[iPhone 6s] Nefunkční dvojtap [VYŘEŠENO]

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
ronny
Příspěvky: 11
Registrován: 30 črc 2012 17:04

[iPhone 6s] Nefunkční dvojtap [VYŘEŠENO]

Příspěvek od ronny » 04 led 2016 09:20

Zdravim priznivce Apple :)

Nevim, jak to pojmenovat, ale prestalo mi fungovat dvojtapnuti na homebutton ke sjetí displeje. Pri koupi to fungovalo (par dni zpet, ted se tomu nechce). Zkousel jsem restart telefonu, ale nic a na uplny restore jsem zatim nemel cas. Napada nekoho neco?
Naposledy upravil(a) ronny dne 04 led 2016 18:39, celkem upraveno 1 x.

Karel Giebisch
Příspěvky: 101
Registrován: 08 čer 2014 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: [iPhone 6s] Nefunkční dvojtap

Příspěvek od Karel Giebisch » 04 led 2016 09:35

ronny píše:Zdravim priznivce Apple :)

Nevim, jak to pojmenovat, ale prestalo mi fungovat dvojtapnuti na homebutton ke sjetí displeje. Pri koupi to fungovalo (par dni zpet, ted se tomu nechce). Zkousel jsem restart telefonu, ale nic a na uplny restore jsem zatim nemel cas. Napada nekoho neco?
Zkoušel jsi i 6 X stisknout pover button? To by mělo restartovat pouze iOS.

Zabírá mi to např. v případě, když se nějak sekne systém, případně přestanou fungovat zvuky VoiceOveru, třeba by to pomohlo i v tomhle případě.
Díky VoiceOveru mohou s Apple produkty efektivně pracovat i zrakově handicapovaní lidé.

ronny
Příspěvky: 11
Registrován: 30 črc 2012 17:04

Re: [iPhone 6s] Nefunkční dvojtap

Příspěvek od ronny » 04 led 2016 10:52

6x power button? O tom jsem neslysel, ale zkusil jsem to a nic se nerestartovalo :)

Karel Giebisch
Příspěvky: 101
Registrován: 08 čer 2014 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: [iPhone 6s] Nefunkční dvojtap

Příspěvek od Karel Giebisch » 04 led 2016 11:18

ronny píše:6x power button? O tom jsem neslysel, ale zkusil jsem to a nic se nerestartovalo :)
Pak to asi funguje pouze s VoiceOverem, bez něho jsem to nezkoušel. Já když to stisknu, načítá se chvíli jablíčko a pak systém znovu naběhne.
Díky VoiceOveru mohou s Apple produkty efektivně pracovat i zrakově handicapovaní lidé.

ronny
Příspěvky: 11
Registrován: 30 črc 2012 17:04

Re: [iPhone 6s] Nefunkční dvojtap

Příspěvek od ronny » 04 led 2016 18:37

Aha, tak to je bez VoiceOveru drzeni home buttonu + power buttonu. Bohuzel takový reset nepomohl.

Zkusil jsem iPhone restorovat komplet do čista a funkce jede, jen když jsem zase obnovil zálohu, tak mi to nejede :-/

Ale uz jsem to nasel, je to v Settings > General > Accessibility -> Reachability

Karel Giebisch
Příspěvky: 101
Registrován: 08 čer 2014 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: [iPhone 6s] Nefunkční dvojtap

Příspěvek od Karel Giebisch » 04 led 2016 19:19

ronny píše:Aha, tak to je bez VoiceOveru drzeni home buttonu + power buttonu. Bohuzel takový reset nepomohl.

Zkusil jsem iPhone restorovat komplet do čista a funkce jede, jen když jsem zase obnovil zálohu, tak mi to nejede :-/

Ale uz jsem to nasel, je to v Settings > General > Accessibility -> Reachability
Jé, děkuji za informaci.
Díky VoiceOveru mohou s Apple produkty efektivně pracovat i zrakově handicapovaní lidé.

Odpovědět