Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
filipbielik
Příspěvky: 1
Registrován: 10 kvě 2015 18:21

Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od filipbielik » 10 kvě 2015 18:22

Ahojte,

v piatok sa mi ohol iPhone 6 na úrovni tlačidiel na hlasitosť a na displeji mám aj biele škvrny v oblasti ohnutia.
Vyreklamujú mi to podľa vás? :/

Ďakujem.

tu je aj fotka, sice nekvalitna z webky, ale je na knihe je položený, vidno ako je krivý no

Obrázek

noelos
Příspěvky: 46
Registrován: 12 led 2015 16:18

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od noelos » 10 kvě 2015 19:20

Ne. Mechanické poškozeni.

MichalJ
Příspěvky: 1053
Registrován: 31 črc 2012 14:16
Bydliště: Slezsko

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od MichalJ » 10 kvě 2015 20:24

Pane Lorenc, uvezu to?

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Demonicus » 10 kvě 2015 22:24

Nevyreklamují - sám se telefon neohne = někdo ho ohnul = někdo ho zničil
MichalJ píše:Pane Lorenc, uvezu to?
..a teď? :D
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

MichalJ
Příspěvky: 1053
Registrován: 31 črc 2012 14:16
Bydliště: Slezsko

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od MichalJ » 11 kvě 2015 00:29

:lol:

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od sallvator » 11 kvě 2015 07:22

No, tohle je ohnute hodne to asi nevemou

Kazdopadne ze se iphone 6 sam neohne taky tak docela pravda neni me se ip6 po prvnich par dnech ohl sam po noseni v predni kapse a v drazdanech mi to uznaly a daly novej ale byl to vadnej kus ten dalsi byl ok i po pul roce stejneho noseni

Kazdopadne nektere kousky stim problem meli apple to potichu opravil

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Demonicus » 11 kvě 2015 08:33

Ne, sám se opravdu telefon neohne. To, že to vzali je jejich dobrá vůle.
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

Kuba
Příspěvky: 251
Registrován: 07 říj 2012 00:48

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Kuba » 05 črc 2015 21:05

Tak me se ta sracka dneska ohnula taky. Mam stejnej vysledek jako ty. A jak se to stalo? Mel jsem ho v bocni kapse, dal jsem na nej penezenku a nalepil se v letadle na operadlo. Vyndal jsem ho ven ohlej, jestli tohle neuznaj, v zivote si od nich nic nekoupim a tahnu to pres pravnika prisaham bohu.

applein
Příspěvky: 571
Registrován: 26 pro 2014 19:41

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od applein » 05 črc 2015 21:52

Doufám že vám to neuznají,vždyť je to vaše chyba.Mám 6ku půl roku a nic podobné se mi nikdy nestalo,proto že se k telefonu za 20 000 chovám slušně.Nikdo vám tu sračku nenutil,takový keci o právnících nesnáším.Sami si telefony vaší neopatrností zničíte a pak vyhrožujete.Jak říkám,doufám,že s reklamací neuspějete. :| :| :|
Naposledy upravil(a) Schumi dne 18 črc 2015 09:44, celkem upraveno 3 x.
Důvod: Osočování a urážky
iPhone 13-128GB
iPad Mini (2021) - 64GB
iPad Pro 12.9” 128GB (2020)
Apple TV 4K - 32GB (3x)
Apple Watch 7
Macbook Air M2
Macbook Pro M1

Kuba
Příspěvky: 251
Registrován: 07 říj 2012 00:48

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Kuba » 05 črc 2015 22:45

A vy se radši vraťte na základku takový nechutný chyby jsem už dlouho neviděl a tady snad nikdy. Můžete mi vysvětlit co byla moje chyba? Telefon se nesmí nosit v kapse s peněženkou? Ukažte mi kde to je napsaný.
Naposledy upravil(a) Schumi dne 18 črc 2015 09:44, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Osočování a urážky

