Dotaz na aplikaci typu kalendář

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
KeThomas91
Příspěvky: 5
Registrován: 19 pro 2018 03:33

Dotaz na aplikaci typu kalendář

Příspěvek od KeThomas91 » 21 čer 2019 10:17

Zdravím, hledám specifickou funkci aplikace, něco jako tištění denní diař/kalendář.

Moje požadavky, nebo co s tím budu dělat.
Zapíši si Místo, co jsem dělal, čas strávený na místě a čas strávený na cestě a k tomu přidám vyfocený/naskenovaný dokument, zatím používám klasická fyzický diař a aplikaci Scanner Mini, ale chtěl bych to vše zkloubit do jedné aplikace na telefonu.

Měl bych napsané tímto způsobem. https://klingeltonemp3.info/
Něco jako událost v kalendáři a tam by byla tabulka.
|Místo konání|Úkol|čas na cestě+km|čas na místě|
a k tomu bych potom přidal nejaký dokument, nejlépe naskenovánou A4 a nejlépe abych poznal kde už je naskenovaný dok. A4 vložen a kde ne.

Nezná někdo nějakou appku pro iOS která je funkční a aspoň funkčně podobná, za tipy budu rád i když nevím jestli něco takového existuje. Už jsem zkusil pár kalendářu z AppStore a nevyhovují mi, buď nejde vložit scan nebo nejde vložit hodiny+km apod., vždy sem tam našel něco.
Thomas Rhett - Remember You Young ringtone: https://klingeltonemp3.info/thomas-rhet ... -young.htm
Naposledy upravil(a) KeThomas91 dne 26 zář 2019 09:51, celkem upraveno 1 x.

zezour
Příspěvky: 1
Registrován: 08 zář 2015 18:36

Re: Dotaz na aplikaci typu kalendář

Příspěvek od zezour » 23 čer 2019 07:46

Toto vše by dle mého šlo vytvořit v aplikaci Airtable. A i by to km, hodiny sčítalo....Dle libosti. Funguje na všech platformách, webu.... A jde zobrazit i jako kalendář. Jen to prvotní vytvoření je trochu boj, ale opravdu tam jde vytvořit téměř vše. Napoprvé jsem jej zavrhl právě kvůli tomu nastavení. Ale jak jsem pochopil, tak už v pohodě. Používám s kolegou na projekty (zakázky) kde to eviduje a sčítá hodiny, km, jsou tam fotky, pdf, kontakty.... Jde povolit přístup (sdílení) s právy (nahlížet, zapisovat) dalším osobám. A vlastně v tom mám dalších X aplikací-nastavení. Různé inventury, evidence. A je zdarma.

Uživatelský avatar
pekros
Příspěvky: 173
Registrován: 15 črc 2012 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na aplikaci typu kalendář

Příspěvek od pekros » 07 črc 2019 16:16

DayOne by měl splnit tvá očekávání.

Odpovědět