOS aplikací

Uživatelský avatar
lanny
Příspěvky: 1820
Registrován: 01 srp 2012 08:51
Kontaktovat uživatele:

Re: iPad mini

Příspěvek od lanny » 24 říj 2012 16:25

Já moc nadšený nejsem. Mám iPad, iPad 2 i iPad 3 ale tohle si nekoupím. Možná pro vnoučata, mají malé ručičly. IPad mini si bude muset najít místo mezi tablety. které jsou o $100 levnější a Apple vlastně následuje spíš než vede. Ale je také možné, že našli niche - t.j. apple příznivců, které okouzlí kvalita.

Uživatelský avatar
yonah
Příspěvky: 112
Registrován: 15 črc 2012 20:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: iPad mini

Příspěvek od yonah » 24 říj 2012 17:23

Já naopak nadšený jsem a jdu do něj. Doma mám wifi verzi iPadu 3. gen. Mini koupím s 3G. Jeho rozměry jsou pro mě naprosto ideální na čtení a browsdání na cestách. iPad je pro mě zbytečně velký, neboť se s ním v MHD apod. dost špatně manipuluje. iPhone je zase na čtení a pohodlné internetování moc malý.

Mini je pro mě krásný kus HW. Hlavně ten v černé barvě. Displej je sice nic moc, ale dalo se to očekávat. Myslím, že to ale nebude při zachování rozlišení a menšímu rozměru zas tak hrozné.
Nesignováno.

Uživatelský avatar
Keny
Příspěvky: 33
Registrován: 15 črc 2012 21:52
Kontaktovat uživatele:

Re: iPad mini

Příspěvek od Keny » 24 říj 2012 20:59

Zklamany urcite nejsem. Puvodne jsem si rikal aby se apple nedal k tamtungu, ale vcera me naopak nadchnul. Udeli ho zkratka dobre, jak se na apple slusi. V dalsich generacich kdy nebude iPad 2, ale zustane pouze iPad mini a iPad s Retinou tak ten cennovy rozdil bude znatelnejsi nez kdyz je vidime ted. Ano je sice drazsi nez konkurece tamtungu, ale vsak je to Apple vyrobek a mezi lidmi s krevni skupinou Apple pozitivni si svoje misto urcite najde.
Tajemství originality spočívá v dovednosti ukrýt zdroje inspirace.
---
@CZKeny

Uživatelský avatar
Streeter
Příspěvky: 679
Registrován: 10 srp 2012 18:34
Bydliště: Pardubice/Brno

Re: iPad mini

Příspěvek od Streeter » 24 říj 2012 21:11

Mě se iPad mini líbi a dává mi v použití možná větší smysl než klasický iPad, který mi na spoustu věcí přijde velký a těžký (i když u té váhy s moji první generací nemohu moc soudit, protože je to dost cihla). Ale právě například do MHD nebo jen tak ven do parku na čtení a surfování je to super věc, která najde spoustu využítí. Cena je celkem adekvátní, vždyť je to skoro stejně jako za základní iPod Touch a dokážu si představit, že u spousty lidí právě zmiňovaný touch nahradí.

Uživatelský avatar
marekpiggy
Příspěvky: 229
Registrován: 31 črc 2012 20:51
Bydliště: Hradec Králové

Re: iPad mini

Příspěvek od marekpiggy » 24 říj 2012 22:04

Úplně jsem na něj změnil názor. Kdybych neměl Air, ale třeba iMac, tak by mi dával smysl, je to moc hezkej výrobek. Co myslíte, připravoval se iPad mini ještě za Steva Jobse?
A kdy přijde iPhone mini? Teď už mě nepřekvapí nic. :)
Editor, korektor a redaktor magazínu Appliště.cz

