HD ALAC nejde nahrát do iTunes Match

Věnujete se hudbě nebo práci se zvukem? Hledáte správnou audio aplikaci pro MacOS X nebo iOS? Zde najdete podobně zaměřené uživatele.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, JKL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Akuba
Příspěvky: 87
Registrován: 10 zář 2012 21:19

HD ALAC nejde nahrát do iTunes Match

Příspěvek od Akuba » 04 kvě 2015 23:01

Zdravím vás a potřeboval bych poradit s aktuálním problémem v iTunes.

Nakoupil jsem nějaká alba v lepší kvalitě na HDTracks a po importu do iTunes se mi pěkně načetla do cloudu. Ve stejné kvalitě jsem si pořídil ještě další tři alba a ta mi do iTunes match nahrát nejdou - iTunes píše, že jde o nepodporovaný formát. Ale ten je úplně stejný, jako u předchozích alb, která mám od února a normálně fungují...
Přílohy
Snímek obrazovky 2015-04-29 v 0.46.40.png
nefunkční
Snímek obrazovky 2015-04-29 v 0.46.18.png
Funkční

Uživatelský avatar
Akuba
Příspěvky: 87
Registrován: 10 zář 2012 21:19

Re: HD ALAC nejde nahrát do iTunes Match

Příspěvek od Akuba » 04 kvě 2015 23:06

Teď mě napadá, není to tím, že Apple nemá ekvivalent v iTunes a nemůže ten formát nahradit svým albem v AAC?

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: HD ALAC nejde nahrát do iTunes Match

Příspěvek od Hajnejch » 05 kvě 2015 12:50

Když se podíváte na ty vaše snímky tak tam máte stav na iCloudu u Diany Krall je napsáno Nahrazeno a u toho prvního snímku to nemáte takže jste si odpověděl sám. Nevím jestli bych chtěl streamovat takhle kvalitní muziku z obláčků. Udělejte si kopii v mp3 a tu si tam nacpěte a doma si pak poslouchejte tu kvalitnější verzi. A nebo si kupte NAS a můžete si přehrávat odkukoliv svojí muziku, pak nemusíte řešit co jde, a co už ne, narvat do Match. A navíc za svůj NAS neplatíte žádný roční poplatek.

Uživatelský avatar
Akuba
Příspěvky: 87
Registrován: 10 zář 2012 21:19

Re: HD ALAC nejde nahrát do iTunes Match

Příspěvek od Akuba » 06 kvě 2015 07:39

Díky, určitě to tak bude, jen jsem si toho hned nevšiml. Ty první alba jsem nahrál do knihovny a dál jsem se o ně nestaral, jen jsem zaznamenal, že se objevují v iCloudu na iPhonu. Proto mne překvapilo, že ta další už ne :-)

Odpovědět