Panic report na iPhone

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
mkramarova
Příspěvky: 2
Registrován: 14 lis 2018 11:30

Panic report na iPhone

Příspěvek od mkramarova » 14 lis 2018 11:38

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám iphone 5s. Přestal fungovat, odnesla jsem ho na reklamaci. Udělala jsem to takhle 3x, než mi dali nový. Ten se po týdnu začal samovolně restartovat, 2xj jsem ho opět nesla na reklamaci,než uznali že nefunguje a dali mi opět nový. Ten za 3 dny začal dělat to samé. Nechtějí mi uznat reklamaci, prý mu nic není. Podívala jsem se na analýzu dat a jen za včerejšek tam mám 7x panic full a 1x panic base. Neznačí to že je ten telefon fakt v háji?

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Panic report na iPhone

Příspěvek od rony » 14 lis 2018 17:03

to je nieco divne, ze jeden model ti a len tebe tolkokrat vymenili a opakovane obdobny problem. to by som uz zacal uvazovat, co s nim robis alebo hladal by som pricinu. Taka nahoda sa rovna loterii. Sam mam dlhe roky 5Sko.

Zabudla si vsak povedat, kto su ti tajomni “oni”, kam chodis reklamovat a vymienat. Je to oficialny partner Apple? Nekupujes ty v skutocnosti bastlene neoficialne repasy ci bazarove kusky?
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

mkramarova
Příspěvky: 2
Registrován: 14 lis 2018 11:30

Re: Panic report na iPhone

Příspěvek od mkramarova » 15 lis 2018 23:15

Nekupuju, koupila jsem ho normálně v iWantu, tam ho chodím i reklamovat. Nedělám s ním nic, co by se nemělo :-) Ty dva co jsem dostala jako nové jsem dostala bez krabice, prostě jen tak.. Tak mě ještě napadlo, jestli třeba nemůže být nějak repasovaný.. Aplikace stahuju jen z App Store a i tak jich tam mám minimálně.. nehledě na to, že ten telefon začal bláznit i když jsem ho dala nastavit jako nový iPhone..

Odpovědět