Nelze nabít iPad

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Marta
Příspěvky: 146
Registrován: 08 říj 2012 23:24

Nelze nabít iPad

Příspěvek od Marta » 02 led 2015 14:19

Dobrý den, už skoro 2 měsíce mám problémy s dobíjením iPadu (iPad 3, zakoupen v říjnu 2012). Po připijení do sítě se okamžitě objeví hláška, že "zařízení není ve spojení" (nebo tak nějak) a nesvítí indikátor nabíjení (resp. zelená ikonka baterky na chvíli zasvítí, ale pak se okamžitě přepne zpět na bílou). Ale přesto se tablet nabíjí, i když výrazně pomaleji. Poslední týden se však spíše vybíjel a už jsem se nedostala na 100%, a dnes se vybil úplně a nereaguje vůbec.
Nevypadalo to na problém s baterii, ta vydržela standardně, problém byl prostě v nabití. Vyzkoušela jsem různé kabely, značkové i neznačkové), ale na "funkci to nemělo vliv" :-)
Parodie mi? Děkuji. Marta

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Nelze nabít iPad

Příspěvek od Hajnejch » 02 led 2015 20:24

Pokud vám to nejde nabíjet na více nabíječkách a různých kombinací kabelů. Tak jedině servis. A pokud jste používala neoriginální nabíječky a kabely tak si můžete pogratulovat k úspoře několika stokorun za neorigo nabíječky a opravě možná za tisíce. To se vyplatí.

Píši Pokud jste používala.

Marta
Příspěvky: 146
Registrován: 08 říj 2012 23:24

Re: Nelze nabít iPad

Příspěvek od Marta » 02 led 2015 20:35

Nabíječku používám zásadně originální. Zkusila jsem jen ještě kabel od iPhonu a starý od iPodu. Protože je černý, nejsem si jistá, zda je originální. Ale iPod mám také černý (a prastarý, ještě ten classik), tak snad... Prostě jsem tím chtěla říci, že jsem vyzkoušela všechny možné kabely, které jsem doma našla od všech možných jablečných zařízení.
Takže servis. Děkuji za radu.

jirinovotny72
Příspěvky: 58
Registrován: 20 pro 2014 15:20

Re: Nelze nabít iPad

Příspěvek od jirinovotny72 » 03 led 2015 10:31

ještě by jsem zkusil připojit se přez USB port k počítači s nainstalovaným i-tunes. Tablet by se měl připojit a začít nabíjet. Může být špatná nabíječka.

Marta
Příspěvky: 146
Registrován: 08 říj 2012 23:24

Re: Nelze nabít iPad

Příspěvek od Marta » 03 led 2015 12:32

To je právě zajímavé, u počítače se přes kabel vůbec nechytá, ale přes wi-fi ho v iTunes vidím bez problémů. Jinak přes noc naskočil, teď už je na 72 %, ale stále hlásí, že se vlastně nenabíjí. Ech...

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Nelze nabít iPad

Příspěvek od Jadro » 03 led 2015 13:10

Vezmi kartáček a zkus opatrně vyčistit konektor pro nabíječku na iPadu ;-)

Odpovědět