Stránka 1 z 1

Apple iPhone Xs (Max) a iPhone Xr

Napsal: 13 zář 2018 20:33
od Kohyx
Tak co na ně říkáte?


Apple představil nové mobilní telefony na svém Eventu v Cupertinu. Potvrdili se tři modely, které jsme s předstihem viděli na zahraničních magazínech. Přece jen mají lepší přístup k informacím. Avšak, právě probíhající Event Applu představil oficiálně tři nová zařízení – iPhone Xs, iPhone Xs Max a iPhone Xr. Trošku se nám tam ztratil iPhone 9, ale to nám určitě nevadí. Pojďme se tedy podívat na samotné ceny, dostupnost a specifikaci zařízení. Apple bude prodávat nové iPhony v třech velikostech úložiště. 64GB, 256 a 512GB.

Re: Apple iPhone Xs (Max) a iPhone Xr

Napsal: 13 zář 2018 22:52
od SteveJSF
Ono to bude asi jak ve svém videu řekl Petr Mára - kdo má X a netouží po větším displeji, pak pro něj novinky nemají moc smysl. A to je můj případ.

https://youtu.be/l37ESyADhR4

Re: Apple iPhone Xs (Max) a iPhone Xr

Napsal: 15 zář 2018 20:30
od Brcko
Mne osobne sa páči to čo Apple predstavil. Nečakal som žiadne nejaké extra prekvapenie z ktorého by všetci odpadli, už je to asi ťažké take niečo urobiť. Čip A12 je podľa mna fakt pecka, som zvedavý, že kam sa to ešte posunie.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Re: Apple iPhone Xs (Max) a iPhone Xr

Napsal: 15 zář 2018 20:44
od SteveJSF
Za mě - až bude možné odemknout iPhone přes FID i naležato, tak to bude větší přínos než všechno to, čím se liší Xs od X. Kdo ví, třeba to někdy zvládnou vyřešit softwarově, ale jak znám Apple, tohle bude umět iPhone X až od verze “s” nebo “s Max”, tedy bez X a možná bez Xr.

Re: Apple iPhone Xs (Max) a iPhone Xr

Napsal: 17 zář 2018 09:44
od Pavlas
Souhlasím s FID na šířku, tak nějak jsem čekal, že tohle si schová Apple do "s" řady. Asi je to teď technologicky nemožné, přijde to až s další generací TrueDepth kamerky v iPhonu XI(?) :) Každopádně, tato fičura by se rozhodně hodila. Já osobně jsem koupil X-ko za slušnou cenu asi tři dny před keynote a rozhodně nelituju.. Xs Max nepotřebuju a výkonu je habaděj. Jsem zvědavý, jak budou fungovat nové algoritmy spojené s Bionicem co se týče focení.

Re: Apple iPhone Xs (Max) a iPhone Xr

Napsal: 17 zář 2018 14:37
od swenak
No a já po keynote začal testovat Galaxy S9, takže asi tak. A pokud to nezvládnu, přejdu z ip7 na ip8. Notch nechci do doby, než nepůjde vypnout, jako na Androidu, což ale Apple zakázal.

Re: Apple iPhone Xs (Max) a iPhone Xr

Napsal: 17 zář 2018 15:25
od rhinos
tak ja jsem presel z iP7+ na S9+.
Duvod je podpora dvou simek. Jinak tablety mam stale od Applu a na Applu jsem relativne dlouho.
Ja proste potrebuju dve simky a nejsem si jist jestli reseni esim je to spravne. Uvidime za par tydnu snad.
Mam obe sim jak soukromou tak sluzebni od T-mobile tak kdyby to info co prosakuje bylo pravda tak rad vyzkousim.

Re: Apple iPhone Xs (Max) a iPhone Xr

Napsal: 02 říj 2018 22:01
od MartasI7
Malm Xs a když v nastavení chci něho vyhledat v tom horním řádku, tak mám jen bilou obrazovku a nic to nenajde. Na jiném zařilzení to funguje. Stejný iOS. Nevíte čím to může být?

Re: Apple iPhone Xs (Max) a iPhone Xr

Napsal: 09 říj 2018 21:16
od Kohyx
Doplňuji problém nabíjení a WiFi odstraněn v iOS 12.0.1 - https://freebit.cz/apple-opravuje-aktua ... sti-wi-fi/