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Kobra23 » 06 črc 2015 07:50

Nosit se muze. Ale nesmi se na nej vytvaret vetsi tlak nez je zdravo. A to jste zrejme nedodrzel. Asi to chce k tak drahe veci vetsi ohleduplnost. Svadet neco na Apple je v tomto pripade "mimo misu".
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

applein
Příspěvky: 571
Registrován: 26 pro 2014 19:41

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od applein » 06 črc 2015 07:51

A co to opreni o madlo? :D
Naposledy upravil(a) Schumi dne 18 črc 2015 09:44, celkem upraveno 2 x.
Důvod: osočování a urážky
iPhone 13-128GB
iPad Mini (2021) - 64GB
iPad Pro 12.9” 128GB (2020)
Apple TV 4K - 32GB (3x)
Apple Watch 7
Macbook Air M2
Macbook Pro M1

applein
Příspěvky: 571
Registrován: 26 pro 2014 19:41

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od applein » 06 črc 2015 08:00

Kobra23 píše:Nosit se muze. Ale nesmi se na nej vytvaret vetsi tlak nez je zdravo. A to jste zrejme nedodrzel. Asi to chce k tak drahe veci vetsi ohleduplnost. Svadet neco na Apple je v tomto pripade "mimo misu".
Moc hezky napsany :lol: :lol: :lol:
iPhone 13-128GB
iPad Mini (2021) - 64GB
iPad Pro 12.9” 128GB (2020)
Apple TV 4K - 32GB (3x)
Apple Watch 7
Macbook Air M2
Macbook Pro M1

Kuba
Příspěvky: 251
Registrován: 07 říj 2012 00:48

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Kuba » 06 črc 2015 08:51

Prosim o definici vetsi tlak nez je zdravo. At mi to vy, nebo Apple spravne vysvetli prosim. To, ze sedim s telefonem v kapse a opru se o madlo, coz je v letadle naprosto bezna vec, rozhodne neni velky tlak. Delam to se vsemi telefony co jsem kdy mel, nikdy v zivote se nic nestalo. S petkou jsem toto udelal snad 12krat. Kdyz sem si telefon kupoval, nedostal sem zadne informace o tom, ze telefon se nema nosit v kapse :D :D :D btw. jestli si nekdo opravdu bude stat za tim, ze se s telefonem v kapse nesmim nohou oprit o operadlo v letadle, tak je to ta sama demagogie jako tvrdit, ze Putin muze za valku v Syrii :D :D. Ja se celej zivot k vecem chovam slusne a ohleduplne, kazdy dva roky prodavam sve stare veci od Applu a VZDY jsou v 100% stavu. Tohle proste neni spatne zachazeni. A vzhledem k tomu, ze to ctu ze vsech stran, je asi na case priznat, ze konstrukce asi neni tak silna jak ma byt, resp. s ohledem na cenovku 22 000.
Chapu, ze kdyz budu debil, kterej si da telefon na zadni kapsu a sedne si na nej, nemuzu cekat, ze mi reklamaci vezmou, ale za tohle? To proste NE pratele Applu. Telefon se ohnul diky tomu, ze v kapse byla penezenka, tudiz se kalhoty naply a zatlacily telefon na mou nohu, jelikoz sem sportovec, mam trosku tvrdsi nohu (neobalenou sadlem) a telefon se kolem nohy ohnul. Tak to proste bylo a jestli tohle nekdo povazuje za hruby zachazeni se zarizenim, tak nevim jak vy ten telefon nosite, na krku? A btw kecy typu, ja ho mam a nic se nestalo jsou mimo misu, protoze kazdy zarizeni neni stejny, u nekoho se neco posere a u nekoho ne, je to kus od kusu.
Ohnul se mi zanedbatelne, kdyz ho mam v obalu tak to ani poznat neni, ale sere me to proste (pardon).

