HyperJuice 80W nenabiji iPad Pro 2018

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
zizkin
Příspěvky: 32
Registrován: 03 pro 2014 21:42

HyperJuice 80W nenabiji iPad Pro 2018

Příspěvek od zizkin » 13 pro 2018 11:23

Ahoj,

mám na vás specifický dotaz a uz nevím co s tím :/.

Koupil jsem nabíječku HyperJuice 80W pro svůj iPad Pro 12,9 2018.
Než jsem ji pořídil, zjistil jsem si recenze a i Honza Březina ji má, který ji používá také k novému iPadu Pro 11".
Nabíječka má výkon 80W a výrobce uvádí, že je pro iPad, Macbook.. Proste skoro vše a výkonu má na rozdávání. Samotný USB-C by měl mít 60W.

Mně ovšem ten iPad nenabíjí. Koupil jsem 4 ks a ani na jedné to nešlo. Připojoval jsem přes originální apple USB-C kabel. Spojil jsem se tedy ještě s Honzou, ten mi potvrdil, že jemu to při stejném zapojení funguje a ať ještě zkusím restart iPadu, že mu iPad na některých nabíječkach taky nešel, ale restart to "opravil". Restart jsem udelal, výsledek stejny - nenabiji.
Měl jsem zapůjčenou 45W Asusu usb-c nabíječku od notebooku a IPad se bez problémů nabíjel - tudíž třetí strany nejsou problém.

Bohužel nemám jiný kabel a ani jiné zařízení na usb-c, abych mohl udělal rozsáhlejší test, a tak jsem zašel do CZC a říct jim o problému a požádat je o reklamaci. V CZC jsme vyzkoušeli ještě 3 různé kabely, ale bohužel bez výsledku. Udělali mi tedy reklamaci a druhý den přišly nové 4 kusy. Po zapojení se opět ani na jedné iPad nenabiji. Prodejce měl u sebe droidi telefon s USB-C a ten se nabijel bez potíží. Takze šťáva v portu je.

Nemáte s tím někdo zkušenost?

Děkuji mnohokrát.

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: HyperJuice 80W nenabiji iPad Pro 2018

Příspěvek od casey » 14 pro 2018 14:25

Měl jsem taky HyperJuice 80W. Původně měl ve specifikaci, že dokáže nabíjet MacBook 12". Pak jsem jej vracel, protože jsme zjistili, že nabíjí pouze starší model. Letošní už ne.

Takže bych to viděl tak, že tohle zařízení je sice super nápad, ale evidentně dost trpí různými problémy. :-(

zizkin
Příspěvky: 32
Registrován: 03 pro 2014 21:42

Re: HyperJuice 80W nenabiji iPad Pro 2018

Příspěvek od zizkin » 20 pro 2018 19:13

nakonec jsem musel reklamovat ipad :-/ zjistil jsem, že to není nabíječkou, ale ipadem. V iWantu to na jejich vystavených šlapalo. Takže měsíc stará novinka a hned jsem objevil chybu :-/

Odpovědět