iPhone 7 facetime kamera

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
TheiTroll
Příspěvky: 89
Registrován: 16 říj 2013 12:37

iPhone 7 facetime kamera

Příspěvek od TheiTroll » 29 říj 2017 14:08

Zdravím mám novej iPhone 7 a ted sem si všiml že při určitém uhlu pohledu mam na facetime kameře jakou si skvrnku jak kdyby byl vevnitř vzduch nebo odlepení.. nevím jak to nazvat tak se chci zeptat zda je to v pořádku.. viz. fotky Obrázek Obrázek
Nějaký počítač, telefon a tablet.

Kohyx
Příspěvky: 164
Registrován: 15 říj 2017 08:28
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 7 facetime kamera

Příspěvek od Kohyx » 19 lis 2017 12:30

Je něco na obrazu vidět, pokud kameru zapneš?
Provozuji magazín FreeBit.cz nejen o Apple smartphonech.

Brcko
Příspěvky: 91
Registrován: 26 čer 2015 09:33

Re: iPhone 7 facetime kamera

Příspěvek od Brcko » 19 lis 2017 14:24

iPhony 6 mali podobnú chybu z FaceTime kamerou,posúvala sa. Na fotku to ziadny vplyv nemalo ale aj tak,sa to dalo reklamovať a dostal som “novy” iPhone 6. Aj ked je to bohuzial repasovany kus. Reklamoval som to par dni pred koncom zaruky. A teda este sa mi stalo,ze ten “novy “ kus,ktory som dostal mal zasa chybný displej=mal povypadane pixeli. Tak som to hned na druhy den reklamoval(den pred koncom zaruky) a napisali mi,ze opravia mi to,ale za doplatok cca 300€ pretoze telefon uz ze vraj nie je v zaruke. Tak som im poslal printscreen zo stránky apple,ze telefon v zaruke je a vymenili mi ho. Vyhovárali sa,ze im zblbol system a zle im ukazal zaruku. Podla mna chceli zarobit a proste skúsili,ze ci som natoľko znaly,ze si viem overiť,ci mam telefon v zaruke. Takze davajte si pozor ludia.
iPhone SE 64GB
iPad Air 16GB
MacBook Air 2017

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: iPhone 7 facetime kamera

Příspěvek od Jirka_S » 20 lis 2017 10:19

Vyfoťte si čistou bílou zeď nebo modrou oblohu bez mráčku, nebude-li na fotce nic rušivého ani při 100% zobrazení, tak bych to dál neřešil. :)

Odpovědět