Iphone X - žlutý displej

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Patrik62
Příspěvky: 3
Registrován: 26 pro 2018 16:48

Iphone X - žlutý displej

Příspěvek od Patrik62 » 26 pro 2018 16:55

Ahoj,

Poprosil bych vás o radu. Mám nový Iphone X a má nažloutlé zobrazování barev, hlavně u bílé to je dost vidět. Nalepil jsem si na něho toto sklo:

https://www.alza.cz/odzu-glass-screen-p ... 91.htm?o=2

Později jsem si všiml, že pří zobrazení bílé barvy jsou na displeji viditelné takové mžitky, jakoby světlé tečky po celém displeji, jež jsou rovnoměrně rozvrstvené a teď pří porovnání s dalším Iphonem X mi došlo, že displej je výrazně žlutější, než jak má být. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Doufám, že je špatné jen to sklo a není vadný displej telefonu...

Adam.H
Příspěvky: 32
Registrován: 07 pro 2018 13:53

Re: Iphone X - žlutý displej

Příspěvek od Adam.H » 28 pro 2018 22:03

Tak sundej to sklo a uvidíš, jestli to dělá sklo, nebo displej.

Případně si projeď nastavení - obecné - zpřístupnění ... tam se dá podání displeje dost rozhasit ...

Patrik62
Příspěvky: 3
Registrován: 26 pro 2018 16:48

Re: Iphone X - žlutý displej

Příspěvek od Patrik62 » 29 pro 2018 09:07

V nastavení mám vše vypnuto, jak True Tone tak Night Shift, ostatní drobnosti s filtrama a podobně také... :( Včera jsem ale koukal na XS v Datartu a taky mělo ze předu displej do žluta snad ještě více, jak já... Příkládám svoje foto aby jsi viděl co myslim.
Přílohy
IMG_0045a.jpg

czhook
Příspěvky: 386
Registrován: 07 zář 2013 21:13

Re: Iphone X - žlutý displej

Příspěvek od czhook » 29 pro 2018 19:26

Některé displeje mají teplejší a jiné studenější podání barev, záleží kus od kusu. Třeba moje Xs Max má o poznání teplejší barvy než měl můj iPhone 8+. iPhone 6 mojí ženy má zase o trochu jiné barevné podání. Hodně to záleží na vkusu každého člověka a třeba teplejší barvy jsou šetrnější pro oči.

Moje oči si rychle zvykly a po pár dnech jsem to vůbec nevnímal a naopak, když jsem pak vzal do ruky mobil, který měl studené podání, přišlo mi to nepřirozené. Zkus to pár dnů používat a neřešit to a uvidíš sám, případně ho můžeš ve 14d lhůtě vyměnit.
Macbook Air M1
iPhone 15 Pro Max
iPad Pro 11

Patrik62
Příspěvky: 3
Registrován: 26 pro 2018 16:48

Re: Iphone X - žlutý displej

Příspěvek od Patrik62 » 29 pro 2018 21:03

Můžete mi prosím pro zajímavost poslat foto ,jak vypadá displej Vašeho XS Max? :-)

czhook
Příspěvky: 386
Registrován: 07 zář 2013 21:13

Re: Iphone X - žlutý displej

Příspěvek od czhook » 31 pro 2018 13:07

Posílám fotku, ale ono to takhle stejně nebude moc vypovídající, protože bychom to museli fotit stejným foťákem za stejných podmínek :-)
Přílohy
IMG_6730.JPG
Macbook Air M1
iPhone 15 Pro Max
iPad Pro 11

Odpovědět