Kuba
Příspěvky: 251
Registrován: 07 říj 2012 00:48

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Kuba » 06 črc 2015 08:58

To Schumi: tak tohle fakt nechapu. Pan me 2x oznacil za VYCHCANKA (resp. jednou za vycuranka a jednou vychcanka) coz je urazka a Vam to nevadi a ja kdyz napisu, ze se ma dotycny vratit na zakladku kvuli chybam tak to je sprosty?!? Jemu nic nenapisete a mne ano?
Nejak nechapu.

Uživatelský avatar
Schumi
Příspěvky: 1189
Registrován: 31 črc 2012 13:21
Bydliště: Příbor

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Schumi » 06 črc 2015 09:31

Každý může v daném příspěvku-odpovědi použít " ! " (vedle "upravit" "x"), vybere nějakou možnost, případně něco dopíše a odešle, tím celou záležitost předá moderátorům ...

applein
Příspěvky: 571
Registrován: 26 pro 2014 19:41

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od applein » 06 črc 2015 11:52

Kuba píše:To Schumi: tak tohle fakt nechapu. Pan me 2x oznacil za VYCHCANKA (resp. jednou za vycuranka a jednou vychcanka) coz je urazka a Vam to nevadi a ja kdyz napisu, ze se ma dotycny vratit na zakladku kvuli chybam tak to je sprosty?!? Jemu nic nenapisete a mne ano?
Nejak nechapu.
Omlouvam se vam pane za ta slova,ale opravdu si stojim za tim ze je to vase vina.Telefon ma proste takovou konstrukci ,ale opravdu nejde jen tak lehce ohnout.Treba jste si to ani neuvedomil a oprel se o operadlo trochu vic.To je opravdu jen muj nazor.Jeste jednou se omlouvam za ta vulgarni slova,ale byl jsem fakt nastvany.Jo a z cestiny jsem mel vzdy za 4,ze skoly jsem venku uz asi 32 let a lepsi uz to nebude. :D :D :D
iPhone 13-128GB
iPad Mini (2021) - 64GB
iPad Pro 12.9” 128GB (2020)
Apple TV 4K - 32GB (3x)
Apple Watch 7
Macbook Air M2
Macbook Pro M1

Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 1607
Registrován: 19 bře 2013 09:59

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Kobra23 » 06 črc 2015 12:26

4x jsem si rozbil vlastni chybou displej a nikdy mne nenapadlo obvinovat Apple z toho, ze je to jeho chyba, protoze mi pri nakupu nesdelili, ze se muze rozbit :-)
Uz z konstrukce toho telefonu je jasne, ze je s nim potreba zachazet opatrneji nez s iP5, ktera toho snesla opravdu hodne. Proto jsem zustal u iP5s, protoze jsem logicky vyvodil, ze tak tenky telefon nebude vhodny pro me hrube zachazeni s nim.
Takze je to jen o tom, zvolit spravnou vec pro sve potreby a predvidat. Na vrabce se taky ne hodi s kulometem.
Kupte si telefon, ktery snese vase zachazeni s nim - kdyz uz jste teda bez tukovych polstaru.
A pokud vas Apple nastval, doporucuji na uklidneni vyzkouset telefony od jinych vyrobcu. To se potom treba uklidnite a budete rad, ze existuje :-)
Mac mini Late 2012 s BenQ 32" a Fujitsu 23", Macbook Late 2013 Retina, iPhone XR 64GB, iPad mini 2 32 GB LTE, Apple TV 2 i 3, Airport Time Capsule, Airport Express, Parrot Bebop Drone,

Uživatelský avatar
lulu
Příspěvky: 2606
Registrován: 31 črc 2012 10:44

Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od lulu » 06 črc 2015 13:24

Me se jiná sračka od Apple dneska ohnula taky. A jak se to stalo? Mel jsem svůj retina Macbook hozenej doma na zemi u hajzlu, dal jsem na nej pár lahváčů a pak na něj párkrát omylem šlápnul . Vyndal jsem si ho ven ohlej a dekl na Macbooku taky ohlej, jestli tohle neuznaj, v zivote si od nich nic nekoupim a tahnu to pres pravnika prisaham bohu.