Obrázek

ric_smd
Příspěvky: 214
Registrován: 16 srp 2012 22:20

Re: iPad mini

Příspěvek od ric_smd » 24 říj 2012 22:14

mě osobně se líbí. máme doma iPad 1, který je využíván jen na internet, na hry pro dceru a na sociální sítě. do práce mám iPad 2 64 gb na filmy a zbytek. takže teď vidím důvod upgrade. iPad 3 a 4 mě zatím nepřesvědčily, ale iPad mini 32 gb je super. menší zátěž do batohu, stejna výdrž, na vse ideální. jasna volba na listopad. jedničku prodám, dvojku s fotoalby a vším nechám ženě a dceři na prohlížení a blbnuti(FaceTime) a mini beru do práce a na cesty... ta výdrž mě zajímá v reálném testu, ale věřím, ze 10 až 11 hodin to bude v pohode a tudíž volba jasna...
Macbook 12” 2017
Apple Watch 4 grey
iPhone 11 pro
iPad mini 2019
kdysi iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, SE, 6S

Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Re: iPad mini

Příspěvek od Tass » 28 říj 2012 10:50

Já jsem trošku zklamán. Upřímně jsem dost uvažoval o koupi, poněvadž ipad poslední dobou využívám hlavně na čtení knih/poznámek a menší by byl pro tyto účely mnohem lepší, ale nedat do nového zařízení, které dokonce samotná firma Apple prezentuje jako vynikající čtečku knih, retina display?:/ To považuji za slušný podraz, zvláště vzhledem té ceně. Celkově se ipad mini vrací svým hardwarem o rok a půl zpátky ke dvojce /krom kamer/, což si nemyslím, že je dobrý nápad. A6 nepotřebuji, ale retina chybí.
Navíc je víceméně jasné, že za rok tady máme "ipad mini s fantastickým retina displayem"..

Takže si nejsem jist. Rád bych jej měl, černá varianta je nádherná a opravdu bych jej využil, ale vzhledem k nedostatkům, které má, si možná počkám na další generaci. I když nevím. Vánoce, asi si budu chvít udělat radost.. :)

Edit: Opravena do očí bijící hrubka><
Naposledy upravil(a) Tass dne 28 říj 2012 17:06, celkem upraveno 1 x.
 Mac nemá konkurenci. 

Uživatelský avatar
Alisczech
Administrátor
Příspěvky: 1902
Registrován: 11 črc 2012 14:34
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: iPad mini

Příspěvek od Alisczech » 28 říj 2012 12:21

Osobně jsem velice spokojený s plným iPadem, takže mini kupovat nebudu, ale líbí se mi a určitě řadě lidí bude dávat smysl. Menší rozměry a hmotnost jsou příjemné při dlouhém čtení a pro přepravu...
 Certified Trainer, ACE, fotograf a žurnalista
http://jbrezina.cz http://ilumio.cz http://4foto.cz http://fripito.com

Uživatelský avatar
terry
Příspěvky: 84
Registrován: 30 črc 2012 10:38

Re: iPad mini

Příspěvek od terry » 28 říj 2012 12:41

Celé vlákno jsem nepročítal, nicméně kdybych měl shrnout mé pocity, tak jsou rozporuplné.

Nejprve mě Apple naštval, když představil iPad 4. Já to teda čekal už ve chvíli, kdy se na internetu objevily o této možnosti první zvěsti, ale prostě po půlroce "zaříznout" (ano, je to silné slovo) nový produkt, není úplně fér vůči uživatelům :) Ale ze strany Applu to chápu, protože potřebuje Lightning konektor co nejrychleji rozšířit a nechtěl čekat další půlrok. A já už před keynote hlásil, že mě to štve, protože až si pořídím iPhone 5, tak budu "potřebovat" i nový iPad kvůli konektoru, ať mám víc kabelů a je to sjednocenné.

Nicméně jsem přemýšlel o tom, že bychom mohl iPad 3 vyměnit za iPad mini. Cenově bych na tom spíše vydělal a jelikož v poslední době používám iPad především ke čtení různých materiálů do školy, tak by to i dávalo smysl. Když už jsem myslel, že je téměř rozhodnuto, tak mi to došlo – Retina displej. Asi se prostě po přivyknutí na Retina displej iPadu nebudu chtít vracet k horšímu, to by nedělalo dobrotu. Nakonec teda asi minimálně nějakou dobu zůstanu u iPadu 3.
Šéfredaktor Jablíčkář.cz.

