Klávesnice pro iPad

Vše, co se týká iPadů, iPhonu, iPodů a příslušenství, patří právě sem...

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pekros, hynecheck, Schumi

Odpovědět
Sandra
Příspěvky: 607
Registrován: 23 pro 2012 03:33

Klávesnice pro iPad

Příspěvek od Sandra » 07 úno 2024 14:37

Zdravím, chci si koupit klávesnici pro iPad Air M1 2022 (5. generace) a uvažuji o Apple Magic Keyboard a Logitech Combo Touch. MK se mi líbí víc, ale bojím se o poškození iPadu, protože vložený do klávesnice nemá chráněné boky a rohy a vyndaný z klávesnice nemá chráněná ani záda. A hliník se poměrně snadno škrábe... Existuje na to nějaká ochrana, která umožňuje současně používat MK a mít chráněná záda a boky iPadu?

Logi se mi líbí, že iPad chrání a použili koncept MS Surface, ale MK se mi líbí víc. Pokud neexistuje ochrana iPadu, beru Logi, ale pokud ochrana existuje, radši bych MK.

Poradíte? Já totiž nic nenašla. Díky.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3638
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Klávesnice pro iPad

Příspěvek od rony » 07 úno 2024 15:02

kupte si k tomu este nejake puzdro, kam to cele vlozite a budete viac v klude ako len so samotnym MK, co beztak len ztazka mozno povazovat sucasne za OCHRANNY obal.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Sandra
Příspěvky: 607
Registrován: 23 pro 2012 03:33

Re: Klávesnice pro iPad

Příspěvek od Sandra » 09 úno 2024 15:10

Myslíte pouzdro jako nějakou polstrovanou brašničku? Právě že MK se za ochranný obal fakt považovat nedá, i když to tak dost lidí bere... Ale mám obavu i z poškrábání, když třeba položím iPad na noční stolek, nemusí tam být nutně vysypaný písek, ale mám na nočním stolku kovové hrany. Takže s MK je nutné být extrémně opatrná...

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3638
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Klávesnice pro iPad

Příspěvek od rony » 09 úno 2024 15:32

ano polstrovanu brasnu, naozaj by som to MK nepovazoval za puzdro a preto odporucam to cele na cesty mimo domova vopchat do brasny a to je uz na vas, co si kupite.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Sandra
Příspěvky: 607
Registrován: 23 pro 2012 03:33

Re: Klávesnice pro iPad

Příspěvek od Sandra » 13 úno 2024 19:36

Chápu a děkuji 👍🏻

Odpovědět