Sephirot
Příspěvky: 242
Registrován: 07 bře 2015 23:04

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Sephirot » 06 črc 2015 14:14

lulu píše:Me se jiná sračka od Apple dneska ohnula taky. A jak se to stalo? Mel jsem svůj retina Macbook hozenej doma na zemi u hajzlu, dal jsem na nej pár lahváčů a pak na něj párkrát omylem šlápnul . Vyndal jsem si ho ven ohlej a dekl na Macbooku taky ohlej, jestli tohle neuznaj, v zivote si od nich nic nekoupim a tahnu to pres pravnika prisaham bohu.
Dost dobrý... :lol: :lol:

skreci
Příspěvky: 94
Registrován: 31 črc 2012 15:15
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od skreci » 07 črc 2015 19:46

Sephirot píše:
lulu píše:Me se jiná sračka od Apple dneska ohnula taky. A jak se to stalo? Mel jsem svůj retina Macbook hozenej doma na zemi u hajzlu, dal jsem na nej pár lahváčů a pak na něj párkrát omylem šlápnul . Vyndal jsem si ho ven ohlej a dekl na Macbooku taky ohlej, jestli tohle neuznaj, v zivote si od nich nic nekoupim a tahnu to pres pravnika prisaham bohu.
Dost dobrý... :lol: :lol:

A jak na sviňu napájecí kabel zůstal rovný, co? :D :D :D
 Macbook Pro  iPhone  iPad Pro  Watch

Kuba
Příspěvky: 251
Registrován: 07 říj 2012 00:48

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Kuba » 18 říj 2015 14:35

Emoce odpadly, testosteron se vyplavil a možná někoho zajímá jak to dopadlo.
Takže jakmile jsem přijel do ČR, moje první kroky patřily cestě do iStylu. Odevzdal jsem ohnutý telefon a jaké překvapení nenastalo?!? Sama paní prodavačka vytáhla svůj telefon se slovy, že ten její se jí taky ohnul. Bylo mi řečeno, že v Drážďanech je normálně mění, ale v ČR prej ne. A dle jejích slov je tam skoro neustále někdo s ohlým iPhonem 6. Nevím, jak je to tedy možné, když se přece neohýbá. Sama mi řekla, že si myslí, že to není v pořádku, protože lidí je opravdu hodně, ale nikomu to neuznali. No nic tak sem to tam hodil a čekal jsem. Btw. pani se ohnul při jízdě na koni (měla ho v uplých kalhotech, nic s nim nedělala, byl v přední kapse, neseděla na něm).
No tak dle očekávání mi přišla zpráva, že reklamace se neuznává (překvapivě). Zkontaktoval jsem tedy prvního soudního znalce.
To co mi napsal jsem fakt nečekal. Napsal mi něco ve stylu, že mám pravdu, že konstrukce je slabá a náchylná k ohnutí za běžného provozu, ale že se omlouvá, že proti Applu nepůjde. A že si myslí, že v ČR proti Applu nikdo nepůjde. To jsem tedy koukal jako opařený 1000stupňovou vodou. No nic napsal jsem jinému, podobná reakce, resp. tam to nebylo takto popsáno, ale bylo mi sděleno, že jinde bych měl s tímto šanci, ale v ČR bohužel. Bomba. Takže se skřípotem zubů a beznadějí jsem zaplatil 9000 a dostal novej, kterej poputoval víte kam.

A teď mám dotaz na všechny příznivce toho, že se I6 neohýbá. Pročpak Apple změnil konstrukci a hliník, když se ten starý přece neohýbal? Tomu nerozumím. Tak když vyrábím tak skvělou, pevnou, dokonalou konstrukci, proč jí pak za rok změním za něco jiného?

