Iphone Xs a Xs Max problémy s wifi a Lte

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Gen37
Příspěvky: 6
Registrován: 30 bře 2017 19:59

Iphone Xs a Xs Max problémy s wifi a Lte

Příspěvek od Gen37 » 29 zář 2018 09:14

Ahoj, na zahraničích fórech se píše o problémech nových iPhonů XS s příjmem signálu Wifi a Lte, někteří žurnalisté hovoří o nové Antene Gate jako u Iphone 4. Jakou máte zkušenost vy? Jedná se jen o lokální problém nebo globální?

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Iphone Xs a Xs Max problémy s wifi a Lte

Příspěvek od Jirka_S » 29 zář 2018 16:28

Pokud jsem četl, tak se to týkalo nemnoha uživatelů jedné sítě v USA.

Gen37
Příspěvky: 6
Registrován: 30 bře 2017 19:59

Re: Iphone Xs a Xs Max problémy s wifi a Lte

Příspěvek od Gen37 » 29 zář 2018 18:51

Tak určitě, například v odkazu níže nebo na stránkách Apple podpory to vypadá na daleko větší problém, který mají jak v USA, tak Austrálii, ale i například ve Švýcarsku. Nevím, kde si četl, že se jedná o drobný problém u jednoho operátora..

https://www.reddit.com/r/iphone/comment ... _xsxs_max/

Nebo ještě lépe

https://www.wiwavelength.com/2018/09/an ... e.html?m=1

Doufám, že si s tím Apple rychle poradí..

Kohyx
Příspěvky: 164
Registrován: 15 říj 2017 08:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Iphone Xs a Xs Max problémy s wifi a Lte

Příspěvek od Kohyx » 30 zář 2018 11:59

Viděl jsem speedtesty kde bylo jasné, že se s novou technologií rychlost snížila na LTE pásmech. Musíme počkat na opravu, ale divím se, že ty telefony v takto netestovaných podmínkách vylezli ven.
Provozuji magazín FreeBit.cz nejen o Apple smartphonech.

LENCAK
Příspěvky: 12
Registrován: 24 bře 2015 19:54

Re: Iphone Xs a Xs Max problémy s wifi a Lte

Příspěvek od LENCAK » 02 říj 2018 08:36

I tento problém mám já. Včera jsem si vyzvedl nový Iphone xs max, předtím jsem měl Iphone X. Porovnal jsem to a stahování přes wifi - mapy ze sygic či aktualizace z app storu je tak 3x -5x delší než předtím. Někdy to běží rychle, někdy pomalu, někdy se úplně zastaví. Jako sinusojda. Hraji hru pubg mobile a několikrát mně to vypsalo hlášku, že nejsem připojen k internetu. Tak hru zavřu, počkám par vteřin a internet zase jde. (zároveň u druhého telefonu problém nebyl).

Také se mi zdá že 4G signál trošku zlobí. Podobně jako u wifi. Telefon jsem měl na stejném místě a jednou 4G a dvě čárky, někdy plno, někdy jednu čárku. A opět u Xka v pohodě...

Je tento problém spojen se softérem? Či na reklamaci?
Přemýšlím že bych napsal na podporu applu.

Odpovědět