iPad Pro 9,7” - aplikace Mail vybíjí iPad do nuly

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
zimiix
Příspěvky: 14
Registrován: 01 srp 2012 21:31
Bydliště: Praha

iPad Pro 9,7” - aplikace Mail vybíjí iPad do nuly

Příspěvek od zimiix » 07 črc 2020 19:32

Zdravím všechny,

iPad se mi před nějakou dobou začal samovolně vybíjet - například přes noc z 80% do nuly. Je to sice cellular verze, ale SIM v něm aktuálně nemám a přístup na Wi-Fi v noci nemá, tudíž by se neměl vybíjení. Problém přetrvával, takže jsem zkontroloval stav baterie a ukazuje kapacitu 91% a 262 cyklů nabíjení. Tady by problém být neměl.
Provedl jsem tedy čistou instalaci, poté vymazal všechny mailové účty a nastavil je znovu, aktuálně jsem aplikaci Mail zakázal jakékoliv aktualizování na pozadí. Teď už by měl být klid, jenže stále není.
Přikládám screenshot, kdy má iPad od 2 do 3 ráno 50 minut aktivitu na pozadí bez přístupu k mobilním datům a také k Wi-Fi. Netuším, co přes noc dělá, ale znamenalo to, že jsem ráno přišel k iPadu s 9% baterie.

Nevíte, čím by to mohlo být? Budu rád za jakýkoliv nápad, než to ponesu do servisu, kde by mi nejspíš přehráli iPadOS, což jsem již udělal sám a nepomohlo to. Jinak iPad jede aktuálně na nejnovějším iPadOS 13.5.1
Přílohy
0F4B6A52-DEB2-4C2B-9A85-869278565A87.jpeg
Macbook Air 13'' 2011
iPhone 5S, Space Grey, 32GB
iPad mini Retina 32 GB Cellular
Apple TV 3.gen
Time Capsule 2TB
iPod nano 6.gen

Odpovědět