Iphone - trochu mě irituje

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tass
Příspěvky: 285
Registrován: 30 črc 2012 16:40
Bydliště: Ostrava

Iphone - trochu mě irituje

Příspěvek od Tass » 11 úno 2015 17:17

Předem říkám, že tohle není pokus o flame, nýbrž konstruktivní dotaz. Nechci působit ofenzivně.
Abych to uvedl, tak asi před 3/4 rokem jsem si namísto iphonu koupil android telefon. Proč? Těch důvodů bylo více, ale nejhlavnější byl pro mě již příliš malý displej. Pak ovšem vyšel iphone 6 - a ačkoliv jsem byl s droidem maximálně spokojený a designově se mi nový iphone moc nelíbil, chtěl jsem jej alespoň na pár dnů vyzkoušet.
To se mi teď poštěstilo. Mám jej doma - a telefon je to určitě dobrý. Displej akorát, příjemná ergnomie (konečně není hranatý), touch id je návyková funkce.. ale. Potřeboval jsem poslat mail a k němu připojit 2 pdf soubory z dropboxu - a najednou šok. To, co android zvládne levou zádní, iphone v nativní aplikaci nezvládne. Do mailu vložím maximálně fotky. Jinou možností je sdílet onen konkrétní soubor skrz mail, to sice jde, ale nemám tam jak připojit ten druhý a bylo třeba poslat dva maily. Nakonec jsem to vyřešil nainstalováním aplikace gmail, která má alespoň podporu google drive. Takže to jsem celkem úspěšně vyřešil - ovšem následně nastal další problém. K webovému formuláři (žádost o brigádu) jsem chtěl připojit svůj životopis, ovšem ani to nešlo! Iphone mě pustil maximálně do fotek. Tak se chci zeptat, jak tohle řešíte? Existuje vůbec nějaká možnost, jak to obejít? Iphone je fajn, na živo je to příjemný telefon a touch id je skvělé, ale když nezvládá tyhle základní věci, budu se muset vrátit k droidu.
 Mac nemá konkurenci. 

Uživatelský avatar
emkei
Příspěvky: 577
Registrován: 31 črc 2012 08:18

Re: Iphone - trochu mě irituje

Příspěvek od emkei » 11 úno 2015 17:43

pouzit aplikace dropbox a napr. ifiles.. solved =)
life sucker × air consumer

Odpovědět