Uživatelský avatar
Alisczech
Administrátor
Příspěvky: 1902
Registrován: 11 črc 2012 14:34
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: iPad mini

Příspěvek od Alisczech » 28 říj 2012 14:45

iPad 4 byl v podstate vynuceny produkt:

1) Lightning konektor
2) Problemy kolem LTE chipsetu
3) Pravni spory zejmena v Australii
 Certified Trainer, ACE, fotograf a žurnalista
http://jbrezina.cz http://ilumio.cz http://4foto.cz http://fripito.com

TomAnt
Příspěvky: 32
Registrován: 30 črc 2012 15:12

Re: iPad mini

Příspěvek od TomAnt » 28 říj 2012 15:03

Ja nerozumiem jednemu, preco ludia novemu iPad mini vycitaju neabsenciu retiny a pritom to este nazivo nevideli. Aj ja cakam, ale nezavrhujem ho spoza klavesnice, chcem ho vidiet na vlastne oci. Mozno ten displej v tych rozmeroch bude postacujuci a nebude vadit ani pouzivatelom retina iPhonov, pripadne Macbookov.

Takze, pockajme, pozrime si nazivo a potom hodnotme, ci?

Uživatelský avatar
terry
Příspěvky: 84
Registrován: 30 črc 2012 10:38

Re: iPad mini

Příspěvek od terry » 28 říj 2012 15:59

TomAnt píše:Ja nerozumiem jednemu, preco ludia novemu iPad mini vycitaju neabsenciu retiny a pritom to este nazivo nevideli. Aj ja cakam, ale nezavrhujem ho spoza klavesnice, chcem ho vidiet na vlastne oci. Mozno ten displej v tych rozmeroch bude postacujuci a nebude vadit ani pouzivatelom retina iPhonov, pripadne Macbookov.

Takze, pockajme, pozrime si nazivo a potom hodnotme, ci?
Už teď je jasné, že ten displej ani zdaleka nebude Retina-like. Je to síce více pixelů na menší ploše, jenže mnohem víc se to bude podobat iPadu 2 než Retina iPadu 3/4.
Šéfredaktor Jablíčkář.cz.

Uživatelský avatar
JarosPetr
Příspěvky: 46
Registrován: 04 srp 2012 07:49
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: iPad mini

Příspěvek od JarosPetr » 28 říj 2012 16:06

Kdyby byla aspoň ta Retina.
Twitter : @JarosPetr
Instagram : @JarosPetr http://instagram.com/jarospetr

Uživatelský avatar
lesator
Příspěvky: 25
Registrován: 30 črc 2012 15:45

Re: iPad mini

Příspěvek od lesator » 28 říj 2012 16:13

JarosPetr píše:Kdyby byla aspoň ta Retina.
Imho retina v současné době není možná, s ní by byla cena vyšší a víceméně by ztrácelo smysl pouštět na trh mini verzi...
iMac 21.5" (mid 2011), Macbook Air 11" (mid 2013), iPod Touch 32GB (late 2012), iPod Classic 160GB, iPhone 5S 16GB

Wamer
Příspěvky: 118
Registrován: 30 črc 2012 15:16
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

Re: iPad mini

Příspěvek od Wamer » 28 říj 2012 16:24

Sešli se tady zajímavé názory. :)

Kritiku displeje bych nechal až na 2. listopad ;) Každopádně když Microsoft může tvrdit, že jeho 10" tablet má jemnější displej se 720p rozlišením než iPad 3. generace, tak stejně nás může překvapit i Apple, ikdyž je to nepravděpodobné stejně jako v případě Microsoftu.

