Odhlášení z Messengeru

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Karel Giebisch
Příspěvky: 101
Registrován: 08 čer 2014 11:56
Kontaktovat uživatele:

Odhlášení z Messengeru

Příspěvek od Karel Giebisch » 21 bře 2016 08:46

Zdravím vás,

můj druhý dotaz se bude týkat aplikace Messenger na iPhonu či iPad.

Občas půjčuju ségře iPad. Ona se na něm přihlásí k Messengeru, ale když mi ho vrátí, pořád tam straší její účet. Zatím jsem nikde neobjevil možnost, jak se z Messengeru odhlásit, abych mohl použít druhý uživatelský účet. Nerad si čtu zprávy ségry.

Existuje nějaká varianta jak na to?

Když odhlásím Facebook v nastavení, nezabere to.

Díky za rady.
Díky VoiceOveru mohou s Apple produkty efektivně pracovat i zrakově handicapovaní lidé.

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Odhlášení z Messengeru

Příspěvek od sallvator » 21 bře 2016 10:05

Taky sem nepřišel jak ho odhlásit mam podezdření že tam tato zakladní funkce chybí. Já to řešil nedavno tak sme ho smazala stahl znova...

Karel Giebisch
Příspěvky: 101
Registrován: 08 čer 2014 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlášení z Messengeru

Příspěvek od Karel Giebisch » 21 bře 2016 10:10

Bohužel stejné podezření mám já. Nějak se s tím ale nechci smířit, že by to nemělo jít odhlásit, tak jsem si řekl, že položím tento dotaz, třeba někdo bude vědět.
sallvator píše:Taky sem nepřišel jak ho odhlásit mam podezdření že tam tato zakladní funkce chybí. Já to řešil nedavno tak sme ho smazala stahl znova...
Díky VoiceOveru mohou s Apple produkty efektivně pracovat i zrakově handicapovaní lidé.

Brigadnik
Příspěvky: 99
Registrován: 03 led 2015 15:06

Re: Odhlášení z Messengeru

Příspěvek od Brigadnik » 21 bře 2016 10:20

Dobrý den,

řešením je ukončit session pro dané přihlášení. Existuje více způsobů:

1) Lze to udělat v aplikaci Facebook pro iPhone, návod zde: https://youtu.be/nRmUDwRCaMQ

2) Další možností je v záložce bezpečnost na webu facebooku: https://www.facebook.com/settings?tab=s ... sions&view
V pododkazu "Where You're Logged In(Kde jste přihlášen)" vyberte Messenger a ukončete poslední aktivitu.

Poté se po otevření Messengeru na iPhone daný uživatel automaticky odhlásí a bude vyžadováno nové přihlášení.
iPhone 11 Max (iOS 14.3) | MacBook Air (Big Sur 11.0.1) | MacBook Pro M1 (Big Sur 11.0.1) | iPad Pro (iOS 14.2) | Apple Watch 3 (watchOS 6) | Apple Pencil | AirPods Pro | Apple Mouse | Apple Keyboard

Karel Giebisch
Příspěvky: 101
Registrován: 08 čer 2014 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlášení z Messengeru

Příspěvek od Karel Giebisch » 21 bře 2016 10:37

Brigadnik píše:Dobrý den,

řešením je ukončit session pro dané přihlášení. Existuje více způsobů:

1) Lze to udělat v aplikaci Facebook pro iPhone, návod zde: https://youtu.be/nRmUDwRCaMQ

2) Další možností je v záložce bezpečnost na webu facebooku: https://www.facebook.com/settings?tab=s ... sions&view
V pododkazu "Where You're Logged In(Kde jste přihlášen)" vyberte Messenger a ukončete poslední aktivitu.

Poté se po otevření Messengeru na iPhone daný uživatel automaticky odhlásí a bude vyžadováno nové přihlášení.
Děkuji moc za návody. Nicméně mohl bych mít drobnou prosbu?

Vzhledem k mému zcela zrakovému handicapu nejsem schopen z videa vyluštit ani kousek. Můžete mi v bodech popsat, jaký je postup odhlášení?

Děkuji
Díky VoiceOveru mohou s Apple produkty efektivně pracovat i zrakově handicapovaní lidé.

Brigadnik
Příspěvky: 99
Registrován: 03 led 2015 15:06

Re: Odhlášení z Messengeru

Příspěvek od Brigadnik » 21 bře 2016 10:54

Ah, omlouvám se.

Postup nicméně předpokládá, že jste v aplikaci Facebook přihlášen pod stejným účtem jako v aplikaci Messenger.

Návod:
1) V aplikaci Facebook vpravo dole klikněte na More
2) Vyberte Settings - poté ze seznamu Account Settings
3) Vyberte Security
4) Vyberte Active Sessions
5) Objeví se seznam sessions, kde je uživatel přihlášen. Měl byste najít položku, ve které je Device Type: Facebook Messenger for iOS. Na pravé straně je poté tlačítko na ukončení dané session.

Snad Vám to pomůže.
iPhone 11 Max (iOS 14.3) | MacBook Air (Big Sur 11.0.1) | MacBook Pro M1 (Big Sur 11.0.1) | iPad Pro (iOS 14.2) | Apple Watch 3 (watchOS 6) | Apple Pencil | AirPods Pro | Apple Mouse | Apple Keyboard

Karel Giebisch
Příspěvky: 101
Registrován: 08 čer 2014 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlášení z Messengeru

Příspěvek od Karel Giebisch » 21 bře 2016 10:58

Brigadnik píše:Ah, omlouvám se.

Postup nicméně předpokládá, že jste v aplikaci Facebook přihlášen pod stejným účtem jako v aplikaci Messenger.

Návod:
1) V aplikaci Facebook vpravo dole klikněte na More
2) Vyberte Settings - poté ze seznamu Account Settings
3) Vyberte Security
4) Vyberte Active Sessions
5) Objeví se seznam sessions, kde je uživatel přihlášen. Měl byste najít položku, ve které je Device Type: Facebook Messenger for iOS. Na pravé straně je poté tlačítko na ukončení dané session.

Snad Vám to pomůže.
Nic se nestalo, o mém handicapu jste nemohl vědět. Díky, takhle mi to stačí, mrknu na to.
Díky VoiceOveru mohou s Apple produkty efektivně pracovat i zrakově handicapovaní lidé.

Odpovědět