No nic no, svůj boj sem prohrál, nedělá mi problém to přiznat. Stále si stojím za tím, že sem neudělal nic, co by mělo telefon zničit, nic výjimečného co jiný přístroj by také neustál. Jak sem již napsal s I5 jsem to udělal několikrát a nikdy se s tím nic nestalo.
HOWGH

Kuba
Příspěvky: 251
Registrován: 07 říj 2012 00:48

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Kuba » 18 říj 2015 14:36

Sephirot píše:
lulu píše:Me se jiná sračka od Apple dneska ohnula taky. A jak se to stalo? Mel jsem svůj retina Macbook hozenej doma na zemi u hajzlu, dal jsem na nej pár lahváčů a pak na něj párkrát omylem šlápnul . Vyndal jsem si ho ven ohlej a dekl na Macbooku taky ohlej, jestli tohle neuznaj, v zivote si od nich nic nekoupim a tahnu to pres pravnika prisaham bohu.
Dost dobrý... :lol: :lol:
Dost dobrý, až na tu ubohou gramatiku.

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od mberdych » 18 říj 2015 14:52

Kuba: za těch 9 litrů bych si do těch Drážďan zkusil zajet.

Kuba
Příspěvky: 251
Registrován: 07 říj 2012 00:48

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Kuba » 18 říj 2015 19:12

To mi řikali všichni no, ale já z toho byl tak znechucenej, že sem si řikal, že tam přijedu a oni mi řeknou: ,,hele před tejdnem sme to ještě měnili, ale teď už ne"! Prostě jsem pak rezignoval. Nic no už to beru jako uzavřenou záležitost, možná to někomu pomůže do budoucna. Možná sem měl počkat na Sko, protože mi přijde dokonalý...

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od swenak » 20 říj 2015 06:50

Jenom jestli tak trošku nepřeháníte. Velká slova o právnících, pak znalcích a kde nic, tu nic. Proč by Apple něco měnil, když se zákazníci takto chovají? Nemluvě o tom, že soudní znalec, kterému jste pouze napsal a on Vám napsal, že je to jasné a je slabá konstrukce, ale má v gatích bobky, aniž by provedl to, co je jeho práce, je znalec "na baterky". On proti Applu nejde a nešel by, on by pouze sepsal fakta a ani by asi nemohl zhodnotit na základě toho, co by jst emu poslal, jestli je to OK, nebo ne, dokonce ani to, jestli je to v pořádku ve srovnání s konkurencí. Na to, kolik křiku a testosteronu jste tady předvedl, jste se velice lehce vzdal. Právníka jste oslovil? Asi ne, to by jste tady vykřiknul asi taky.

Tím neříkám, že se to stát nemohlo a že konstrukce byla OK, jenom, že podobné hospodské křiky (ač gramaticky možná správně), jsou tak nějak běžnou vlastností a jsou, abych to napsal nějak přesně, "k hovnu". Já nosil 6 i 6+ a teď i 6s+ často v zadní kapse, ale asi nejsem tak vysportovaný a jsem obalený, že se nic nestalo, ani když jsem si sednul do auta (ač uznávám, že ne plnou vahou, protože jsem věděl, že ho budu vytahovat a nechci na něm sedět).

Nebráním Apple, napsal sjem tady nehezkého o nich dost, ale křičet podobným stylem nemá smysl.

Kuba
Příspěvky: 251
Registrován: 07 říj 2012 00:48

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Kuba » 20 říj 2015 08:34

Takže znova. Právníka jsem oslovil, byl to první krok, který jsem udělal. Nevím, jestli jsem to psal sem, nebo jinam, ale pocházím z právnické rodiny. Můj bratr je velmi úspěšný právník. Ten mi také řekl, že bez soudního znalce se to nikam neposune. Možná máte pravdu, možná byl na baterky, možná ne. Každopádně ocenil jsem, že mi to řekl alespoň grátis. Mohl také udělat analýzu za tisíce a pak mi říct, díky ahoj.

A co se týče nějakejch výkřiků v hospodě, nevím, jak vy, ale já do hospod nechodím, vadí mi tam ten kouř.... Stále si stojím za tím, že sem s telefon jednal normálně a ohnul se. Vy s tím nesouhlasíte, ale nevysvětlil mi nikdo, proč teda měnili konstrukci, když byla v TOPu.