Tím, že příští rok příjde iPad mini s Retina dsiplejem bych si nebyl tak jistý. Apple se již skoro zbavil zařízení bez retiny a myslím, že by to udělal kdyby to bylo možné, vysvětlím proč. iOS aplikace dnes musí mít obrázky ve dvou verzích, normální velikost a velikost pro retina displej (2x větší). Zařízení s iOS 6, které měly retinu před vydáním iPadu mini byly dvě - iPad 2 a iPhone 3GS. Příští majoritníverze iOS (7) by už mohla tato zařízení vynechat a zbyly by jen zařízení s retina displejem => aplikace pro iOS7+ by nemuseli obsahovat zdroje navíc pro klasické displeje a Apple na své vývojáře myslí, takže si myslím, že něco takového vzali v potaz. Teď, ale s představením iPadu mini obnovili produktovou sérii, která retinu nemá a pravděpodobně ji ani příští model nedostane, důvod je jednoduchý - malá baterie. Baterie se drasticky zmenšila a kdyby měla napájet i retina displej, tak by výdrž hodně klesla, stejně tak by museli dávat do mini nejnovější výpočetní jednotky (CPU, GPU), které nesou další energetické nároky, myslím že z toho čím Apple osadil iPad mini je jasné, že jim šlo o udržení výdrže na 10ti hodinách a proto v budoucnu nechystají verzi s retinou, minimálně do té doby než budou schopni navýšit kapacitu vestavěné baterie.
Zdeněk Topič - Stormio - vývoj kvalitních iOS aplikací

fixaman
Příspěvky: 5
Registrován: 28 říj 2012 11:37

Re: iPad mini

Příspěvek od fixaman » 28 říj 2012 17:17

Mě neustále nedochází, jak někdo mohl na iPadu Mini čekat Retinu, a to proto, že by v tom případě museli buď mít stejné rozlišení jako u iPadu 3/4 (tím pádem by to byl nejjemnější iPad vůbec = cena by nemohla zůstat nízká), nebo by přišli se stejným ppi jako u 3/4, ale to by pak bylo další rozlišení a další tříštění pro vývojáře... Čili já tedy Retinu nečekal ani s 1% šancí...

Uživatelský avatar
terry
Příspěvky: 84
Registrován: 30 črc 2012 10:38

Re: iPad mini

Příspěvek od terry » 28 říj 2012 20:58

fixaman píše:Mě neustále nedochází, jak někdo mohl na iPadu Mini čekat Retinu, a to proto, že by v tom případě museli buď mít stejné rozlišení jako u iPadu 3/4 (tím pádem by to byl nejjemnější iPad vůbec = cena by nemohla zůstat nízká), nebo by přišli se stejným ppi jako u 3/4, ale to by pak bylo další rozlišení a další tříštění pro vývojáře... Čili já tedy Retinu nečekal ani s 1% šancí...
A to já zase Retinu nečekal. Pokud to tak vyznělo, tak nemělo. Jenom zkrátka konstatuju fakt, že by se mi jako uživateli iPadu 3 na ne-Retina displej těžko přecházelo.
Šéfredaktor Jablíčkář.cz.

Uživatelský avatar
Tadek
Příspěvky: 44
Registrován: 19 srp 2012 21:57

Re: iPad mini

Příspěvek od Tadek » 30 říj 2012 20:37

Mám iPad 3 generace a tak osobně nebudu kupovat, ale v rodině bude. Moje manželka se už moc na něho těší. Pro plánování v kalendáři to bude skvělé. Větší než iPhone a menší než klasický iPad. Jemnost displaye bude super i kyž to není Retina - toho se nebojím. Výkon postačující. Teď jenom vydržet na dodání 3G verze. :o
iPhone 11 Pro
New MacBook Pro 13"
iPad Pro 11”
MacMini
iMac 27"

TomAnt
Příspěvky: 32
Registrován: 30 črc 2012 15:12

Re: iPad mini

Příspěvek od TomAnt » 31 říj 2012 15:17

Este k tomu displeju. Ja dufam ze to bude subjektivne lepsie, ale jemnost displeja (PPI) ma presne ako iPhone 3G a 3GS... 163...

