Stabilita připojení Apple iPhone XS

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Louiss97
Příspěvky: 3
Registrován: 20 bře 2020 03:04

Stabilita připojení Apple iPhone XS

Příspěvek od Louiss97 » 20 bře 2020 03:10

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte něco o problematice připojení telefonu Apple iPhone XS nebo s tím nemáte osobní zkušenosti. Z několika článků na internetu jsem se dozvěděl, že v některých případech je velmi slabá síla mobilního signálu či Wi-Fi i v místech, kde ostatní telefony mají např. 3 body připojení z 5. Jako druhý problém jsem zaznamenal, že se některé kusy nešly připojit na Wi-Fi s 5 Ghz, pouze na 2,4 Ghz.
iphone ringtone, free sms ringtones
Děkuji za případné vyjádření.
Naposledy upravil(a) Louiss97 dne 21 srp 2020 08:33, celkem upraveno 1 x.

dandas
Příspěvky: 41
Registrován: 16 zář 2013 10:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Stabilita připojení Apple iPhone XS

Příspěvek od dandas » 20 bře 2020 07:55

iPhone XS jsem používal rok v různých částech světa, s různými operátory, a nikde žádný problém, signál byl (na těch místech kde měl být) skvělý, stejný jako na jiných zařízeních. To stejné s WIFI. Tohohle bych se vůbec nebál

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Stabilita připojení Apple iPhone XS

Příspěvek od mberdych » 20 bře 2020 08:18

Na začátku bylo XS s příjmem LTE slabší. Řešilo se to všude. Otázka je, jestli se to zlepšilo softwarem a nebo jsem si tehdy zvykl. Dnes mi to přijde ok, ale když jsem si XS koupil, tak vedle ležící X měl jednoznačně lepší příjem Wi-Fi/LTE. Dosahoval mnohem lepších rychlosti a lépe se držel signálu.

Odpovědět