Prostě a jasně, mám na to jiný názor než vy. To je v pořádku, já Vám názor na to, že jsem strašný idiot, co si neváží věcí, neberu.

Tímto toto téma beru za uzavřené.

Uživatelský avatar
pavliczeck
Příspěvky: 803
Registrován: 13 bře 2015 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od pavliczeck » 20 říj 2015 11:27

Ahoj Kubo,

mě vlastně o proces tvého ohnutí telefonu nejde, jen se mi líbí, co tu píšeš.

Jsi z právní rodiny, proč brácha nejde do soudního sporu, když je úspěšný?

Soudní znalec ti grátis řekl, že máš pravdu a to ti stačí. Proč si tedy nešel rovnou za ním, aby ti ulehčil trápení na fóru a pomohl svému EGU, že JOOOO, já mám pravdu.

Za soudním znalcem se chodí když víš, že máš šanci uspět, takže cena za posudek je bezpředmětná, protože ji v případě vyhraného sporu vysoudíš zpátky.

Když jsem měl problém v autorizovaném servisu Škoda s reklamací jejich opravy (80 tisíc), nestrašil jsem je právní rodinou, advokátama, nenadával na jejich služby. Prostě jsem jim řekl, že tu opravu platit nebudu a odjel jsem s tím, že se jim ozve právní zástupce. Advokátka se s nimi kontaktovala a za hodinu jsem měl zprávu, že celá oprava půjde na úkor servisu.

Není potřeba házet rukama, urážet, nadávat, frajeřit, ono stačí konat. Já bych klidně toho soudního znalce zaplatil, protože jsem od advokátky věděl, že spor vyhraji. Pokud máš tak skvělého bratra, tak proč do toho sporu nejdeš?

Aha, já vím... tobě stačí, když ti někdo řekne "MÁŠ PRAVDU".....
Půjčovna iPadů https://www.iPadPujcovna.cz  BLOG http://www.APPLIK.cz

 iPhone 15 Pro MAX  Macbook Pro 16" M1  Apple Watch 7  Display Studio ....

Kuba
Příspěvky: 251
Registrován: 07 říj 2012 00:48

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Kuba » 20 říj 2015 17:00

Co bereš?!?

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Jadro » 20 říj 2015 18:17

Ono je hlavne otazka o co jde tobe? Aniz bych to myslel nejak zle (napsane to vypada hur). Porad je pro me nesrozumitelny tvuj cil/zamer. Moznosti reseni mas. Osobne bych zajel do Drazdan. Vyborny pristup, mluvis primo se zamestnanci Apple (nevim jak to mas daleko). Pripadne zavolat na Apple podporu, nebo jinak kontaktovat Apple. Ale resil bych to primo s vyrobcem a ne s mistnimi vyzirky, kteri akorat koukaji jak na tom vydelat (vyjimkam se omlouvam).
Misto toho, abys tedy neco podnikl a resil to, chodis sem vylevat si vztek (aspon tak to vnimam). Je pak celkem pochopitelne to, co pavliczeck.
Takze, co je tedy tvuj zamer?

applein
Příspěvky: 571
Registrován: 26 pro 2014 19:41

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od applein » 20 říj 2015 18:19

pavliczeck píše:Ahoj Kubo,

mě vlastně o proces tvého ohnutí telefonu nejde, jen se mi líbí, co tu píšeš.

Jsi z právní rodiny, proč brácha nejde do soudního sporu, když je úspěšný?

Soudní znalec ti grátis řekl, že máš pravdu a to ti stačí. Proč si tedy nešel rovnou za ním, aby ti ulehčil trápení na fóru a pomohl svému EGU, že JOOOO, já mám pravdu.

Za soudním znalcem se chodí když víš, že máš šanci uspět, takže cena za posudek je bezpředmětná, protože ji v případě vyhraného sporu vysoudíš zpátky.