Pavlas
Příspěvky: 88
Registrován: 03 srp 2012 14:18

Re: iPad mini

Příspěvek od Pavlas » 31 říj 2012 17:17

Já bych se toho displeje tak nebál, Apple určitě nepoužil technologii kterou disponoval displej u 3G(S). Barvy a pozorovací úhly budou určitě lepší, i ta jemnost bude snad ucházející. Ano, pro uživatele který má doma iPhone od 4ky a výš, iPad 3. generace a ještě navrch třeba MBP Retina, tak jemnost displeje na menším iPadu se mu bude zdát horší. Počkejme ale na oficiální testy, nechci dělat nějaké závěry předem. :)
iMac 21,5" (2014)
MacBook Air (2014)
iPhone 7
iPad 9.7 (2017)

Uživatelský avatar
hynecheck
Příspěvky: 148
Registrován: 15 črc 2012 20:44

Re: iPad mini

Příspěvek od hynecheck » 31 říj 2012 23:55

Samozřejmě, že se nejedná o nějaký zastaralý displej. Jedná se o kvalitní IPS panel, jen to není retina.
Pokud vás to zajímá detailněji, tady máte porovnávací makro fotku: http://bd10fb247f885216c1dd-727a0e51436 ... ompare.jpg
Btw. jako bonus jsou stereo reproduktory, které zatím žádné jiné iOS zařízení nemá :)
Přecházím z dvojky a myslím si, že to bude příjemná změna. Z iPadu 3.gen by to bylo určitě těžší, ale také by to šlo. Záleží, jak se s kterým zařízením budete cítit... Někomu bude vyhovovat větší, někomu menší.
Nezbývá mi než říct, že už se na Miniho těším :)

Wamer
Příspěvky: 118
Registrován: 30 črc 2012 15:16
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

Re: iPad mini

Příspěvek od Wamer » 01 lis 2012 00:17

Z té fotky těžko říct jak to vypada z normální vzdálenosti, určitě tam jde vidět, že je to lepší neř iPad 1, ale zase do retiny to má daleko.
Zdeněk Topič - Stormio - vývoj kvalitních iOS aplikací

Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Re: iPad mini

Příspěvek od Tass » 02 lis 2012 08:28

Tak jsem si trochu zaovčil a po cestě do školy se stavil do qstore. Ipad mini leží přede mnou:) Zatím jsem jej nerozbalil, takže mohu říci jen tolik.. ta krabička je neuvěřitelně malá!
 Mac nemá konkurenci. 

Uživatelský avatar
elka_cz
Příspěvky: 127
Registrován: 31 črc 2012 13:08
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: iPad mini

Příspěvek od elka_cz » 02 lis 2012 08:29

Hele nenapínej a rozbaluj :)
Twitter
iPad Air 16GB Black
MacBook Pro 13" late 2011, 8GB RAM, 128GB SSD

Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Re: iPad mini

Příspěvek od Tass » 02 lis 2012 08:44

Ok, první poznatek: Pokud patříte mezi "jablečné exhibicionisty", rozhodně si kupte bílou variantu. Černá je nádherná, ale někomu může vadit, že docela nenápadná.)
2012-11-02T08-42-23_0.jpg
EIDT: Je docela problém sehnat slušné pouzdro. APR zatím nemají smart covery ani "kapsy" a mně osobně /předpokládá, že nebudu jediný/ tzv. "bookcase" nevyhovují. Ovšem v datartu jsem objevil krásnou "kapsu" za 279kč ve vínově červené barvě, jmenuje se Obal JUMBLE pro tablet PC`s, ipad mini do ní padne jako ulitý. Doporučuji :)
Naposledy upravil(a) Tass dne 02 lis 2012 13:02, celkem upraveno 1 x.
 Mac nemá konkurenci. 

Barberry.pha
Příspěvky: 564
Registrován: 09 říj 2012 14:58

Re: iPad mini

Příspěvek od Barberry.pha » 02 lis 2012 08:52

Co jsem koukal na dostupnost bile verze, tak maji tedka vesmes jenom cernou, APR prodejci. Uprimne se mi cerna libi a k ip5 by to byl skvely doplnek. Asi vyrazim se na neho osobne podivat ;)

Majkl
Příspěvky: 86
Registrován: 30 črc 2012 16:29
Bydliště: East End
Kontaktovat uživatele:

Re: iPad mini

Příspěvek od Majkl » 02 lis 2012 09:14

Chci levnou verzi miniho s 8 GB. :-)

A myslím to vážně. Za tablet, který umí totéž, co můj telefon, jen s horším grafickým a výpočetním výkonem, skutečně nevymáznu bez DPH 7 tisíc. Takže si pěkně počkám, až mi tu ořezanou sociální verzi vydají.

