Divné chování iPhonu 11

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
MajklVole
Příspěvky: 1
Registrován: 23 kvě 2020 08:25

Divné chování iPhonu 11

Příspěvek od MajklVole » 23 kvě 2020 08:37

Dobrý den, vlastním iPhone 11 od září roku 2019 a donedávna jsem s ním neměl jediný problém. Nedávno jsem začal pociťovat strašně divné chování toho telefonu. Asi každý uživatel Smartphonu ví, jak se telefon chová, když je například venku -5 stupňů a telefon se seká a je jakoby zamrzlý, neběží prostě plynule. Jakoby scrollování a listování stránkami není plynulé. Toto mi iPhone začal dělat poslední dobou bez jakéhokoliv snížení okolní teploty nebo podobně. Je to tak, že když telefon například 3 hodiny nepoužívám, tak pak toto pociťuji. No a zhruba po pár minutách používání (10-20) se telefon opět vrátí do normálu a běží plynule, svižně a bez jakýchkoliv problémů. Přijde mi to, jako kdyby se telefon nějak zahřál a začal fungovat zase normálně (Stejně jako je tomu například v zimě).
Neměli jste někdo podobný problém? Opravdu nevím čím by to mohlo být. Říkal jsem si, že by to mohlo být nestaženým posledním updatem a v dosavadním byla nějaká chyba - taky žádná změna.
Předem moc děkuji za jakoukoliv pomoc.
Majkl

thera
Příspěvky: 32
Registrován: 19 črc 2019 17:56

Re: Divné chování iPhonu 11

Příspěvek od thera » 23 kvě 2020 21:51

někdy se může zadýchat, když synchronizuje aplikace a fotky z icloudu po reinstalaci, pokud to není ten případ, tak přeinstalovat a zkusit, jestli bude dělat prázdný, jinak reklamace

Odpovědět