Když jsem měl problém v autorizovaném servisu Škoda s reklamací jejich opravy (80 tisíc), nestrašil jsem je právní rodinou, advokátama, nenadával na jejich služby. Prostě jsem jim řekl, že tu opravu platit nebudu a odjel jsem s tím, že se jim ozve právní zástupce. Advokátka se s nimi kontaktovala a za hodinu jsem měl zprávu, že celá oprava půjde na úkor servisu.

Není potřeba házet rukama, urážet, nadávat, frajeřit, ono stačí konat. Já bych klidně toho soudního znalce zaplatil, protože jsem od advokátky věděl, že spor vyhraji. Pokud máš tak skvělého bratra, tak proč do toho sporu nejdeš?

Aha, já vím... tobě stačí, když ti někdo řekne "MÁŠ PRAVDU".....
Moc hezky napsaný!!!!!!!
iPhone 13-128GB
iPad Mini (2021) - 64GB
iPad Pro 12.9” 128GB (2020)
Apple TV 4K - 32GB (3x)
Apple Watch 7
Macbook Air M2
Macbook Pro M1

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od swenak » 22 říj 2015 08:24

Kuba píše:Takže znova. Právníka jsem oslovil, byl to první krok, který jsem udělal. Nevím, jestli jsem to psal sem, nebo jinam, ale pocházím z právnické rodiny. Můj bratr je velmi úspěšný právník. Ten mi také řekl, že bez soudního znalce se to nikam neposune.
Takže, abych to pochopil správně (a nemyslím to ve zlém). Máte v rodině (zdarma) úspěšného právního zástupce. Ten Vám řekl, že potřebujete posudek. Posudek byl, ač znalcem na baterky, kladný. Z toho vyvozuji, že právní zástupce v tomto kroku mohl být spokojen a předběžně řekl (zdarma), že je šance (co jiného by mohl na to říct). Ač ne relevantní, ale další reakce ve Váš prospěch byla od prodavačky v obchodě a ta Vám i sdělila, že v Německu máte šanci (tedy náklady na cestu + nějaký ten čas). Vy jste se tedy na základě 2 pozitivních kvalifikovaných reakcí a jedné pozitivní "kvalifikované" reakce a k tomu pár desítek, možná stovek, možná tisíců dalších obdobných zkušeností jiných uživatelů, rozhodnul upustit od dalších kroků a nevyužít Vaši velkou šanci, vylít se tady (čas zde strávený jste mohl věnovat třeba cestě do Drážďan), zaplatit výměnu poškozeného kusu za nový a hotovo. Nepochopení z naší strany ve věci vašeho postupu (tady nejde o to, jestli je 6tka šmejd a Apple udělal v 6s změny, nebo ne) je útok na Vaše práva a nároky, zároveň tady bereme "něco" a neumíme česky.

Opakuji, možná je 6tka šmejd, drtivé většině uživatelů ale vydržela bez problémů a možná jste měl opravdu vadný kus, nebo smůlu. Ale to, co jste předvedl, mně (a zdá se, že nejenom mně) v pořádku nepřijde a abych to napsal nějak diplomaticky, abych Vás tedy neurazil a neposlal jste na mně náhodou úspěšného právního zástupce, tak mám za to, že "něco asi není tak, jak prezentujete", ač možná tomu věříte (sám někdy věřím něčemu, co bylo jinak, sebeklam).

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od MICKI2701000 » 22 říj 2015 10:02

No v CR se sveo prava nedomuzes. Ja bych ale z toho udelal medialni kampan, by me zajimalo jak by to dopadlo, tady bych teda vyuzil sveho postizeni.
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Ohnutý iPhone 6 (nie Plus)

Příspěvek od Jadro » 22 říj 2015 10:15

Z ceho bys chtel delat medialni kampan proboha? Z toho, ze bylo vadne zarizeni? Je to porad jen telefon...
Nehlede na to, ze cely problem je v tom, ze Kuba to vlastne ani neresi, resp. resi na spatnem miste... Takze z ceho bys chtel tu medialni kampan delat?

Odpovědět