Barberry.pha
Příspěvky: 564
Registrován: 09 říj 2012 14:58

Re: iPad mini

Příspěvek od Barberry.pha » 02 lis 2012 12:58

OT: tak to preji pekne cekani, a dost pochybuji ze nejakou 8GB verzi vydaji kdyz i nejnizsi verze iphonu 4S je 16GB.
Ale za rok je bude urcite nekdo prodavat pouzite za 6 tisic ;)

Uživatelský avatar
elka_cz
Příspěvky: 127
Registrován: 31 črc 2012 13:08
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: iPad mini

Příspěvek od elka_cz » 02 lis 2012 13:04

Nechápu, k čemu 8 gigový tablet? Přes 2 giga zabere systém a co chceš dát do toho pidizbytku?
Twitter
iPad Air 16GB Black
MacBook Pro 13" late 2011, 8GB RAM, 128GB SSD

Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Re: iPad mini

Příspěvek od Tass » 02 lis 2012 13:10

elka_cz píše:Nechápu, k čemu 8 gigový tablet? Přes 2 giga zabere systém a co chceš dát do toho pidizbytku?
Tak nevím, já mám 8 GB iphone a 100% mi vyhovuje, zaplnil jsem sotva půlku: )) Ale to bude tím, že hudbu mám v ipodu a koukat na filmy na 3,5 displayi mi přijde jako masochismus.
8 GB lowend ipad mini by byl fajn způsob, jak k sobě přitáhnout další /chudší/ zákazníky, kteří budou následně prodávat ledviny, aby měli i na ostatní výrobky. Případně by s 3g modulem sloužil jako hezké internetové okénko. Takže smysl by takové zařízení určitě mělo.
 Mac nemá konkurenci. 

Honaa
Příspěvky: 6
Registrován: 22 říj 2012 19:52

Re: iPad mini

Příspěvek od Honaa » 02 lis 2012 13:55

Já myslím že 8GB verze by byla fajn - ženě - které plánuji iPad mini pod stromeček bude 16GB na nic, na pár mp3 a několik časopisům a knih by jí 8GB stačilo. Mě mrzí, že 8GB verze nevyšla.

scorpi
Příspěvky: 113
Registrován: 31 črc 2012 04:19

Re: iPad mini

Příspěvek od scorpi » 02 lis 2012 20:39

Už je doma. Black 64GB :-)
Tass píše:Ovšem v datartu jsem objevil krásnou "kapsu" za 279kč ve vínově červené barvě, jmenuje se Obal JUMBLE pro tablet PC`s, ipad mini do ní padne jako ulitý. Doporučuji :)
Neměl bys link? Na jejich eshopu to nemůžu najít. Díky

edit:

už jsem to našel přímo na Hamě :-)

TomAnt
Příspěvky: 32
Registrován: 30 črc 2012 15:12

Re: iPad mini

Příspěvek od TomAnt » 02 lis 2012 21:02

Siel som okolo obchodu, nakukol som, vyskusal moje realne fungovanie s iPad mini. Zistil som ze displej je pre moje fungovanie v pohode. Kupil som. Prihoda z dneska.

Uživatelský avatar
Alisczech
Administrátor
Příspěvky: 1902
Registrován: 11 črc 2012 14:34
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: iPad mini

Příspěvek od Alisczech » 02 lis 2012 21:02

Musim rict, ze jak preferuji cerna iOS zarizeni, tak iPad mini white JE SKVOSTNY!
 Certified Trainer, ACE, fotograf a žurnalista
http://jbrezina.cz http://ilumio.cz http://4foto.cz http://fripito.com

Odpovědět