Výměna displeje na iPhonu 6s + špatné TouchID

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Anonymos
Příspěvky: 62
Registrován: 18 pro 2016 09:53

Výměna displeje na iPhonu 6s + špatné TouchID

Příspěvek od Anonymos » 22 zář 2019 12:02

Zdravím, dostal jsem ke koupi iphone 6s, nicméně měl totálně KO displej. Dal jsem jej opravit, nicméně..Displej se mi zdá oproti iphonu 6 a předtím 6s co jsem měl, daleko víc kontrastní, a přijde mi že má lehce nádech růžové, ale to jen opravdu málo. Co se týče TouchID, prej před pádem telefonu fungoval bez problému, nicméně po výměně jsem si jej chtěl nastavit a napsalo mi to, že "Podržte prstna tlačítko dokud telefon nezavibruje" Tím pádem si myslím, že tlačítko je funkční, akorát je tam špatně daný na konektor nebo špinavý pin, nesetkal se s tím už někdo? Tlačítko reaguje na dotek akorát po přiložení k nastavení touchid mi hned vyhodí hlášku ať tam ten prst nechám delší dobu. Co jsem se díval na internet, tak všude jim to píše že TouchID cannot be set-up nebo něco takového, nicméně mě ne. Díky moc :)

czhook
Příspěvky: 386
Registrován: 07 zář 2013 21:13

Re: Výměna displeje na iPhonu 6s + špatné TouchID

Příspěvek od czhook » 22 zář 2019 18:38

Displeje bývají různé, viděl jsem je s nádechem do modra, do žluta i do růžova. Teplejší barvy nebo studenější. Bývá to kus od kusu.
Macbook Air M1
iPhone 15 Pro Max
iPad Pro 11

Anonymos
Příspěvky: 62
Registrován: 18 pro 2016 09:53

Re: Výměna displeje na iPhonu 6s + špatné TouchID

Příspěvek od Anonymos » 22 zář 2019 19:29

Oka, díky :) Mě právě překvapila ta sytost, že to má poměrně kontrastní barvy, ale tak opravováno od kvalitního servisu a mám na něj 2 roky záruku, tak to je v pohodě :) Nicméně to TouchID, nemá někdo zkušenosti co s tím? :)

Patko44
Příspěvky: 31
Registrován: 11 úno 2017 11:38

Re: Výměna displeje na iPhonu 6s + špatné TouchID

Příspěvek od Patko44 » 23 zář 2019 16:28

Nevím, jestli ti tato zkušenost k něčemu bude, ale stejně ji napíšu.

Koupil jsem si iphone 6, že si ho opravím sám. Přišel mi display a mobil jsem nepotřeboval, tak jsem jen nainstaloval display a občas na něm blbnul. Moje chyba byla ta, že jsem bez připojeného tlačítka udělal update na novou verzi a poté jsem dal telefon celý do kupy, ale po připojení tlačítka nešel touch ID, který předtím normálně chodil. Měl jsem ovšem štěstí a při update na další verzi touch id opět chodil.

Anonymos
Příspěvky: 62
Registrován: 18 pro 2016 09:53

Re: Výměna displeje na iPhonu 6s + špatné TouchID

Příspěvek od Anonymos » 23 zář 2019 19:54

Díky za zkušenost..:) Já právě dostal ten telefon s displejem ko, vůbec nešel, tak jsem přes dfu mode obnovil novější verzi ios (klasika na itunes obnovit a aktualizovat) abych smazal předchozího uživatele, nicméně po opravě to nešlo a navíc přišla aktualizace na ios 13, tak jsem aktualizoval a pořád nic :/

Patko44
Příspěvky: 31
Registrován: 11 úno 2017 11:38

Re: Výměna displeje na iPhonu 6s + špatné TouchID

Příspěvek od Patko44 » 24 zář 2019 08:24

No, pokud nic ani po aktualizaci, tak to je asi v čoudu. Kamarádovi tuším taky nešel touch id a po aktualizaci se zázračně rozchodil.

Odpovědět